Je vaše linka příliš rychlá? Potřebujete značit laserem na velmi vysokou rychlost? Máme elegantní řešení vašeho problému – dva spolupracující tandemové lasery SOLARIS od Leonardo technology na značení produktů vysokou rychlostí.
Je vaše linka příliš rychlá? Potřebujete značit laserem na velmi vysokou rychlost? Máme elegantní řešení vašeho problému – dva spolupracující tandemové lasery SOLARIS od Leonardo technology na značení produktů vysokou rychlostí.
V současnosti, kdy mluvíme především o úsporách a efektivitě v průmyslové výrobě, stávají se CO2 lasery nezbytným nástrojem pro identifikaci, značení a datování. Nicméně jejich začlenění do výrobních linek může představovat výzvy. Leonardo technology přináší inovativní řešení pro instalace do omezených prostorů výrobních linek nebo stáčecích automatů pomocí laserů s upraveným vedením paprsku do skenovací hlavy.
Inovativní možnosti laserové technologie od Leonardo Technology pro výrobní linky
Výrobní linky vyžadují maximální efektivitu a flexibilitu, a proto je klíčové mít na paměti omezení zástavbových rozměrů pro laserové zařízení.
Optimální volba pro malé sériové značení: Malá laserová kabinka od Leonardo Technology
Inovativní řešení pro malé ruční pracoviště na vašem pracovním stole
Hledáte-li kompaktní a přenosné řešení s vysokou výkonností pro označování malých sérií a prototypových dílů, pak je naše Laserová kabinka Basic 3 ideální volbou.
Telekomunikační optická vlákna získala Nobelovu cenu až v roce 2009, tedy 43 let od publikace, kterou vydal Charles Kuen Kao a George Alfred Hockham. Článek, který uvedli v roce 1966 a který bezesporu změnil svět. Bez optického vlákna by nebyl Internet ani telekomunikační služby jak je známe dnes. Bez čecha Ericha Spitze by nebyla Nobelova cena za optické vlákna.
MOPA laser zkratka vyjadřuje Master Oscillator Power Amplifier Design (MOPA), někdy je taky nazýván Solid State Master Oscillator Power Amplifier Design, zkráceně tedy S-MOPA. Jednoduše vysvětleno, jde o dva lasery v jednom těle. První laser budí druhý laser a definuje se tak tvar, energie pulzu.
Tak nejdříve jsme v té době byli Československo, je to doba před 60. lety. První He-Ne lasery v ČSSR vznikaly v instituci s názvem Ústav přístrojové techniky ČSAV (ÚPT) a existovala v Brně již od 1. 1. 1957 a vznikla přejmenováním Vývojových dílen ČSAV s osmdesáti třemi zaměstnanci.