O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

50 plus 5 pro Leonardo technology, to je padesátičlený tým servisních techniků, projektových manažerů, konstruktérů, programátorů a dalších odborníků, kteří zabezpečují veškeré požadavky průmyslového značení a identifikace s vlastní výrobou spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny a pěti lidí zabezpečující ekonomický a provozní chod firmy. To celé pro Vás již od roku 2002.

Žijeme ve světe, kde se vždy něco pos... a to i s kvalitními produkty. Takovou situaci může zachránit jediný hrdina!

Jsme přátelská skupinka vysoce talentovaných profesionálů v oboru průmyslového značení, dostatečně silná, aby byla flexibilní a rychlá. Jsme velmi vynalézaví a kreativní pro zabezpečení i nejtěžších požadavků v automatizaci průmyslového značení, popisu a identifikace. Pracujeme tvrdě, nasloucháme bedlivě a dáváme důraz na špičkový non stop servis pro všechny naše klienty v klíčových fázích výroby v jejich byznysu. Klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, jejich rozmanitost a nápady. Velké zkušenosti se zahraničními partnery a přímá vývojová pomoc při realizaci nových zařízení dávají velký potenciál k rozvoji společnosti. Pracujeme pro vás, zabezpečujeme vaše požadavky na značení, přizpůsobujeme se vašim úkolům a respektujeme vás.

Leonardo technology založil Marek s Lubošem a na první tiskárnu se jim skládala celá rodina. Navíc na její instalaci k zákazníkovi jeli autobusem. To se psal rok 2002. Dnes firma Leonardo technology patří na přední příčku v oboru a je součástí holdingové struktury, kde je nadřazena společnost XXLT automation a.s.
Vyrábíme ve vlastní konstrukční dílně, dodáváme a instalujeme značící technologie napříč celým průmyslem, pomocí nichž se značí produkty např. výrobními čísly či jinými identifikačními prvky nebo grafickým potiskem. Jsme součástí patentových výrobních technologií, zvyšujeme hodnotu výrobků, snižujeme výrobní náklady a přinášíme úspory.
Ročně u našich zákazníků instalujeme více jak 500 nových tiskáren a značících strojů procesem projektového řízení, které udělají přes miliardu znaků. Zároveň každý rok servisujeme u našich zákazníků přes 5000 tiskáren a značících zařízení.
K tomu jsme jediní čeští výrobci průmyslových tiskáren s vysokým rozlišením pro označování produktů, jež vyvíjíme a vyrábíme od začátku až do konce a které následně putují do celého světa.
Název společnosti je inspirován Leonardem da Vincim, jenž byl člověkem všestranným a nadaným a přesně takový jsme i my, přinášíme renesanci do průmyslového značení. Zpětně do firmy pravidelně investujeme, budujeme ji a posouváme. Díváme se na věci z druhé strany, hledáme nové cesty a souvislosti, prostě neklademe meze fantazii, investujeme a zkoušíme nové technologie jako je 3D tisk. Podporujeme lidi s vlastními myšlenkami, protože právě tihle lidé nás dokáží posunout dál v naší vizi vyrábět vlastní tiskárny a automatizační celky.
 • Obrat 2019 CZ 2
 • Profil firmy Leonardo technology s.r.o.

  Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu. Klikni pro více informací a prohlídku všech námi nabízených služeb a produktů

  profil

  Disponujeme vlastní špičkovou základnou s výrobními, skladovými, servisními a kancelářskými prostory o celkové výměře 2 350 m2 zastřešené plochy. Společně s naším školícím střediskem v Říčanech u Prahy a pobočkami je to celkem 3 700 m2 zastřešené plochy.
  Odborné profesní zkušenosti podporované řadou zahraničních školení každý rok a dlouhodobé působení na trhu automatizace v průmyslovém značení jsou naší velkou předností. Disponujeme spoustou myšlenek, nevyčerpatelné energie, a hlavně kvalifikovaným týmem lidí, kteří toto vše zabezpečí. Pracujeme pro rozdílné odvětví průmyslu, na odlišných aplikacích a vždy řešíme konkrétní požadavky na automatizaci průmyslového značení procesem projektového řízení na klíč konečnému zákazníkovi.

  • Počet kmenových zaměstnanců 55.
  • Staráme se o více jak 5.000 značících zařízení v programu preventivní údržby a servisu.
  • Máme za sebou více jak 3.000 realizovaných projektů za dobu své působnosti.
  • Za rok instalujeme více jak 500 strojů a tiskáren procesem projektového řízení.
  • Vlastní skladové prostory o velikosti 4500 m2.
  • Mám na 15.ooo položek ve skladových zásobách.
  • Roční obrat holdingu je více jak 230 mil. Kč.
  • Pravidelný meziroční nárust více jak 10%.
  • Vlastníme pobočky ve 4 lokalitách.
  • Vlastní 3D konstrukce a projektování.
  • Vlastní výroba spotřebních materiálů.
  • Vlastní montážní dílna a nástrojárna.

  ČSN EN ISO 9001

  Nezávislý certifikační orgán potvrdil, že splňujeme všechny požadavky kladené na systém řízení kvality podle normy ISO 9001.

 • Jsme schopni pojmout extrémně komplexní projekty od konzultace nad čistou stránkou až po dokončení finální vlastní aplikace automatizace značení do linky. Kombinací kreativity s odbornou profesní znalostí, podpořenou špičkovým technickým zázemím s nástrojárnou a značícími laboratořemi, a do sebe přesně zapadající schopnosti lidí, to společně dělá velmi silnou stránku možností Leonardo technology uspokojit veškeré potřeby v automatizaci průmyslového značení od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny.
  Mravenčí píle nad projekty zahrnuje detailní technické a cenové nabídky pro všechny práce. Naše sliby jsou dodrženy a splněny vždy ve stanovený čas. Do naší práce vkládáme část ze sebe a staráme se o týmovou kulturu práce bez hvězdných manýrů a nějakých primadon. Často nabízíme jednoduchá řešení, s nápaditým a revolučním vyřešením, vždy zaměřené na ekonomiku provozu a dlouhodobou životnost bez údržby. Zaměřujeme se na nejnovější trendy v průmyslovém značení a často na veletrzích prezentujeme světové novinky nebo patentované konstrukce.
 • Intenzivní růst společnosti vyžaduje vysokou kulturu v dodržení špičkových standardů. Z důvodu vlastního dohledu nad automatizací, konstrukcí a zkrácení časů dodávek, jsme investovali do vlastních prostorů a průmyslového inženýrství. V hale v Hlohovci o rozloze 2 350 m2 je tak k dispozici nástrojárna s konstrukční dílnou pro výrobu strojních zařízení a dopravníkových systémů splňující všechny bezpečností a legislativní požadavky na provoz v celé EU. To vede k vytváření ucelených technologií na klíč konečnému zákazníku z jednoho místa od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny. S rozvojem firmy se rozvinula i kultura prostorů pro školící a technické zázemí v Říčanech u Prahy, kde se vybudovalo nové reprezentativní školící středisko s prostory pro servisní oddělení a kanceláře.
 • Obrat 2019 CZ 2
 • Leonardo technology poskytuje špičkové zázemí pro rozvoj nejen na území České republiky, ale i při kompletaci mezinárodních projektů a posiluje tak své pozice na trhu.

  V plánu je výstavba nových reprezentativních prostor na pozemku o rozloze 12.229 m2 u Valtic, kam se přesune centrála společnosti, rozšíří se obchodní oddělení, přemístí současná výroba, která se následně rozroste o nová výrobní pracoviště a skladové kapacity. Nové moderní zázemí s účelovým designem a logickým uspořádáním tak poskytne nové prostory pro další zaměstnance a výrazně posílí naši pozici na trhu.