Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Říjen

Po úspěchu v loňském roce přinášíme opět výjimečnou akci. Rozhodli jsme se zmírnit současné ekonomické dopady zaviněné nedostupností materiálů a inflací a pomoci všem firmám finančním příspěvkem "šrotovným". Za jakoukoliv starší CIJ inkjet tiskárnu rozdáváme příspěvek 25.000 Kč na nákup nové inkjet tiskárny Leibinger

Září

Posílili jsme náš servisní tým o nové posili. Pracuje již tak pro Vás 25 servisních techniků a projektových manažerů, na který se můžete spolehnout v režimu 24/7/365.
No řekněte, kolik Vás bude stát zastavená výroba, když servis přijede třeba až za 1 až 2 týdny od nahlášeného problému jen proto, že nejsou lidi? Nebo když na díly budete čekat několik dní? U Leonardo technology s.r.o. se Vám toto nikdy nestane.

Červen

Zakoupili jsme u Valtic nový pozemek o rozloze 12.229 m2. V plánu je výstavba nových reprezentativních prostor, kam se přesune centrála společnosti, rozšíří se obchodní oddělení, přemístí současná výroba, která se následně rozroste o nová výrobní pracoviště a skladové kapacity. Nové moderní zázemí s účelovým designem a logickým uspořádáním tak poskytne nové prostory pro další zaměstnance a výrazně posílí naši pozici na trhu.

Květen

Leonardo technology je od května součástí holdingové struktury, kde je nadřazena společnost XXLT automation a.s.
Zároveň došlo k nákupu a instalaci dvou výrobních technologií pro výrobu spotřebních materiálů v divizi spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny a rozšíření skladových prostorů.

Duben

Začali jsme živě vysílat odborné webináře s praktickými ukázkami. První webinář byl zaměřený na tvorbu etiket a znacení s UDI daty dle nových narízení EU - MDR a IVDR a sledovalo ho téměř 100 lidí. Po velkém úspěchu a z důvodu zákazu hromadných akcí jsme se rozhodli vysílat živě celou naši Leonardo akademii přímo ze školícího střediska v Říčanech, dokud nám situace neumožní dělat odborné semináře opěr fyzicky.

Březen

Zveřejnili jsme výroční zprávu společnosti.
Rok 2020 byl v mnoha věcech výjimečný, a to nejen vlivem pandemické situace s výskytem nemoci COVID-19, ale i z toho plynoucích legislativních omezeních.
Z důvodu dlouhotrvajících restrikcí byl za rok 2020 zaznamenán nepatrný pokles obratu oproti roku 2019. Tento pokles byl však vykompenzován za první dva měsíce v roce 2021, kdy se dosáhlo největších obratů v historii společnosti.

Leden

Od nového roku jsme se rozhodli nabídnout všem zdarma ekologickou recyklaci a likvidaci vysloužilých tiskových zařízení Pokud tedy máte na skladě, dílně nebo v lince staré tiskové zařízení jakéhokoli typu a od jakéhokoli výrobce, obraťte se na nás a my Vám zdarma pomůžeme s jeho ekologickou recyklací a likvidací bez ohledu na to, zda již jste nebo nejste našim zákazníkem. Ekologickou recyklaci provádíme v kooperaci s chráněnou dílnou.

Listopad

Otevřeli jsme oči a reálně se zapojili do řešení problémů změn klimatu a životního prostředí snížením energetické náročnosti celé společnosti o 33%.Snížili jsme vlastní uhlíkovou stopu o 33% a to investicí a instalací ekologické tvorby tepelné energie na vytápění provozů z obnovitelných zdrojů energie pomocí tepelného čerpadla. Přispíváme tak k ochraně klimatu a omezení zátěže naší planety emisemi.

Říjen

Spustili jsme program ekologická recyklace vysloužilých tiskových zařízení. Naše společnost nejen že prodává průmyslová značící zařízení, ale jako jeden z mále prodejců provádí i jejich ekologickou recyklaci ve spolupráci se specializovanou chráněnou dílnou a poté jejich následnou likvidaci. Pokud máte na skladě, dílně nebo v lince staré tiskové zařízení jakéhokoli typu a od jakéhokoli výrobce, obraťte se na nás a my Vám zdarma pomůžeme s jeho ekologickou recyklací a likvidací bez ohledu na to, zda již jste nebo nejste našim zákazníkem.

Srpen

V srpnu 2020 byly akcie společnosti Slaris S.A. odprodány firmě Dover Corporation. Dover Corporation byla založena v roce 1955 v New Yorku a nyní sídlí v Illinois. Jejich akcie jsou obchodovatelné na newyorské burze pod označením DOV. V žebříčku největších firem v USA podle Fortune 500 jsou na 360. místě.
Dle vnitřní politiky Dover Corp. bude Solaris nadále nezávislou společností s vlastním prezidentem společnosti a vedením, s decentralizovaným řízením.

Červen

Stali jsem se kvalifikovaným integrátorem spolupracujících robotů HCR, které umožňují rychlé nastavení a flexibilní změnu výrobu, a které jsou plně kompatibilní s našimi značícími technologiemi určenými i do náročných průmyslových 24hodinových provozů.
Kolaborativní roboti HCR jsou navíc tak jednoduché, že Vám postačí jednodenní školení, abyste je plně ovládli a dokázali kdykoli přeprogramovat.

Květen

Byl proveden audit a ukončeno účetnictví 2019 s velmi pozitivními výsledky. Podařilo se nám navýšit obrat na celkových 177 mil. Kč. Opět jsme si tak udrželi a upevnili pozici lídra a profesionála v oboru značící technologie.

Duben

Získali jsme certifikát ISO 9001. Certifikát ISO 9001 potvrzuje normu, která se zabývá řešením celkové kvality řízení a procesů. Zaštiťuje přijetí procesního přístupu v oblasti managementu kvality odvětví výroby i distribuce. Získání certifikátu s sebou ale nese také závazky a vysokou zodpovědnost. Na našich vnitřních procesech proto neustále pracujeme, aby byly co nejkvalitnější neboť na prvním místě je u nás vždy zákazník.
Začali jsme ve velkém dodávat technologie na značení ochranných zdravotních pomůcek českým a slovenským výrobcům a zapojili se tak do boje proti šíření nemoci COVID-19.

Březen

S aktuálním děním ohledně výskytu a šíření onemocnění COVID-19, jsem zavedl sérii interních opatření týkajících se bezpečnosti a zajištění plynulého provozu servisního, výrobního i obchodního oddělení, abychom Vám byli stále k dispozici.
K dispozici je jak on-line podpora, tak i možnost výjezdu servisních techniků, kteří jsou plně vybaveni ochrannými a zdravotními prostředky.
I přes aktuální situaci stále vyrábíme a doplňujeme skladové zásoby spotřebních materiálů, jako jsou etikety, termotransferové barvící pásky, tiskové hlavy, solventy a inkousty, tak aby bylo možné je co nejrychleji expedovat.
Aktuálně neevidujeme v našich řadách ani blízkém okolí žádného nakaženého a jsme v provozu bez jakéhokoliv administrativního omezení.
Do odvolání jsme zrušili všechny plánované odborné semináře v Leonardo Akademii a osobní návštěvy v prostorách společnosti. Zároveň se s Vámi nemůžeme potkat na veletrhu Amper 2020, kde jsme Vám chtěli představit nové technologie neboť veletrh byl zrušen.

Únor

Přdstavujeme Vám nový nový UV laser eSolarMark+ DLV, vláknový laser e-SolarMark eFLS 3, MOPA laser e-SolarMark+ FLM, eSolarMark+ FLM a kontinuální laser e-SolarMark CFL. V nabíce máte již více jak 40 jedinečných laserů.

Leden

Vypsali jsme nové termíny odborných seminářů na rok 2020 v naší Leonardo akademii v Říčanech u Prahy.