Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Říjen

Oslavili jsme 20let na trhu a představili novou strukturu XXLT automation a.s., díky které Vám náš tým 64 lidí bude moc ještě rychleji pomáhat, zrychlovat a zlevňovat procesy značení ve výrobě.

Září

Stali jsme se ekonomicky nejúspěšnější firmou roku 2022 a navíc se umístili v žebříku TOP10 firem Jihomoravského kraje.

Duben

Stali jsme se Loftware NiceLabel Solutions Partnerem, který jako jediný v Česku a na Slovensku dokáže zajistit služby šité na míru vaší společnosti v oblasti systému správy etiket. Dokážeme s Vámi spolupracovat, abychom zajistili, že váš systém bude nakonfigurován a implementován v souladu s osvědčenými postupy pro hladkou a efektivní transformaci vašeho značení.

Březen

Posílili jsme náš tým v oddělení výroby spotřebním materiálů o další tři suprhrdiny, abychom dodrželi naše heslo "Spotřební materiál expedujeme u 99 % případů vždy v den objednání".

Únor

Projekt na novou centrálu na pozemku o rozloze 12.229 m2 u Valtic je již v plném proudu. Nové moderní zázemí o rozloze 6900 m2 zvýší výrobní možnosti a zkrátí časy dodávek.

Leden

Opět jsme se rozrostli o nové posili v úseku servisního oddělení, abychom mohli ještě pružněji reagovat na vaše požadavky. K dispozici je tak elitní tým 31 servisních techniků se stejným počtem plně vybavených servisních aut s nejčastěji používanými díly.

Prosinec

Rok 2021 byl velmi pozitivní a úspěšný. Dosáhli jsme nejvyššího obratu v historii firmy a zároveň se rozrostli co do počtu zaměstnanců, tak posílili divizní vedení jednotlivých specifických oddělení a provozů.
Razantně také měníme strategii pro Slovensko, kam vstupujeme s novou tváří, novým ředitelem Ing. Liborem Pilným.

Říjen

Po úspěchu v loňském roce přinášíme opět výjimečnou akci. Rozhodli jsme se zmírnit současné ekonomické dopady zaviněné nedostupností materiálů a inflací a pomoci všem firmám finančním příspěvkem "šrotovným". Za jakoukoliv starší CIJ inkjet tiskárnu rozdáváme příspěvek 25.000 Kč na nákup nové inkjet tiskárny Leibinger

Září

Posílili jsme náš servisní tým o nové posili. Pracuje již tak pro Vás 25 servisních techniků a projektových manažerů, na který se můžete spolehnout v režimu 24/7/365.
No řekněte, kolik Vás bude stát zastavená výroba, když servis přijede třeba až za 1 až 2 týdny od nahlášeného problému jen proto, že nejsou lidi? Nebo když na díly budete čekat několik dní? U Leonardo technology s.r.o. se Vám toto nikdy nestane.

Červen

Zakoupili jsme u Valtic nový pozemek o rozloze 12.229 m2. V plánu je výstavba nových reprezentativních prostor, kam se přesune centrála společnosti, rozšíří se obchodní oddělení, přemístí současná výroba, která se následně rozroste o nová výrobní pracoviště a skladové kapacity. Nové moderní zázemí s účelovým designem a logickým uspořádáním tak poskytne nové prostory pro další zaměstnance a výrazně posílí naši pozici na trhu.

Květen

Leonardo technology je od května součástí holdingové struktury, kde je nadřazena společnost XXLT automation a.s.
Zároveň došlo k nákupu a instalaci dvou výrobních technologií pro výrobu spotřebních materiálů v divizi spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny a rozšíření skladových prostorů.

Duben

Začali jsme živě vysílat odborné webináře s praktickými ukázkami. První webinář byl zaměřený na tvorbu etiket a znacení s UDI daty dle nových narízení EU - MDR a IVDR a sledovalo ho téměř 100 lidí. Po velkém úspěchu a z důvodu zákazu hromadných akcí jsme se rozhodli vysílat živě celou naši Leonardo akademii přímo ze školícího střediska v Říčanech, dokud nám situace neumožní dělat odborné semináře opěr fyzicky.

Březen

Zveřejnili jsme výroční zprávu společnosti.
Rok 2020 byl v mnoha věcech výjimečný, a to nejen vlivem pandemické situace s výskytem nemoci COVID-19, ale i z toho plynoucích legislativních omezeních.
Z důvodu dlouhotrvajících restrikcí byl za rok 2020 zaznamenán nepatrný pokles obratu oproti roku 2019. Tento pokles byl však vykompenzován za první dva měsíce v roce 2021, kdy se dosáhlo největších obratů v historii společnosti.

Leden

Od nového roku jsme se rozhodli nabídnout všem zdarma ekologickou recyklaci a likvidaci vysloužilých tiskových zařízení Pokud tedy máte na skladě, dílně nebo v lince staré tiskové zařízení jakéhokoli typu a od jakéhokoli výrobce, obraťte se na nás a my Vám zdarma pomůžeme s jeho ekologickou recyklací a likvidací bez ohledu na to, zda již jste nebo nejste našim zákazníkem. Ekologickou recyklaci provádíme v kooperaci s chráněnou dílnou.