Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.
   Nezmeškejte Innovation Days 13. - 15. 6. 2023 - začínají již za:
Registrovat se zdarma
Toggle Bar

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Březen

Uspořádali jsme Innovations days 2023, které přinesly řešení pro označování výrobků ve jménu udržitelnosti. Prakticky jsme představili v centrále naší společnosti v Hlohovci ucelená řešení všech problémů z praxe v chodu na značící lince a premiové služby, které Vás trápí a které je nutné v rámci konkurenceschopnosti a enviromentální udržitelnosti dříve či později začlenit do výroby.
Spustili jsme webovou prezentaci www.XXLT.cz nadřazené společnosti XXLT automation a.s.

Únor

Divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny expandovala do větších prostor, aby vyhověla rostoucím požadavkům zákazníků a uspokojila rostoucí poptávku po svých produktech. Expanze divize je důkazem jejího závazku poskytovat svým zákazníkům vysoce kvalitní služby a produkty v podobě etiket, tiskových hlav a TTR barvících pásek.

Leden

Do nového roku vstupujeme s novým závazkem být ještě více společensky odpovědnou společností. Zavazujeme se chovat odpovědně ke společnosti a životnímu prostředí. Tento závazek přináší řadu výhod nejen pro společnost, ale také pro naše zákazníky mezi které patří zvýšení loajality a zlepšení image značky.
Naším závazkem je využívání vlastních obnovitelných zdrojů energie a minimalizovat náš dopad na životní prostředí.

Říjen

Oslavili jsme 20let na trhu a představili novou strukturu XXLT automation a.s., díky které Vám náš tým 64 lidí bude moc ještě rychleji pomáhat, zrychlovat a zlevňovat procesy značení ve výrobě.

Září

Stali jsme se ekonomicky nejúspěšnější firmou roku 2022 a navíc se umístili v žebříku TOP10 firem Jihomoravského kraje.

Duben

Stali jsme se Loftware NiceLabel Solutions Partnerem, který jako jediný v Česku a na Slovensku dokáže zajistit služby šité na míru vaší společnosti v oblasti systému správy etiket. Dokážeme s Vámi spolupracovat, abychom zajistili, že váš systém bude nakonfigurován a implementován v souladu s osvědčenými postupy pro hladkou a efektivní transformaci vašeho značení.

Březen

Posílili jsme náš tým v oddělení výroby spotřebním materiálů o další tři suprhrdiny, abychom dodrželi naše heslo "Spotřební materiál expedujeme u 99 % případů vždy v den objednání".

Únor

Projekt na novou centrálu na pozemku o rozloze 12.229 m2 u Valtic je již v plném proudu. Nové moderní zázemí o rozloze 6900 m2 zvýší výrobní možnosti a zkrátí časy dodávek.

Leden

Opět jsme se rozrostli o nové posili v úseku servisního oddělení, abychom mohli ještě pružněji reagovat na vaše požadavky. K dispozici je tak elitní tým 31 servisních techniků se stejným počtem plně vybavených servisních aut s nejčastěji používanými díly.