Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Listopad

Otevřeli jsme oči a reálně se zapojili do řešení problémů změn klimatu a životního prostředí snížením energetické náročnosti celé společnosti o 33%.Snížili jsme vlastní uhlíkovou stopu o 33% a to investicí a instalací ekologické tvorby tepelné energie na vytápění provozů z obnovitelných zdrojů energie pomocí tepelného čerpadla. Přispíváme tak k ochraně klimatu a omezení zátěže naší planety emisemi.

Říjen

Spustili jsme program ekologická recyklace vysloužilých tiskových zařízení. Naše společnost nejen že prodává průmyslová značící zařízení, ale jako jeden z mále prodejců provádí i jejich ekologickou recyklaci ve spolupráci se specializovanou chráněnou dílnou a poté jejich následnou likvidaci. Pokud máte na skladě, dílně nebo v lince staré tiskové zařízení jakéhokoli typu a od jakéhokoli výrobce, obraťte se na nás a my Vám zdarma pomůžeme s jeho ekologickou recyklací a likvidací bez ohledu na to, zda již jste nebo nejste našim zákazníkem.

Srpen

V srpnu 2020 byly akcie společnosti Slaris S.A. odprodány firmě Dover Corporation. Dover Corporation byla založena v roce 1955 v New Yorku a nyní sídlí v Illinois. Jejich akcie jsou obchodovatelné na newyorské burze pod označením DOV. V žebříčku největších firem v USA podle Fortune 500 jsou na 360. místě.
Dle vnitřní politiky Dover Corp. bude Solaris nadále nezávislou společností s vlastním prezidentem společnosti a vedením, s decentralizovaným řízením.

Červen

Stali jsem se kvalifikovaným integrátorem spolupracujících robotů HCR, které umožňují rychlé nastavení a flexibilní změnu výrobu, a které jsou plně kompatibilní s našimi značícími technologiemi určenými i do náročných průmyslových 24hodinových provozů.
Kolaborativní roboti HCR jsou navíc tak jednoduché, že Vám postačí jednodenní školení, abyste je plně ovládli a dokázali kdykoli přeprogramovat.

Květen

Byl proveden audit a ukončeno účetnictví 2019 s velmi pozitivními výsledky. Podařilo se nám navýšit obrat na celkových 177 mil. Kč. Opět jsme si tak udrželi a upevnili pozici lídra a profesionála v oboru značící technologie.

Duben

Získali jsme certifikát ISO 9001. Certifikát ISO 9001 potvrzuje normu, která se zabývá řešením celkové kvality řízení a procesů. Zaštiťuje přijetí procesního přístupu v oblasti managementu kvality odvětví výroby i distribuce. Získání certifikátu s sebou ale nese také závazky a vysokou zodpovědnost. Na našich vnitřních procesech proto neustále pracujeme, aby byly co nejkvalitnější neboť na prvním místě je u nás vždy zákazník.
Začali jsme ve velkém dodávat technologie na značení ochranných zdravotních pomůcek českým a slovenským výrobcům a zapojili se tak do boje proti šíření nemoci COVID-19.

Březen

S aktuálním děním ohledně výskytu a šíření onemocnění COVID-19, jsem zavedl sérii interních opatření týkajících se bezpečnosti a zajištění plynulého provozu servisního, výrobního i obchodního oddělení, abychom Vám byli stále k dispozici.
K dispozici je jak on-line podpora, tak i možnost výjezdu servisních techniků, kteří jsou plně vybaveni ochrannými a zdravotními prostředky.
I přes aktuální situaci stále vyrábíme a doplňujeme skladové zásoby spotřebních materiálů, jako jsou etikety, termotransferové barvící pásky, tiskové hlavy, solventy a inkousty, tak aby bylo možné je co nejrychleji expedovat.
Aktuálně neevidujeme v našich řadách ani blízkém okolí žádného nakaženého a jsme v provozu bez jakéhokoliv administrativního omezení.
Do odvolání jsme zrušili všechny plánované odborné semináře v Leonardo Akademii a osobní návštěvy v prostorách společnosti. Zároveň se s Vámi nemůžeme potkat na veletrhu Amper 2020, kde jsme Vám chtěli představit nové technologie neboť veletrh byl zrušen.

Únor

Přdstavujeme Vám nový nový UV laser eSolarMark+ DLV, vláknový laser e-SolarMark eFLS 3, MOPA laser e-SolarMark+ FLM, eSolarMark+ FLM a kontinuální laser e-SolarMark CFL. V nabíce máte již více jak 40 jedinečných laserů.

Leden

Vypsali jsme nové termíny odborných seminářů na rok 2020 v naší Leonardo akademii v Říčanech u Prahy.

Prosinec

Díky našim jedinečným dovednostem konfigurovat, spravovat a implementovat pokročilá řešení založená na softwaru NiceLabel jsme se stali pro rok 2020 jediným integrátor NiceLabel v České republice. Naše specializované týmy dokáží realizovat i ty nejsložitější úkoly v rámci řešení Label Management System.

Říjen

Zúčastnili jsme se strojírenského veletrhu v Brně a bylo nás vidět a slyšet! Rozjeli jsme festival reálného průmyslového značení s kolaborativním robotem na lince FUTURELINE 4.0. a získali stovky nových zájemců o naše značící technologie a Know-how. Fotografie z veletrhu můžete shlédnout v naší galerii.

Srpen

Rozšířili jsme náš tým o novou posilu do sekce výroby jednoúčelových strojních zařízení a automatických pracovních stanic, abychom mohli ještě rychleji realizovat individuální požadavky našich zákazníků.

Červenec

Otevřeli jsme největší značící laserovou testovací laboratoř v České republice, která je určena pro vzorkové a testovací značení vašich produktů pomocí laserových technologií. K dispozici jsou všechny základní typy laserů od CO2, přes diodové až po vláknové. Během velmi krátkých termínů Vám vytvoříme reálné ukázky značení včetně doporučení, jaký typ laseru a optiky je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Červen

Solaris Laser, předním světovým výrobcem průmyslových systémů pro laserové kódování, značení a gravírování nás ocenil skleněnou plastikou od polského umělce Tomasze Łączyńskiho, jako poděkování za vynikající výsledky v roce 2018. Leonardo technology se tak opět zařadilo mezi TOP3 nejlepší prodejce a integrátory laserových značících zařízení za uplynulý rok.

Květen

Zúčastnili jsme se letos již druhého veletrhu, a to MSV 2019 v Nitře, kde se prezentovala naše slovenská pobočka. Na naší demo lince FUTURELINE 4.0 se provádělo reálné značení v Průmyslu 4.0 ve spolupráci s kolaborativním robotem. Také se premiérově ukázala minimalistická inkjet průmyslová tiskárna LEIBINGER JET3up Integration. LEIBINGER JET3up Integration má implementovanou paletu 800 funkcí, rychlost značení až 403 m/min. a je určená pro přímou vestavbu do strojních zařízení a výrobních linek.

Duben

Sociální sítě hrají v poslední době velmi důležitý marketingový kanál. O to více, pokud se jedná o nábor nových zaměstnanců. V Leonardu jsme proto spustili firemní profil na Instagramu a profesní síti LinkedIn, které se zařadily k našim profilům na Facebooku a Youtube.

Březen

Účastnili jsme se veletrhu Amper 2019, na kterém jsme předváděli reálné značení v Průmyslu 4.0 ve spolupráci s kolaborativním robotem. Na naší demo výrobní lince FUTURELINE 4.0 byla k vidění komplementární spolupráce digitálního HiRes tisku, laseru s bending modulem a optikou 350x350 mm, kolaborativního robota s inkjetem a verifikací tisku s vyřazováním špatných dílů, aplikátorem etiket a s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel 2019. Ostatní o tom jen mluví, ale u Leonarda máte skutečné značení v Průmyslu 4.0. Na veletrhu jsme získali téměř 300 nových obchodních kontaktů.
Na veletrhu se prezentovala i naše divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, která představila nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Únor

V naší nástrojárně a hale pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů jsme již zkonstruovali a úspěšně předali několik strojních zařízení na klíč konečnému zákazníku. Naše strojní zařízení obsahují vždy všechny revizní zprávy, mají provedenou analýzu rizik a ES prohlášení o shodě a vytvořený český manuál Splňují tak všechny legislativní požadavky na bezpečný provoz v celé EU.

Leden

Ukončili jsme rok 2018 s velmi pozitivními výsledky. Podařilo se nám navýšit obrat o 27 mil. Kč na celkových 167 mil. Kč. Potvrdilo se tak naše velmi silné postavení na trhu a upevnila se naše pozice lídra a profesionála v oboru značící technologie.

Zároveň jsme vypsali nové termíny odborných seminářů pro celý rok 2019, které budou probíhat v našem školícím středisku v Říčanech u Prahy. Na tyto semináře se můžete již nyní přihlásit.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku