Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Prosinec 2006

Po 4 letech od prvotní myšlenky založení společnosti je bilance na konci tohoto roku uzavřena v kladných číslech.

Prosinec 2006

Podílení se na vývoji nové inkjet tiskárny Leibinger JET3, kdy jsme konzultovali a specifikovali strukturu jak elektroniky tak i hydrauliky systému společně s R&D Leibinger. Tiskárna bude představena za dva roky na výstavě Interpack v květnu 2008. Později se ukázalo, že většina požadavků a připomínek od společnosti Leonardo technology byla akceptována a postoupena do produkce tiskárny Leibinger JET3.

Říjen 2006

Výstava MSV 2006 a navázání na loňskou výstavu, kde společnost Leonardo technology získala prestižní ocenění Zlatá Medaile MSV. Představení nového revolučního YAG laseru (fiber glass) společnosti Solaris.

Březen 2006

Potravinářská výstava Salima, pokračování v představení novinek pro český trh. Představení celého sortimentu tiskáren ALE s novým software Codex Rix a probuzení zájmu o značení s laserovými systémy Solaris s představením nového designu laserů Solaris samozřejmě s českým menu v ovládání.

Leden 2006

Zaměření se na softwarovou činnost a představení vlastního software pro termotransferové tiskárny od společnosti ITW Betaprint pro tvorbu etiket tiskáren Jaguar, který je použit následně ve zdravotnické výrobě.

Prosinec 2005

Systém Leibinger JET2 spolu s vlastním vyvinutým manipulátorem v XY osách, se servo pohonem a vlastním software, se stal součástí patentovaného projektového řešení výroby křemíkových polotovarů.

Listopad 2005

Koupě 3 podlažní provozní a administrativní budovy, jejíž architektonické řešení usnadnilo realizaci skladového hospodářství a zkvalitní servisní činnost pro klienty společnosti Leonardo technology.

Říjen 2005

Získání prestižního ocenění Zlatá medaile MSV 2005 na výstavě Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně za exponát mikroúder Couth, kdy při slavnostním předávání byla představena společnost Leonardo technology panu ministrovi průmyslu a obchodu České republiky Milanu Urbanovi. Bc.Luboš Glier převzal ocenění na slavnostním předání na strojírenském veletrhu a při gratulaci opětoval přání panu ministru v pokračování úspěšného rozvoje.

Květen 2005

Dovezen do České republiky první mikroúder od společnosti Couth Španělsko, který je nejrychlejším mikroúderovým zařízením na světě.
Výstava Embax Print, pokračování v představení novinek pro Český trh a navázání na tradici úspěšného získání ocenění Zlatý Embax Print 2003. Představení celého sortimentu tiskáren ALE s novou plnobarevnou tiskárnou s tiskem na kartony.

Červen 2005

Výstava MSV Nitra na Slovensku se získáním cenných kontaktů a orientací společnosti Leonardo technology na slovenský trh. Na výstavě byl velmi velký zájem o tisk s vysokým rozlišením na kartony tiskárnami ALE ET7.