Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Přidej se k nám!

Ahoj, ajťáci, raketoví vědci, inženýři, programátoři a hokynáři :-) pojďte pracovat k nám! Já jsem Mistr Leonardo a hledám lidi, jako jsi Ty. U nás pracujeme na reálných problémech automatizace průmyslového značení, stanete se skutečnou součástí mezinárodního týmu narozdíl od toho, abyste šli do nějaké korporace, kde se stanete jen pořadovým číslem.
574
nových značících technologií instalujeme ročně
6352
zařízení servisujeme každý rok
230
milionů korun je náš roční obrat
52
je počet našeho týmu

 

Leonardo technology založil Marek s Lubošem a na první tiskárnu se jim skládala celá rodina. Navíc na její instalaci k zákazníkovi jeli autobusem. To se psal rok 2002. Dnes firma Leonardo technology patří na přední příčku v oboru. Každé zařízení má své výrobní číslo či jiný identifikační prvek nebo grafický potisk a my dodáváme, vyrábíme ve vlastní konstrukční dílně a instalujeme technologie napříč celým průmyslem, pomocí nichž se produkty označují. Instalujeme více jak 400 nových tiskáren které udělají přes miliardu znaků a servisujeme přes 6000 tiskáren ročně u našich zákazníků. K tomu jsme jediní čeští výrobci značících technologií, jež vyvíjíme a vyrábíme od začátku až do konce a které následně putují do celého světa. Název společnosti je inspirován Leonardem da Vincim, jenž byl člověkem všestranným a nadaným a přesně takový jsme i my. Zpětně do firmy pravidelně investujeme, budujeme ji a posouváme. Díváme se na věci z druhé strany, hledáme nové cesty, prostě neklademe meze fantazii, investujeme a zkoušíme nové technologie jako jsou 3D tisk atd. Podporujeme lidi s vlastními myšlenkami protože právě tihle lidé nás dokáží posunout v naší vizi vyrábět vlastní tiskárny a automatizační celky dál. Jdeš do toho s námi?

Obchodní zástupce pro technologie a automatizaci

Jeho super schopností musí být pusa, která se nezastaví, pozitivní nálada a odvaha zeptat se i na choulostivé věci, na které se běžní obchodníci neptají. Jednání na rovinu, umění postavit se k problému čelem a řešit věci tak, jak přicházejí. Odměnou mu bude místo a práce snů!

#Superhrdina #Prácesnů #ObchodníManažer #SuperTým #ZnačícíTechnologie #PrůmyslováAutomatizace

Hledá se kreativec s bláznivými nápady jako měl Leonardo da Vinci a s oranžovou krevní skupinou, který je blázen do sociálních sítí!

Budeš se podílet na vaření obsahu a krmení našich sociálních sítí a webů vším, co dokáže zaujmout, aby náš dosah obletěl svět a znal nás úplně každý :-)

#Kreativec #Video #Blázen #Bloger #Fotograf #SociálníSítě @Pracesnů

Servisní technik pro technologie jako z hvězdných válek

Jeho super schopností musí být znalost elektromagie (zkouška z Vyhlášky 50/1978 Sb. §6). Ochota učit se novým technologiím, pozitivní nálada a odvaha zeptat se i na choulostivé věci, na které se běžní technici neptají. Odměnou mu bude místo a práce snů a vybavení superhrdinů!

#Superhrdina #Prácesnů #ServisníTechnik #SuperTým #ZnačícíTechnologie #PrůmyslováAutomatizace #LeonardoTechnology