Přidej se k nám!

Ahoj, ajťáci, raketoví vědci, inženýři, programátoři a hokynáři :-) pojďte pracovat k nám! Já jsem Mistr Leonardo a hledám lidi, jako jsi Ty. U nás pracujeme na reálných problémech automatizace průmyslového značení, stanete se skutečnou součástí mezinárodního týmu narozdíl od toho, abyste šli do nějaké korporace, kde se stanete jen pořadovým číslem.
574
nových značících technologií instalujeme ročně
6352
zařízení servisujeme každý rok
230
milionů korun je náš roční obrat
52
je počet našeho týmu

 

Leonardo technology založil Marek s Lubošem a na první tiskárnu se jim skládala celá rodina. Navíc na její instalaci k zákazníkovi jeli autobusem. To se psal rok 2002. Dnes firma Leonardo technology patří na přední příčku v oboru. Každé zařízení má své výrobní číslo či jiný identifikační prvek nebo grafický potisk a my dodáváme, vyrábíme ve vlastní konstrukční dílně a instalujeme technologie napříč celým průmyslem, pomocí nichž se produkty označují. Instalujeme více jak 400 nových tiskáren které udělají přes miliardu znaků a servisujeme přes 6000 tiskáren ročně u našich zákazníků.
K tomu jsme jediní čeští výrobci značících technologií, jež vyvíjíme a vyrábíme od začátku až do konce a které následně putují do celého světa. Název společnosti je inspirován Leonardem da Vincim, jenž byl člověkem všestranným a nadaným a přesně takový jsme i my. Zpětně do firmy pravidelně investujeme, budujeme ji a posouváme. Díváme se na věci z druhé strany, hledáme nové cesty, prostě neklademe meze fantazii, investujeme a zkoušíme nové technologie jako jsou 3D tisk atd. Podporujeme lidi s vlastními myšlenkami protože právě tihle lidé nás dokáží posunout v naší vizi vyrábět vlastní tiskárny a automatizační celky dál. Jdeš do toho s námi?

Produktový manažer holdingu

Ve světě, kde konkurence nikdy nespí a trhy se neustále mění, potřebujeme někoho výjimečného – Produktového manažera, odvážného hrdinu, který dokáže vidět dál než ostatní a přinést strategický rozvoj produktového portfolia firmy. Jeho mise? Vést obchodní a servisní týmy k vítězství a změnit pravidla hry ve světě produktového managementu.

#Superhrdina #Prácesnů #ProduktovyManager #SuperTým #ZnačícíTechnologie #PrůmyslováAutomatizace

Referent/ka skladu, logistiky

Máte superschopnosti mít objednávky pod palce a organizovat zásoby? Dokážete zajišťovat plynulý tok materiálu jako neohrožený strážce skladu? Pak hledáme právě vás! Přidejte se k našemu týmu a staňte se referentem/referentkou skladu a logistiky, který/á zanechá stopu v našem světe automatizace průmyslového značení.

#Superhrdina #Prácesnů #Logistika #Sklad #SuperTým #ZnačícíTechnologie #PrůmyslováAutomatizace

Akční obchodní zástupce pro Moravskoslezský kraj - @HLOHOVEC

Hledáme superhrdinu do našeho obchodního týmu v Plzeňském a Jihočeském kraj! Jsi obchodní mistr s nezdolnou odhodlaností a srdcem na správném místě? Pak jsi náš člověk! Přidej se k nám a pomoz nám tvořit budoucnost technologií. S tvými schopnostmi se staneme neporazitelným týmem a ty budeš naším nejostřejším mečem, který prorazí každý trh.

#Superhrdina #Prácesnů #ObchodníZástupce #SuperTým #ZnačícíTechnologie #PrůmyslováAutomatizace

Dravý obchodní zástupce pro severozápadní Čechy - @ŘÍČANY

Superhrdino, tvůj čas právě nadešel! Pokud máš talent pro obchod a toužíš po tom, aby tvé schopnosti měnily svět technologií, máme pro tebe neodolatelnou nabídku. Připoj se k našemu elitnímu obchodnímu týmu v severních Čechách a staň se klíčovým hráčem v naší technologické revoluci. Hledáme někoho, kdo je obchodním géniem s vášní pro inovace. Jsi to ty?

#Superhrdina #Prácesnů #ObchodníZástupce #SuperTým #ZnačícíTechnologie #PrůmyslováAutomatizace

IT Technik @Hlohovec

Hledáme hrdinu! Ne jakéhokoli hrdinu – potřebujeme superhrdinu IT světa, který dokáže zvládnout technologické výzvy rychleji než rychlé počítače! Připojte se k našemu týmu a staňte se klíčovým hráčem v naší misi chránit digitální vesmír průmyslového značení.

#Superhrdina #Prácesnů #ITtechnik #SuperTým #ZnačícíTechnologie #PrůmyslováAutomatizace #Leonardotechnology

Servisní technik průmyslových značících zařízení

Hledáme hrdinu! Ne jakéhokoli hrdinu – potřebujeme superhrdinu, který dokáže vyřešit technické problémy dřív, než vzniknou! Připojte se k našemu týmu a staňte se klíčovým hráčem v naší misi chránit svět průmyslového značení.

#Superhrdina #Prácesnů #ServisníTechnik #SuperTým #ZnačícíTechnologie #PrůmyslováAutomatizace #Leonardotechnology