Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Vždy dostupný servis

Spolehlivá 24 hodinová servisní Hot Line linka +420 777 585 463 je pro vás k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Spolehlivá 24 hodinová servisní Hot Line linka je pro vás k dispozici 7 dní v týdnu. Ze zkušenosti víme, že naši servisní technici s vaší pomocí dokáží vyřešit více jak 80 % problému po telefonu nebo on-line skrze softwarovou aplikaci na dálku. Pokud se přesto vyjíždí na servisní zásah, tak máme více jak 99 % úspěšnost opravy problému u zákazníka na první vaše zavolání. Minimalizujeme tak prostoje na lince.

Za tímto výsledkem stojí více jak 8.200 skladových položek náhradních dílů a certifikovaní proškolení servisní technici, kteří se specializují jen na konkrétní opravy strojů a technologií, a tím získávají neocenitelné zkušenosti, které následně oceníte v rychlosti diagnostiky chyby a její opravy.

Díky vašim vysokým nárokům jsme vytvořili opravdu elitní tým 25 servisních techniků, a ještě větší počet plně vybavených servisních aut s nejčastěji používanými díly z našeho vozového parku.

Výhodný poměr výkonu a ceny technologií, doplněný o autorizovaný zákaznický servis, to je profesionální úroveň servisních služeb Leonardo technology s.r.o. Zaměřujeme se na vysokou úroveň profesionality a stálou funkčnost tiskových technologií. Vždyť jediný způsob, jak můžete vydělat peníze, je nechat produkční linku vyrábět bez zbytečných prostojů, a proto musí naše tiskové technologie pracovat na 100 %.

Servisní síť zajišťována středisky Praha, Ostrava, Hlohovec (Morava) a Piešťany (Slovensko), je systematicky budována tak, aby minimalizovala příjezdový čas, snížila vzdálenostní náklady za dopravu pro zákazníky a zefektivnila činnost servisu. Věříme, že naše lokální přítomnost je nejlepší způsob, jak poskytnout maximální obchodní, servisní a aplikační podporu.

Z lásky k vašemu autu měníte pravidelně olej, a s tím i filtry, přitom si můžete nechat zkontrolovat brzdy, řemeny, hadice, prohodit pneumatiky, tak úplně stejně to funguje i u průmyslových tiskáren od Leonardo technology. I vy můžete výrazně prodloužit životnost zařízení a eliminovat náhodné, neočekávané a drahé prostoje, když zjistíte problémy ještě dříve, než k nim dojde. Nechte na nás, abychom udržovali vaší tiskovou technologii vždy v dobré kondici a prvotřídním stavu. Je to jediná logická investice do preventivních servisů, která se vždy vyplatí. Vy budete vydělávat a nebudete mít starosti s provozem produkční linky. Servisní řešení šité na míru a prevence na prvním místě je nejlepší lék.

Lt servis auta

Disponujeme 8 200 skladovými položkami k okamžitému vydání ze skladů v ČR v celkové hodnotě 24 miliónů Kč, tím je zabezpečena maximální péče o vaše potřeby v náhradních dílech a není potřeba na ně čekat několik dní. Devadesát devět procent potřebných dílů je tak dodáváno z místního skladu a není potřeba počítat se zdržením dodávky. Vzhledem k velkému počtu skladových položek je nutné dodržovat vysoké interní standardy stanovené Leonardo technology s.r.o. spočívající v precizním vedení skladu a jeho automatizaci. Spotřební materiál a náhradní díly expedujeme u 99 % případů vždy v den objednání. Cenově dostupné náhradní díly a poplatky za servis jsou takové, jaké bychom rádi viděli i u našich dodavatelů.

Servisní zásah

servis logo

Potřebujete servisní zásah?
Zavolejte na 24 hodinovou servisní linku +420 777 585 463, která je vás k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu nebo využijte níže uvedený formulář a my vás budeme kontaktovat.

Žádost o servisní zásah

Zadejte typ stroje, výrobní číslo a stručný popis požadovaného zásahu.

Veškeré zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).