Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.
IQJET Innovation Days 2023

Buďte součástí revoluce! Přijďte se přesvědčit na vlastní oči v rámci našich IQJET Innovation Days, jak nová inkjet tiskárna IQJET přináší nový standard do oblasti značení s kontinuálním inkoustovým tiskem a poskytuje 5 let bezproblémového provozu bez nutných servisních prohlídek.

Automatizace aplikování etiket a inovace kolem označovaní výrobků a palet ve dnech 13. – 15. 6. 2023

Přijďte se seznámit s automatizací procesů označování etiketami, která vede ke zvýšení přesnosti a efektivity výroby, což v konečném důsledku vede ke zlepšení kvality produktů a spokojenosti zákazníků. Odstraněním potenciálu lidské chyby mohou výrobci a dodavatelé zajistit, aby jejich produkty byly pokaždé označeny správně. To nejen snižuje riziko nákladných chyb, ale také šetří čas a zdroje, které lze alokovat do jiných oblastí podnikání.

Šrotovné na všechny typy inkjet tiskáren

Přinášíme Vám opět výjimečnou akci! V Leonardu jsme se rozhodli zmírnit současné ekonomické dopady zaviněné drahými energiemi a nedostupností materiálů a inflací a pomoci všem firmám finančním příspěvkem "šrotovným". Za jakoukoliv vaši starší CIJ inkjet tiskárnu Vám dáme příspěvek 25.000 Kč na nákup nové inkjet tiskárny Leibinger*. Navíc za Vás zdarma ekologicky vaši starou inkjet tiskárnu zlikvidujeme.