Proč s Leonardo technology

Jsme přátelský tým 55 vysoce talentovaných profesionálů v oboru průmyslového značení, dostatečně silný, abychom byli flexibilní a rychlí. Jsme velmi vynalézaví a kreativní pro zabezpečení i nejtěžších požadavků v automatizaci průmyslového značení, popisu a identifikace.

Chci vědět více o Leonardu

Značící technologie

Naše značící zařízení jsou špičkou ve svém oboru a řešením pro všechny potřeby automatického popisu a identifikace. Dokážeme značit jak za pohybu, tak při statickém řešení v jakémkoliv průmyslovém odvětví na jakékoliv materiály včetně následné verifikace a softwarového řízení.

Chci zobrazit technologie

Nejrychlejší nonstop servis

Díky vašim vysokým nárokům máme elitní tým 31 servisních techniků se stejným počtem plně vybavených servisních aut a 15.000 položek náhradních dílů skladem. Spolehlivá 24 hodinová servisní Hot Line linka +420 533 44 55 66 je pro vás k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Potřebuji nejlepší servis

Zakázkové značení

Leonardo technolgy je připraven značit pro vás výrobky a to veškerými technologiemi, které nabízí. Je zde možnost využít laseru, inkjetu, aplikátoru etiket, termotransferových tiskáren, dopravníku, ale i kompletace výrobků a jejich skládání s následným balením.

Napsali o nás v odborných médiích

Naše společnost pravidelně přispívá svými odbornými články do odborných časopisů a internetových portálů napříč Českou a Slovenskou republikou. Aktuálně jsme pro Vás napsali…