Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech a internetových portálech. Navíc máme svůj vlastní odborný časopis.

Zvýším produktivitu výroby, pomocí softwarové aplikace k tisku etiket na míru

Vyrábíte produkty pro různé trhy? Máte mnoho odlišných produktů, které je třeba značit? Využíváte pro značení různé programy? Pomůžu vám práci a tisk etiket zjednodušit, zefektivnit a eliminovat chyby operátorů pomocí mé zakázkové aplikace správy a tisku etiket NiceLabel Print.

Tisk správné etikety se správnými daty je pro úspěšné podnikání zásadní.

NiceLabel PowerForms je na zakázku vytvořená uživatelská aplikace, která pomocí obsáhlé databáze veškerého sortimentu dokáže rychle nabídnout správnou etiketu k tisku, do které lze automaticky přiřadit např. jméno operátora, šarži, čas atd. i s napojením na podnikové databáze a systémy. Celý software je navíc uzpůsoben pro snadné ovládání ve výrobě i přes dotykové terminály.
Na dotykovém panelu má tak operátor na dosah ruky „vše v jednom“, co je potřeba ke správnému tisku etikety. Všechna pole pro zadávání dat, informace o databázi, nastavení tiskárny a náhled tisku celé tiskové úlohy.

powerforms 2021 1
Operátor vždy ví, jaké změny dat jsou před tiskem vyžadovány. Všechna pole pro zadávání dat jsou jasně viditelná, takže operátor nemusí přepínat mezi dialogovými okny, aby přesně věděl, jaké údaje je třeba zadat. Pokud se etiketa změní, pole pro zadávání dat se automaticky přizpůsobí. Zamčené šablony etiket navíc zabraňují vytvoření již zmiňované lidské chyby.
Operátoři si mohou vybrat k tisku šablonu, kterou potřebují, ale šablona je jen pro čtení, což zabrání jejím náhodným a neoprávněným změnám. Náhled tisku také dává operátorovi příležitost zkontrolovat všechny informace před tiskem, což je další krok, který zajišťuje tisk správné etikety.
Náhled tisku etikety zobrazuje všechny údaje přesně tak, jak budou vytištěny. Obsluha může také přiblížit a oddálit náhled, aby před tiskem ověřila obsah etikety.
Rozhraní zakázkové aplikace NiceLabel PpowerForms se automaticky přizpůsobí vaší obrazovce, takže nemusíte vytvářet varianty pro různé velikosti obrazovky. Celá zakázková aplikace je přenosná na jakoukoli obrazovku bez ohledu na její velikost, poměr stran nebo rozlišení. K tomuto účelu nabízím vlastní ověřené průmyslové počítače s dotykovými obrazovkami (IPC) v krytí IP65, které mají tělo z odolného leštěného hliníku a průmyslovými konektory. Mé průmyslové počítače jsou dostupné ve velikostech 10.4", 15" a 19" a jsou vhodné do všech průmyslových odvětví.

powerforms 2021 2

Funguje s jakýmkoli druhem tiskárny

Výměna hardwaru je nákladná a časově náročná. NiceLabel PowerForms proto disponuje ovladači pro všechny typy termotransferových a RFID tiskáren a dále laserových a inkoustových tiskáren od jakéhokoli výrobce tiskáren.
Bez problémů tak lze zakázkovou aplikaci nasadit na Váš současný hardware. To znamená minimální počáteční investice z vaší strany a rychlejší návratnost investic.

Ukázky realizací

Benefity:

  • Eliminuje chyby operátora
  • Intuitivní a jednoduché ovládání operátorem
  • Podporuje značící zařízení všech typů a výrobců
  • Aplikaci lze vytvořit ve firemním designu
  • Velmi rychlá návratnost investice
  • Lze napojit na podnikové databáze a systémy
  • Podpora automatického vyplňovaní polí, jako jsou např. jméno operátora, šarži, čas atd.
  • Možnost dodat i s průmyslovým PC s dotykovou obrazovkou v krytí IP65

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.