Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Ekologická recyklace a likvidace vysloužilých tiskových zařízení

Leonardo nejen že prodává průmyslová značící zařízení, ale jako jeden z mále prodejců provádí i jejich ekologickou recyklaci ve spolupráci se specializovanou chráněnou dílnou a poté jejich následnou likvidaci.

Za sběr elektroodpadu jsou dle směrnice EU zodpovědní výrobci elektrozařízení, v rámci tzv. rozšířené odpovědnosti výrobce.

Elektroodpad se musí sbírat a ekologicky recyklovat proto, že některé typy elektroodpadu obsahují nebezpečné látky, které jsou potenciálně rizikové pro zdraví obyvatel a škodlivé pro životní prostředí (chemikálie, jako jsou inkousty a solventy). V jiných typech elektroodpadu se naopak nacházejí cenné suroviny (zlato, železo, hliník), které se dají dále využít.

1032
tun tiskových zařízení jsme uvedli na trh
214
tun tiskových zařízení jsme ekologicky recyklovali

Máte staré tiskové zařízení, které potřebujete vyhodit?

Pokud máte na skladě, dílně nebo v lince staré tiskové zařízení jakéhokoli typu a od jakéhokoli výrobce, obraťte se na nás a my Vám zdarma pomůžeme s jeho ekologickou recyklací a likvidací bez ohledu na to, zda již jste nebo nejste našim zákazníkem.

  • Vše zdarma
  • Postaráme se o zařízení jakéhokoli typu a výrobce
  • Obdržíte protokol o ekologické recyklaci/likvidaci výrobku

recyklace 1

recyklace 2

recyklace 3

recyklace 4

Chci ekologickou recyklaci/likvidaci výrobku

Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete ho, budeme Vás kontaktovat v co nejkratším čase.

Uveďte prosím, jaké zařízení bychom měli ekologicky zlikvidovat.

Veškeré zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).