Ekologická likvidace vysloužilých tiskových zařízení

Leonardo nejen že prodává průmyslová značící zařízení, ale jako jeden z mále prodejců provádí i jejich ekologickou likvidaci ve spolupráci se specializovanou chráněnou dílnou.

Leonardo nejen že prodává průmyslová značící zařízení, ale jako jeden z mále prodejců provádí i jejich ekologickou likvidaci ve spolupráci se specializovanou chráněnou dílnou. Zajistíme odvoz nepoužívané nebo nefunkční značící technologie přímo z vaší výroby a postaráme se o ekologickou likvidaci všech jejích dílů.
Za sběr elektroodpadu jsou dle směrnice EU zodpovědní výrobci elektrozařízení, v rámci tzv. rozšířené odpovědnosti výrobce.
Elektroodpad se musí sbírat a ekologicky recyklovat proto, že některé typy elektroodpadu obsahují nebezpečné látky, které jsou potenciálně rizikové pro zdraví obyvatel a škodlivé pro životní prostředí (chemikálie, jako jsou inkousty a solventy). V jiných typech elektroodpadu se naopak nacházejí cenné suroviny (zlato, železo, hliník), které je po odborném zpracování možné znovu využít pro průmyslovou výrobu.

1032
tun tiskových zařízení jsme uvedli na trh
214
tun tiskových zařízení jsme ekologicky recyklovali

Máte staré tiskové zařízení, které potřebujete zlikvidovat?

Pokud máte na skladě, dílně nebo v lince staré tiskové zařízení jakéhokoli typu a od jakéhokoli výrobce, obraťte se na nás a my Vám pomůžeme s jeho ekologickou likvidací bez ohledu na to, zda již jste nebo nejste našim zákazníkem.

  • Postaráme se o zařízení jakéhokoli typu a výrobce.
  • Obdržíte protokol o ekologické likvidaci výrobku.
  • Společně snížíme uhlíkovou stopu a přispějeme k ochraně klimatu.

recyklace 1

recyklace 2

recyklace 3

recyklace 4

Chci ekologickou likvidaci výrobku

Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete ho, budeme Vás kontaktovat v co nejkratším čase.

Uveďte prosím, jaké zařízení bychom měli ekologicky zlikvidovat.

Veškeré zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).