Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Novinky v sortimentu

Představujeme produkty, které jsou aktuálně uváděny na trh. Podrobné informace a technické parametry najdete přímo u konkrétního výrobku.

Šrotovné na všechny typy inkjet tiskáren

Přinášíme Vám výjimečnou akci, která tu ještě nebyla. V Leonardu jsme se rozhodli zmírnit současné ekonomické dopady zaviněné koronavirovou krizí a pomoci všem firmám finančním příspěvkem "šrotovným". Za jakoukoliv vaši starší CIJ inkjet tiskárnu Vám dáme příspěvek 25.000 Kč na nákup nové inkjet tiskárny Leibinger*.

Navíc za Vás ekologicky zlikvidujeme vaši starou inkjet tiskárnu.

Šrotovné Vám bude poskytnuto formou slevy z pořizovací ceny při nákupu nové inkjet tiskárny Leibinger a při odevzdání jakékoliv staré CIJ inkjet tiskárny (bez ohledu na značku a typ) k ekologické likvidaci společností Leonardo technology.

Srotovne inkjet 2020 clanek

Proč zvolit inkjet tiskárnu Leibinger

Inkjet systémy Leibinger umožňují nekontaktní označování porézních i neporézních materiálů ve výrobním procesu. V Leonardo technology si uvědomujeme, že kvalita inkjet tiskárny závisí také na základní látce pro tisk a tou jsou vysoce kvalitní inkousty Leibinger. Proto disponujeme velkým množstvím druhů nejkvalitnějších inkoustů, což se přímo odráží v bezporuchovosti stroje a prakticky bezkonkurenčním pokrytím trhu co do škály potisku povrchů napříč celým spektrem průmyslové výroby.

Inkjet tiskárny Leibinger vynikají velkým barevným dotykovým displejem umožňujícím intuitivní obsluhu a diagnostickým systémem, který eliminuje počet servisních a uživatelských zásahů na minimum. Navíc má světově jedinečnou technologii automatického systému vzduchotěsného uzavření trysky Sealtronic v potiskovací hlavě, která naprosto bezpečně zabrání zaschnutí inkoustu při dlouhodobějších odstávkách nebo nečinnosti stroje. Již nikdy nebudete muset proplachovat a čistit trysku při spuštění inkjet tiskárny.

Tiskárny Leibinger lze navíc vybavit dodatečným příslušenstvím v podobě systému EcoSolv. EcoSolv je recyklační systém pro výpary ředidla a implementuje se přímo do inkjet tiskárny, která díky tomu dokáže zredukovat spotřebu ředidla až o 50 % a snížit tak náklady na provoz, což je častým požadavkem zákazníků a rozhodujícím faktorem při koupi, redukce její spotřeby a snížení TCO – Total Cost of Ownership.

Jak dál?

Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo si rovnou vyberte novou inkjet tiskránu Leibinger a vyplňte poptávkový formulář.

Akce platí od 1. října 2020 do 31. prosince 2020 (pro objednání).
Slevu nelze kombinovat z jakoukoli jinou, individuálně poskytnutou slevou.
* Akce se vztahuje na všechny typy inkjet tiskáren Leibinger, kromě typu JETone.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku