Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech a internetových portálech. Navíc máme svůj vlastní odborný časopis.

XPA 934 aplikátor s tiskárnou jako ze sci-fi filmu

Technologie jdou mílovými kroky dopředu a co se zdálo včera jako ze sci-fi filmu je dnes realitou. Stejně tak je tomu i u nové generace aplikátorů s tiskárnou "Print & Apply" XPA 934 ve verzi LH (levostranná) nebo RH (pravostranná) pro tisk a aplikaci etiket do šíře 106 mm rychlostí až 300 mm/s.

Potřebujete spolehlivý systém Print & Apply, který dokáže rychle a přesně zpracovávat dynamická data a aplikovat etikety na jakýkoli typ produktu? XPA 934 nabízí vynikající výsledky tisku i při vysokých aplikačních rychlostech a označuje výrobky etiketou v reálném čase. Etikety mohou být papírové nebo plastové (PE, PP, PVC, PA) v gramáži od 60 do 160 g/m².

Maximální flexibilita integrace

Díky svým malým rozměrům, hmotnosti menší než 30 kg a mnoha možnostem montáže lze nejkompaktnější systém Print & Apply na trhu XPA 934 flexibilně integrovat do výrobních linek téměř v jakékoli myslitelné poloze, a to i když je tam velmi málo místa nebo nastavení výrobní linky neumožňuje jakoukoli flexibilitu.

xpa 934 2021 1

Uživatelsky přívětivý displej

Jeho ergonomie a uživatelská přívětivost jsou vynikající za všech okolností. XPA 934 má velký vícebarevný displej, který je volně otočný o 360°. Je tak velmi dobře čitelný v jakékoli poloze. Díky intuitivnímu konceptu ovládání s přehlednou navigací v nabídce je ovládání ještě pohodlnější.

xpa 934 2021 2

Rychlá výměna materiálu a údržba bez nářadí

Údržbu a čištění lze provádět bez jakéhokoli nářadí a to i při montáži náhradních dílů nebo výměně válečků. Díky otevřenému tiskovému modulu lze náviny termotransferové pásky a etiket vložit za méně než jednu minutu. Dynamické a automatické přizpůsobení parametrů tiskové hlavy a napnutí pásky to ještě usnadňují. V každodenní výrobě to vede ke snížení prostojů a zvýšení produktivity.

xpa 934 2021 3

Podporuje Průmysl 4.0

Aby XPA 934 splňovala stále rostoucí požadavky na připojení k internetu věcí a principy digitální továrny je vybavena velkým množstvím digitálních rozhraní, která umožňují komunikaci dat v reálném čase, které podporují procesy tisku a aplikování etiket ve standardu Průmysl 4.0. Kromě toho má XPA vícestupňový konfigurovatelný koncept I/O portů s konektory M12 a dále možnost připojení na síť pomocí LAN.
Webové rozhraní XPA umožňuje vzdálený přístup ke stroji. Lze jej plně ovládat na mobilních zařízeních, jako jsou smartphony a tablety, a také na stacionárních displejích.

xpa 934 2021 4

Benefity:

  • Vynikající kvalita tisku a přesná aplikace etiket
  • Údržba bez použití nástrojů
  • Kompaktní design s různými možnostmi montáže
  • Minimum ovládacích prvků pro snadné ovládání
  • Robustní konstrukce pro průmyslové použití a maximální zatížení zařízení
  • Velké možnosti konektivity
  • Tisk a aplikace etiket v reálném čase

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.