Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech a internetových portálech. Navíc máme svůj vlastní odborný časopis.

Speciální příslušenství pro termotransferové tiskárny řady XLP 50X

Průmyslové stolní termotransferové tiskárny řady XLP 50x nabízejí dokonalá tisková řešení pro aplikace se středním objemem výroby. Tisknout vysoce kvalitní písma, obrázky, čárové kódy a QR kódy na širokou škálu štítkových materiálů jako je papír, PE/PP, lepenku nebo textilie.

V závislosti na modelu a konfiguraci tisknou XLP 50x v rozlišení 203, 300 nebo 600 dpi v šířce 4" nebo 6".

Díky své flexibilitě nabízí řada tiskáren XLP 50x možnost instalace dodatečného příslušenství, které dokáže nahradit speciální drahá zařízení a aplikátory. V nabíce jsou aplikátor se zdvihem 190 mm, textilní střihač a stohovač, řezačka, externí navíječ a dávkovač etiket s vnitřním navíječem.

504 pruslusenstvi 2021 1

Kontaktní aplikátor LTSA

Řešení je dostupné pouze pro tiskárnu XLP 504 s rozlišení 203, 300 nebo 600 dpi. Aplikátor je určen na kontaktní aplikace etiket do rozměru 80x80 mm a maximální velikostí zdvihu 190 mm. XLP 504 s aplikátorem LTSA lze použít jak pro zastavené, tak pro pohyblivé produkty různých výšek. Jedná se tak o univerzální poloautomatické řešení "Print & Apply" pro ruční a nízko objemovou identifikaci produktů.

Textilní střihač a stohovač TCS

Příslušenství TCS lze namontovat pouze na tiskárnu XLP 504, která tak nabízí dokonalé řešení 3v1 pro textilní průmysl. Tiskárna s TCS zvládá potisk, řezání a stohování textilních etiket určených např. pro praní (nylon, polyester) a tkaných etiket.
Textilní etikety často vyžadují velmi malá písma a jemně lemovanou grafiku pro symboly a loga. Model XLP 504 s technologií TCS nabízí kvalitu tisku ve vysokém rozlišení 203 nebo 300 dpi při vysokém výstupním výkonu.
Jednotka textilního střihače a stohovače TCL se připojuje k tiskárně pouze jedním konektorem. Ovládání a nastavení se provádí pomocí softwaru v tiskárně. Stohovač je poháněn motorkem, proto není potřeba přívod stlačeného vzduchu. Tisk, řez a stohování je prováděno v jednom cyklu. Kapacita stohovače je 150 mm.
Tiskárnu s TCS lze použít i k tisku, řezání a stohování samolepících materiálů nebo kartonových etiket.

504 pruslusenstvi 2021 2

Externí navíječ

Pokud tisknete většího množství etiket, je XLP 50x s externím převíječem ideální volbou. Snadno připojený navíječ shromažďuje vytištěné etikety v jednom plynulém procesu, který lze potom snadno vyjmout a použít např. na balicích stanicích atd.

Dávkovač etiket s vnitřním navíječem

TTR tiskárna XLP 50x s dávkovačem a interním navíječem je kompaktní řešení, které vytiskne a poté vydá samolepicí etiketu, aby obsluha mohla etiketu bez námahy vzít a aplikovat na produkt. Podkladový papír od etiket se automaticky navýjí do tiskárny pomocí vnitřní navíječky.

Řezačka

Pro provozy, kde je zapotřebí tisknout různé velikosti etiket je příslušenství v podobě řezačky tou nejlepší volbou. Automatický průmyslový nůž řezá materiál etikety přesně a spolehlivě ihned po dokončení procesu tisku.

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.