Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech a internetových portálech. Navíc máme svůj vlastní odborný časopis.

Tisk a aplikace etikety s následnou aplikací krycí etikety v jednom kroku

Etikety pro oblast automotive musí vydržet velmi náročné podmínky automobilového provozu, zvláště, když se jedná o etikety určené na díly podvozku automobilů. Takové etikety musí odolat i odletujícímu štěrku a kamenům. A přesně takové etikety dokážeme vyrobit a aplikovat v jednom kroku.

etikety transparentni 2021 1
Textová část etikety se tiskne v aplikátoru etiket ALX 925, na kterou se následně aplikuje pomocí aplikátoru XLS 204 speciální ochraná čirá etiketa, která chrání textovou etiketu před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. To vše se děje automaticky v jendom kroku díky dokonalé synchronizaci pomocí programovatelného logického automatu PLC. Díky tomu lze dosáhnout rychloti aplikování až 400 mm/s. Pro 100 % kontrolu aplikovánní čiré etikety je celé zařízení navíc vybano kapacitním senzorem.

Tisk a aplikace etikety s následnou aplikací krycí etikety v jednom kroku

Zařízení je navíc napojeno na komplexní tiskový manažer návrhu a tisku etiket Nicelabel. Data k tisku jsou tak generována z podnikové databáze.

etikety transparentni 2021 2

Benefity:

  • Aplikování v jednom kroku šetří čas, prostor a peníze
  • Jednoduché ovládání s napojením na podnikové systémy a databáze
  • Vysoká přesnost aplikování etiket
  • Robustní konstrukce pro průmyslové použití
  • Široká škála příslušenství

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.