Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech a internetových portálech. Navíc máme svůj vlastní odborný časopis.

Šrotovné na všechny typy inkjet tiskáren

Přinášíme Vám opět výjimečnou akci! V Leonardu jsme se rozhodli zmírnit současné ekonomické dopady zaviněné drahými energiemi a nedostupností materiálů a inflací a pomoci všem firmám finančním příspěvkem "šrotovným". Za jakoukoliv vaši starší CIJ inkjet tiskárnu Vám dáme příspěvek 25.000 Kč na nákup nové inkjet tiskárny Leibinger*. Navíc za Vás zdarma ekologicky vaši starou inkjet tiskárnu zlikvidujeme.

Šrotovné Vám bude poskytnuto formou slevy z pořizovací ceny při nákupu nové inkjet tiskárny Leibinger a při odevzdání jakékoliv staré CIJ inkjet tiskárny (bez ohledu na značku a typ) k ekologické likvidaci společností Leonardo technology.

Srotovne inkjet 2020 clanek

Proč zvolit inkjet tiskárnu Leibinger

Inkjet systémy Leibinger umožňují nekontaktní označování všech druhů produktů a materiálů ve výrobním procesu s příkonem pouhých 20 W (na rozdíl od konkurečních systémů, které mají příkon 100 W a více). To přináší úsporu ve spotřebě energií více jak 80 %. Kvalita inkjet tiskárny závisí také na základní látce pro tisk a tou jsou vysoce kvalitní inkousty Leibinger. Proto disponujeme velkým množstvím druhů nejkvalitnějších inkoustů, což se přímo odráží v bezporuchovosti stroje a prakticky bezkonkurenčním pokrytím trhu co do škály potisku povrchů napříč celým spektrem průmyslové výroby.

Inkjet tiskárny Leibinger vynikají velkým barevným dotykovým displejem umožňujícím intuitivní obsluhu a diagnostickým systémem, který eliminuje počet servisních a uživatelských zásahů na minimum.

Princip kontinuálního inkoustového tisku spočívá v tom, že barva musí rychle zaschnout. Delší pauza ve výrobě tak často vede k zaschnutí inkoustu a zablokování trysek u konkurenčních tiskáren. Obsluha tak musí trysku vyčistit, a to vytváří prostoje ve výrobě. Ne však s jedinečnou technologií Sealtronic u tiskáren Leibinger. Při zastavení výroby se tryska uzavře odsávacím kolínkem, čímž se uzavře smyčka inkoustu a zabrání se jeho vysychání. Při opětovném spuštění se tryska otevře a pokračuje v tisku – bez nutnosti čisticích nebo oplachovacích cyklů. Koneckonců, proč čistit něco, co se nešpiní?

Inkjety Leibinger navíc náš tým více jak 31 servisních techniků a projektových manažerů dokáže integrovat prakticky do jakékoli výrobní linky ve velmi krátkém čase. Pro prašné nebo vlhké prostředí mám tlakové tiskové hlavy. Mám posuvné stoly, držáky, manipulátory, stojany s pojezdem tiskové hlavy, roboty které se přizpůsobí vašemu způsobu práce.
Můžeme přizpůsobit velikost trysky pro jemnější tisk nebo úhel tiskové hlavy, aby se vešla do stísněných prostor. Prostřednictvím řady možností připojení se můžou tiskárny Leibinger připojit ke všem myslitelným infrastrukturám nebo systémům.

Tiskárny Leibinger lze navíc vybavit dodatečným příslušenstvím v podobě systému EcoSolv. EcoSolv je recyklační systém pro výpary ředidla a implementuje se přímo do inkjet tiskárny, která díky tomu dokáže zredukovat spotřebu ředidla až o 50 % a snížit tak náklady na provoz, což je častým požadavkem zákazníků a rozhodujícím faktorem při koupi, redukce její spotřeby a snížení TCO – Total Cost of Ownership.

Jak dál?

Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo si rovnou vyberte novou inkjet tiskránu Leibinger a vyplňte poptávkový formulář.

Chci si vyzkoušet inkjet ve výrobě

Vyplňte níže uvedený formulář, budeme Vás obratem kontaktovat.

Veškeré zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).

Akce platí od 1. října 2022 do 31. prosince 2022 (pro objednání).
Slevu nelze kombinovat z jakoukoli jinou, individuálně poskytnutou slevou.
* Akce se vztahuje na všechny typy inkjet tiskáren Leibinger, kromě typu JETone.