Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

IQJET Innovation Days 2023

Buďte součástí revoluce! Přijďte se přesvědčit na vlastní oči v rámci našich IQJET Innovation Days, jak nová inkjet tiskárna IQJET přináší nový standard do oblasti značení s kontinuálním inkoustovým tiskem a poskytuje 5 let bezproblémového provozu bez nutných servisních prohlídek.

Tiskárna IQJET se odlišuje od konkurence nesrovnatelnémi výhodami v podobě čtyř převratných inteligentních funkcí - IQPRINT, SMART.CARE, SMART.EFFICIENCY a SMART.OS. Přináší tak revoluci do oblasti značení s kontinuálním inkoustovým tiskem (CIJ). S výjimečným výkonem, úsporou nákladů až 30 % a zaměřením na udržitelnost umožňuje IQJET podnikům snížit jejich ekologickou stopu, zvýšit produktivitu a výrazně snížit náklady na provoz. 

IQJET road maps 2023v2

  • 19. - 21. 9. - Hlohovec, Sídlo naší společnosti v ČR (Ulička 37, 691 43 Hlohovec)
  • 10. - 12. 10 - Říčany, Pobočka, školicí a servisní středisko (Obchodní 2190/8, 251 01 Říčany)
  • 24. - 26. 10. - Piešťany, Sídlo naší společnosti v SK (Valova 16, 921 01 Piešťany)
  • 1. - 2. 11. - Ostrava, Pobočka a servisní středisko (1. máje 103, 703 00 Ostrava)
  • Nejlepší poměry ceny / výkon na trhu
  • Servisní intervaly v délce až 5 let uspoří značné provozní náklady
  • Inovativní IQ technologie, které šetří čas a zcela ruší prostoje potřebné k čištění a spouštění stroje
  • Intuitivní ovládání se samoobslužným asistentem
  • Nejkvalitnější tisk až v 8 řádcích na jakýkoli materiál a jakýkoli tvar pomocí mnoha typů nepigmentových a pigmentových inkoustů

Připravte se na neuvěřitelné zážitky s revoluční tiskárnou IQJET, které Vám vyrazí doslova dech!

1. Vyzkoušíte si tiskárnu IQJET, která bude umístěná u oválného dopravníku.

S rychlostí a precizností, bude tisknou nezaměnitelné DMC kódy na produkty, které se pohybují na dopravníku. Tento špičkový technologický zázrak je připraven posunout vaši výrobu na další úroveň!

2. Uvidíte, jak IQJET dokáže tisknou o 50% více informací než konkurenční inkjet tiskárny!

Přesvědčíte se, jak IQJET využívá sílu osm řádkového tisku na oválných produktech po obvodu a získává tak neuvěřitelné výsledky. Díky zaručené maximální efektivitě a preciznosti při značení, budete svědky, jak se produkty stávají skutečnou senzací na trhu. Nechte se okouzlit pokrokovou technologií IQJET a přidejte se k těm, kteří již objevili výhody této inovace.

3. Prakticky představíme harmonické spojení tiskárny IQJET s aplikátorem etiket.

S touto dokonalou kombinací získáte absolutní kontrolu nad dotiskem data na aplikované etikety za nejnižší cenu na trhu!
Nejenže tato kombinace šetří čas a peníze, ale také zvyšuje vaši konkurenceschopnost na trhu. Díky tiskárně IQJET a aplikátoru etiket na dotisk data můžete snadno aktualizovat informace na etiketách a zajistit, že vaše produkty splňují veškeré právní požadavky a normy.

4. Odhalíte nový svět možností díky kooperaci tiskárny IQJET se spolupracujícím robotem Hanwha.

Tato unikátní kombinace robota Hanwha s držákem tiskové hlavy IQJET, vám umožní dosáhnout dokonalého tisku na více pozic na vašem produktu. Uvidíte tak, jak se posouvá hranice toho, co je možné v oblasti kontinuálního tisku.

5. Projdete fascinujícím světem inkjet tiskáren, kde se seznámíte s působivou historii a inovativním vývojem tiskáren Leibinger!

Na této exkluzivní výstavě zhlédnete, jak se evoluce inkjet tiskáren Leibinger odvíjela od prvních ikonických modelů až po současnou revoluční novinku - tiskárnu IQJET.
Objevíte ohromující výkony a technologické průlomy, které tvoří základní kameny úspěchu společnosti Leibinger v oblasti inkjet tiskáren. Nechte se unést časem a prozkoumejte, jak se inkjet tiskárny Leibinger staly jedničkou na celosvětovém trhu díky svému neustálému zdokonalování a inovacím.

6. Představíme vám naše prémiové služby

V Leonardu poskytujeme každému prvotřídní individuální péči, která je pro Česko a Slovensko nevídaným bonusem každému zákazníkovi. To je možné jen díky našemu modernímu zázemí s call centrem a velkému počtu specialistů a týmu 31 servisních techniků.

Call centrum 533 44 55 66 a špičkový servis
Poznáte naše servisní call centrum a tváře našich super LTgirls, které Vám denně pomáhají řešit profylaxe a servisy zařízení. Díky vašim vysokým nárokům jsme vytvořili elitní tým 31 servisních techniků se stejným počtem plně vybavených servisních aut s nejčastěji používanými díly.

Sklad náhradních dílů
V dnešní době je skladování náhradních dílů a spotřebního zboží klíčem ke spokojeným zákazníkům a ekonomickému úspěchu firmy. Disponujeme 15 000 skladovými položkami s 800 000 produkty k okamžitému vydání ze skladu v celkové hodnotě 65 miliónů Kč. Tím je zabezpečena maximální péče o vaše potřeby v náhradních dílech a spotřebního zboží. Není tak potřeba na ně čekat několik dní. Výroba se Vám tak nikdy nezastaví.

Výroba spotřebních materiálů Etikety & TTR barvící pásky & Originální tiskové hlavy
Perfektní výsledek verifikace tisku vyžaduje kvalitní spotřební materiály. Seznámíte se a získáte vzorky špičkových TTR barvících pásek a etiket z vlastní výroby divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, které držíme ve velkých skladových zásobách. Zároveň poznáte i naše portfolio originálních tiskových hlav všech velikostí a typů pro všechny značky termotransferových tiskáren.

Představujeme IQJET - nový standard kódování a značení