Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Novinky v sortimentu

Představujeme produkty, které jsou aktuálně uváděny na trh. Podrobné informace a technické parametry najdete přímo u konkrétního výrobku.

MOPA vláknový laser SolarMark+ FLM

Horkou novinkou v sortimentu laserového značení je MOPA vláknový laser od společnosti Solaris, který nese označení SolarMark+ FLM.

Tento MOPA vláknový laser zvedá kontrast značení do plastů na novou úroveň! Navíc si bravurně poradí i s žíháním kovového povrchu!

e solar mark flm

MOPA vláknový laser SolarMark+ FLM kombinuje výhody známých laserů e-SolarMark+ FL a e-SolarMark DLS. Má proměnou délku (od 3 ns) a energii pulzu. Nový MOPA laser najde uplatnění pro velmi kontrastní značení materiálů, které jsou citlivé na vystavení energie po delší dobu. Značení krátkými pulzy zkracuje potřebnou dobu zpracování laserem a tím i tvorbu tepla v značené oblasti. To vede k vysoce kontrastnímu značení především u plastů (bílé značení na černém plastu).
Díky velmi krátkému pulzu lze odstraňovat tenké kovové vrstvy z tepelně citlivého materiálu, což ocení především automobilový průmysl. Prodloužením pulzu lze dosáhnout stejných parametrů, jako má laser e-SolarMark+ FL2. Další výhodou laseru SolarMark+ FLM je schopnost práce s vysokými frekvencemi (až několika MHz), což umožňuje provádět barevné značení nerezové oceli – žíhání kovového povrchu.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout