Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Prosinec

Díky našim jedinečným dovednostem konfigurovat, spravovat a implementovat pokročilá řešení založená na softwaru NiceLabel jsme se stali pro rok 2020 jediným integrátor NiceLabel v České republice. Naše specializované týmy dokáží realizovat i ty nejsložitější úkoly v rámci řešení Label Management System.

Říjen

Zúčastnili jsme se strojírenského veletrhu v Brně a bylo nás vidět a slyšet! Rozjeli jsme festival reálného průmyslového značení s kolaborativním robotem na lince FUTURELINE 4.0. a získali stovky nových zájemců o naše značící technologie a Know-how. Fotografie z veletrhu můžete shlédnout v naší galerii.

Srpen

Rozšířili jsme náš tým o novou posilu do sekce výroby jednoúčelových strojních zařízení a automatických pracovních stanic, abychom mohli ještě rychleji realizovat individuální požadavky našich zákazníků.

Červenec

Otevřeli jsme největší značící laserovou testovací laboratoř v České republice, která je určena pro vzorkové a testovací značení vašich produktů pomocí laserových technologií. K dispozici jsou všechny základní typy laserů od CO2, přes diodové až po vláknové. Během velmi krátkých termínů Vám vytvoříme reálné ukázky značení včetně doporučení, jaký typ laseru a optiky je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Červen

Solaris Laser, předním světovým výrobcem průmyslových systémů pro laserové kódování, značení a gravírování nás ocenil skleněnou plastikou od polského umělce Tomasze Łączyńskiho, jako poděkování za vynikající výsledky v roce 2018. Leonardo technology se tak opět zařadilo mezi TOP3 nejlepší prodejce a integrátory laserových značících zařízení za uplynulý rok.

Květen

Zúčastnili jsme se letos již druhého veletrhu, a to MSV 2019 v Nitře, kde se prezentovala naše slovenská pobočka. Na naší demo lince FUTURELINE 4.0 se provádělo reálné značení v Průmyslu 4.0 ve spolupráci s kolaborativním robotem. Také se premiérově ukázala minimalistická inkjet průmyslová tiskárna LEIBINGER JET3up Integration. LEIBINGER JET3up Integration má implementovanou paletu 800 funkcí, rychlost značení až 403 m/min. a je určená pro přímou vestavbu do strojních zařízení a výrobních linek.

Duben

Sociální sítě hrají v poslední době velmi důležitý marketingový kanál. O to více, pokud se jedná o nábor nových zaměstnanců. V Leonardu jsme proto spustili firemní profil na Instagramu a profesní síti LinkedIn, které se zařadily k našim profilům na Facebooku a Youtube.

Březen

Účastnili jsme se veletrhu Amper 2019, na kterém jsme předváděli reálné značení v Průmyslu 4.0 ve spolupráci s kolaborativním robotem. Na naší demo výrobní lince FUTURELINE 4.0 byla k vidění komplementární spolupráce digitálního HiRes tisku, laseru s bending modulem a optikou 350x350 mm, kolaborativního robota s inkjetem a verifikací tisku s vyřazováním špatných dílů, aplikátorem etiket a s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel 2019. Ostatní o tom jen mluví, ale u Leonarda máte skutečné značení v Průmyslu 4.0. Na veletrhu jsme získali téměř 300 nových obchodních kontaktů.
Na veletrhu se prezentovala i naše divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, která představila nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Únor

V naší nástrojárně a hale pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů jsme již zkonstruovali a úspěšně předali několik strojních zařízení na klíč konečnému zákazníku. Naše strojní zařízení obsahují vždy všechny revizní zprávy, mají provedenou analýzu rizik a ES prohlášení o shodě a vytvořený český manuál Splňují tak všechny legislativní požadavky na bezpečný provoz v celé EU.

Leden

Ukončili jsme rok 2018 s velmi pozitivními výsledky. Podařilo se nám navýšit obrat o 27 mil. Kč na celkových 167 mil. Kč. Potvrdilo se tak naše velmi silné postavení na trhu a upevnila se naše pozice lídra a profesionála v oboru značící technologie.

Zároveň jsme vypsali nové termíny odborných seminářů pro celý rok 2019, které budou probíhat v našem školícím středisku v Říčanech u Prahy. Na tyto semináře se můžete již nyní přihlásit.

Prosinec

Úspěšně pokračujeme v plánech na stavbu nové haly slovenské pobočky v Piešťanech na Slovenku. V hale budou nové skladové, servisní a obchodní prostory. Samozřejmě nebude chybět ani školící místnost pro možnost pořádání odborných seminářů na Slovensku.

Listopad

Tak, jak se rozšiřuje portfolio našich zákazníků, tak stejným tempem rozšiřujeme náš obchodní a servisní tým o nové posily, abychom mohli všem zákazníkům garantovat rychlý a profesionální servis a pravidelně mohli řešit jejich potřeby v oboru průmyslového značení.

V naší centrále v Hlohovci jsem vybudovali novou laboratoř pro laserové oddělení, kde probíhá precizní laboratorní testování značení výrobků pomocí laserové technologie. Díky této laboratoři Vám velmi rychle doporučíme, jaká laserová značící technologie Solaris je pro Vás tou nejvhodnější a s jakým nastavením. Zároveň se navýšila kapacita pro zakázkové značení.

Říjen

Již se stalo standardem, že v Leonardu udáváme aktuální trendy v oboru průmyslového značení a nejinak tomu bylo i letos na MSV 2018 v Brně. Tisíce lidí se zajímalo o naši ukázku výrobní linky FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v Průmyslu 4.0, díky kterému je k dispozici podrobný přehled o výrobě, což zajišťuje finanční úspory a lepší konkurenceschopnost. Fotografie z veletrhu si můžete prohlédnout v naší galerii zde.

Jelikož se zabývýme implementací značících technologií do průmyslových aplikací a automatizovaných linek, stejně jako i výrobou vlastních pracovišť a jednoúčelových strojů, účastnili jsme se jako partneři odborného semináře pořádaného v rámci oficiálního doprovodného programu veleterhu MSV 2018 v Brně, který se zaměřoval na "Praktické požadavky směrnic a norem pro bezpečnost strojních zařízení 2018". 130 účastníkům jsme tak předali důležité informace, které je třeba legislativně splnit pro bezpečnost a zabezpečení strojních zařízení pro provoz v EU.

Září

V září proběhla kolaudace naší nové haly v Hlohovci, která navýšila skladové a výrobní možnosti Leonardo technology o 60 %. Díky této kapacitě se výrazně rozšířily logistické možnosti, urychlil se výdej a naskladnění, to vše je pozitivum pro konečného zákazníka.
V hale také vznikl nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů. To povede k vytváření ucelených technologií na klíč konečnému zákazníku z jednoho místa od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny.

Po prázdnichám a zasloužených dovolených opět začaly odborné vzdělávací semináře v naší Leonardo akademii v Říčanech u Prahy na kterých se dozváte vše o průmyslovém značení od teoreie po praxy. Zájem o tyto semináře doslova předčil naše očekávání, čímž se potvrzuje, že to děláme dobře.

Květen

Předvedli jsme značení budoucnosti na veletrhu MSV 2018 v Nitře. Přivezli jsem naši výrobní linku FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v průmyslu 4.0, díky kterému budete mít podrobný přehled o výrobě, což Vám zajistí finanční úspory a lepší konkurenceschopnost.
K dispozici byla i naše divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, která Vám představila nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z naší vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Duben

Posílili jsme náš tým techniků na celkový počet 30 lidí. Jsme tak schopni ještě pružněji a rychleji reagovat na Vaše požadavky.

Březen

Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu AMPER 2018 opět s naším demo výrobní linkou FUTURELINE 4.0, která značila v konceptu elektrotechnického průmyslu. Součástí výrobní linky FUTURELINE 4.0 byla i moderní vizualizace (digitální továrna) mySCADA umožňující získat okamžitý přehled o výrobě, získat relevantní data a možnost jednoduché analýzy těchto dat pro okamžité zvýšení efektivity při zachování či snížení nákladů.

Únor

Zúčastnili jsme se veletrhu Salima technology na brněnském výstavišti se svým konceptem "Značení v potravinářském průmyslu 4.0"
Předvedli jsme demo výrobní linku FUTURELINE 4.0, kde byla k vidění komplementární spolupráce digitálního HiRes tisku, laseru s optikou 350x350 mm, dvou inkjetů z nichž jeden značil speciálním UV inkoustem určeným pro bezpečnostní aplikace, aplikátorem etiket a verifikací tisku s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel.
Zároveň byla odtajněna naprostá novinka v podobě nejlevnějšího inkjetu Leibinger JETone s prémiovou technologií, automatickým uzavřením trysky.

V návaznosti na dostavbu našeho školícího střediska v Říčanech u Prahy začínáme pořádat odborné semináře zaměřené na průmyslové značení. Víme totiž o průmyslovém značení vše a rádi se o tyto informace podělíme, a to od teorie až po praxi. Nezmeškejte tak svou příležitost a registrujte se na odborné vzdělávací semináře ještě dnes.

Leden

Ukončujeme rok 2017 se stagnující obratovou tendencí, kdy jsme nezaznamenali žádný propad. Mezi 82 distributory Solaris Laser, jsme v prodeji laserové technologie na druhém místě, hned za Amerikou, což vypovídá o kvalitě laserové technologie Solaris a implementačním a servisním týmu Leonardo, který je na vysoké úrovni.
Inkjet technologie Paul Leibinger dosahuje nejvyšších prodejů za celé období Leonardo technology, a to díky uvedení nových inkjet systémů jako je JET3 Rapid a nový JETone. Zároveň se zvyšuje meziroční produkce tiskáren JetSet, které jsou brandované pro firmu Amaco.
Vlastní výroba etiket, TTR pásek a prodej TTR tiskových hlav se zvedla meziročně o dalších 25 %, což svědčí o zárukách vysoké kvality, nízkých cenách a velkých skladových zásob, které zabezpečí rychlost dodávky do druhého dne.

Prosinec

Stavba nové haly v Hlohovci rozšířila kapacitu Leonardo technology a navýšila skladové a výrobní možnosti o 60 %. Díky této kapacitě se výrazně rozšířily logistické možnosti, urychluje se výdej a naskladnění, a to vše je pozitivum pro zákazníka. V hale je také nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníků.

Listopad

Provedli jsme první instalaci nejrychlejší inkjet tiskárny na světě Leibinger Jet3 Rapid. Ta předčila veškerá očekávání a zvýšila rychlost produkce o 30 %, což je v konečném výsledku více kusů za kratší čas, tedy pomohla snížit cenu výrobku a zvýšit zisk.

Říjen

Účastnili jsme se, již tradičně, Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Divize technologie a servisu představila komplementární spolupráci laseru, inkjetu s verifikací tisku, s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel na jedné automatické lince. Divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny představila novinky v oblasti TTR pásek, etiket, a TTR tiskových hlav.

Začala výstavba nové hlohovecké haly, která rozšíří stávající zázemí a poskytne mnohem více zastřešeného prostoru pro sklad, výrobu a nástrojárnu.

Září

Verifikátory kódů od firmy Microscan přechází po 2 letech pod křídla velké japonské firmy Omron. Očekává se vyšší podpora, rychlejší odezva na dotazy a silné zázemí s velkými zkušenostmi. 

Srpen

Uskutečnili jsem nákup pozemku ve městě Piešťany se záměrem výstavby nové provozovny se zázemím pro servis a školící středisko Leonardo technology Slovensko. Počítáme s velkým rozvojem a rozšířením na Slovensku, kde chceme být více reprezentativní. Jde o důležitý mezník v historii Slovenské pobočky Leonardo technology.

Červenec 2017

Leonardo technology získalo na mezinárodním meetingu ocenění od společnosti ITW Allen Coding za úspěšnou spolupráci, která trvá již více jak 10 let.

Květen 2017

Účastnili jsme se mezinárodního strojírenského veletrhu v Nitře. Představili jsme nejnovější technologie v oblasti průmyslového značení pro optimalizací výrobních procesů pomocí laserů, inkjetů, hires tiskáren a dalších značících technologií a novinky pro optimalizaci termotransferového tisku.

Duben 2017

Solaris Laser ocenil společnost Leonardo technology významnou cenou TOP 3 SOLARIS LASER WORLDWIDE SELLER, která zařadila naši společnost mezi největší prodejce a integrátory laserových značících zařízení Solaris na světě.

Březen 2017

Výstava AMPER 2017 - Na našem stánku jsme prezentovali služby a zařízení z oblasti automatizace průmyslového značení. Doslova hitem veletrhu byl nejrychlejší inket na světě Leibinger Jet3up RAPID, který značil rychlostí 1000 m/min a který pro sebe utrhl jedno z 10 ocenění tohoto veletrhu za nejlepší exponát!

Leden 2017

Ukazuje se stálý trend růstu společnosti a ekonomických ukazatelů a podnik reaguje na nárůst poptávky v oboru.
Snadné hodnocení výkonnosti podniku nastíní následující pozitivní čísla.
Úspěšně ukončen rok 2016 s obratem 140 mil. Kč (5.147.000 Eur).
Meziroční nárůst je o 23 mil Kč, což činí 20% nárůst.
Zvýšil se průměrný počet zaměstnanců meziročně z 23 na 25 lidí.
Vlastní výroba byla navýšena o 3 mil Kč. Finanční zdraví podniku, nízká míra zadluženosti a dlouhodobá stabilita hraje významnou roli pro další investice v roce 2017 do stavby průmyslové haly, vývoje a do nových technologií.
Rize česká společnost Leonardo technology je zcela transparentní svou strukturou vedení a ekonomických ukazatelů, což dává jasnou představu o svých dlouhodobých záměrech na trhu, upřímné a přímé jednání se zákazníky.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout