Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Listopad

Otevřeli jsme oči a reálně se zapojili do řešení problémů změn klimatu a životního prostředí snížením energetické náročnosti celé společnosti o 33%.Snížili jsme vlastní uhlíkovou stopu o 33% a to investicí a instalací ekologické tvorby tepelné energie na vytápění provozů z obnovitelných zdrojů energie pomocí tepelného čerpadla. Přispíváme tak k ochraně klimatu a omezení zátěže naší planety emisemi.

Říjen

Spustili jsme program ekologická recyklace vysloužilých tiskových zařízení. Naše společnost nejen že prodává průmyslová značící zařízení, ale jako jeden z mále prodejců provádí i jejich ekologickou recyklaci ve spolupráci se specializovanou chráněnou dílnou a poté jejich následnou likvidaci. Pokud máte na skladě, dílně nebo v lince staré tiskové zařízení jakéhokoli typu a od jakéhokoli výrobce, obraťte se na nás a my Vám zdarma pomůžeme s jeho ekologickou recyklací a likvidací bez ohledu na to, zda již jste nebo nejste našim zákazníkem.

Srpen

V srpnu 2020 byly akcie společnosti Slaris S.A. odprodány firmě Dover Corporation. Dover Corporation byla založena v roce 1955 v New Yorku a nyní sídlí v Illinois. Jejich akcie jsou obchodovatelné na newyorské burze pod označením DOV. V žebříčku největších firem v USA podle Fortune 500 jsou na 360. místě.
Dle vnitřní politiky Dover Corp. bude Solaris nadále nezávislou společností s vlastním prezidentem společnosti a vedením, s decentralizovaným řízením.

Červen

Stali jsem se kvalifikovaným integrátorem spolupracujících robotů HCR, které umožňují rychlé nastavení a flexibilní změnu výrobu, a které jsou plně kompatibilní s našimi značícími technologiemi určenými i do náročných průmyslových 24hodinových provozů.
Kolaborativní roboti HCR jsou navíc tak jednoduché, že Vám postačí jednodenní školení, abyste je plně ovládli a dokázali kdykoli přeprogramovat.

Květen

Byl proveden audit a ukončeno účetnictví 2019 s velmi pozitivními výsledky. Podařilo se nám navýšit obrat na celkových 177 mil. Kč. Opět jsme si tak udrželi a upevnili pozici lídra a profesionála v oboru značící technologie.

Duben

Získali jsme certifikát ISO 9001. Certifikát ISO 9001 potvrzuje normu, která se zabývá řešením celkové kvality řízení a procesů. Zaštiťuje přijetí procesního přístupu v oblasti managementu kvality odvětví výroby i distribuce. Získání certifikátu s sebou ale nese také závazky a vysokou zodpovědnost. Na našich vnitřních procesech proto neustále pracujeme, aby byly co nejkvalitnější neboť na prvním místě je u nás vždy zákazník.
Začali jsme ve velkém dodávat technologie na značení ochranných zdravotních pomůcek českým a slovenským výrobcům a zapojili se tak do boje proti šíření nemoci COVID-19.

Březen

S aktuálním děním ohledně výskytu a šíření onemocnění COVID-19, jsem zavedl sérii interních opatření týkajících se bezpečnosti a zajištění plynulého provozu servisního, výrobního i obchodního oddělení, abychom Vám byli stále k dispozici.
K dispozici je jak on-line podpora, tak i možnost výjezdu servisních techniků, kteří jsou plně vybaveni ochrannými a zdravotními prostředky.
I přes aktuální situaci stále vyrábíme a doplňujeme skladové zásoby spotřebních materiálů, jako jsou etikety, termotransferové barvící pásky, tiskové hlavy, solventy a inkousty, tak aby bylo možné je co nejrychleji expedovat.
Aktuálně neevidujeme v našich řadách ani blízkém okolí žádného nakaženého a jsme v provozu bez jakéhokoliv administrativního omezení.
Do odvolání jsme zrušili všechny plánované odborné semináře v Leonardo Akademii a osobní návštěvy v prostorách společnosti. Zároveň se s Vámi nemůžeme potkat na veletrhu Amper 2020, kde jsme Vám chtěli představit nové technologie neboť veletrh byl zrušen.

Únor

Přdstavujeme Vám nový nový UV laser eSolarMark+ DLV, vláknový laser e-SolarMark eFLS 3, MOPA laser e-SolarMark+ FLM, eSolarMark+ FLM a kontinuální laser e-SolarMark CFL. V nabíce máte již více jak 40 jedinečných laserů.

Leden

Vypsali jsme nové termíny odborných seminářů na rok 2020 v naší Leonardo akademii v Říčanech u Prahy.

Prosinec

Díky našim jedinečným dovednostem konfigurovat, spravovat a implementovat pokročilá řešení založená na softwaru NiceLabel jsme se stali pro rok 2020 jediným integrátor NiceLabel v České republice. Naše specializované týmy dokáží realizovat i ty nejsložitější úkoly v rámci řešení Label Management System.

Říjen

Zúčastnili jsme se strojírenského veletrhu v Brně a bylo nás vidět a slyšet! Rozjeli jsme festival reálného průmyslového značení s kolaborativním robotem na lince FUTURELINE 4.0. a získali stovky nových zájemců o naše značící technologie a Know-how. Fotografie z veletrhu můžete shlédnout v naší galerii.

Srpen

Rozšířili jsme náš tým o novou posilu do sekce výroby jednoúčelových strojních zařízení a automatických pracovních stanic, abychom mohli ještě rychleji realizovat individuální požadavky našich zákazníků.

Červenec

Otevřeli jsme největší značící laserovou testovací laboratoř v České republice, která je určena pro vzorkové a testovací značení vašich produktů pomocí laserových technologií. K dispozici jsou všechny základní typy laserů od CO2, přes diodové až po vláknové. Během velmi krátkých termínů Vám vytvoříme reálné ukázky značení včetně doporučení, jaký typ laseru a optiky je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Červen

Solaris Laser, předním světovým výrobcem průmyslových systémů pro laserové kódování, značení a gravírování nás ocenil skleněnou plastikou od polského umělce Tomasze Łączyńskiho, jako poděkování za vynikající výsledky v roce 2018. Leonardo technology se tak opět zařadilo mezi TOP3 nejlepší prodejce a integrátory laserových značících zařízení za uplynulý rok.

Květen

Zúčastnili jsme se letos již druhého veletrhu, a to MSV 2019 v Nitře, kde se prezentovala naše slovenská pobočka. Na naší demo lince FUTURELINE 4.0 se provádělo reálné značení v Průmyslu 4.0 ve spolupráci s kolaborativním robotem. Také se premiérově ukázala minimalistická inkjet průmyslová tiskárna LEIBINGER JET3up Integration. LEIBINGER JET3up Integration má implementovanou paletu 800 funkcí, rychlost značení až 403 m/min. a je určená pro přímou vestavbu do strojních zařízení a výrobních linek.

Duben

Sociální sítě hrají v poslední době velmi důležitý marketingový kanál. O to více, pokud se jedná o nábor nových zaměstnanců. V Leonardu jsme proto spustili firemní profil na Instagramu a profesní síti LinkedIn, které se zařadily k našim profilům na Facebooku a Youtube.

Březen

Účastnili jsme se veletrhu Amper 2019, na kterém jsme předváděli reálné značení v Průmyslu 4.0 ve spolupráci s kolaborativním robotem. Na naší demo výrobní lince FUTURELINE 4.0 byla k vidění komplementární spolupráce digitálního HiRes tisku, laseru s bending modulem a optikou 350x350 mm, kolaborativního robota s inkjetem a verifikací tisku s vyřazováním špatných dílů, aplikátorem etiket a s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel 2019. Ostatní o tom jen mluví, ale u Leonarda máte skutečné značení v Průmyslu 4.0. Na veletrhu jsme získali téměř 300 nových obchodních kontaktů.
Na veletrhu se prezentovala i naše divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, která představila nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Únor

V naší nástrojárně a hale pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů jsme již zkonstruovali a úspěšně předali několik strojních zařízení na klíč konečnému zákazníku. Naše strojní zařízení obsahují vždy všechny revizní zprávy, mají provedenou analýzu rizik a ES prohlášení o shodě a vytvořený český manuál Splňují tak všechny legislativní požadavky na bezpečný provoz v celé EU.

Leden

Ukončili jsme rok 2018 s velmi pozitivními výsledky. Podařilo se nám navýšit obrat o 27 mil. Kč na celkových 167 mil. Kč. Potvrdilo se tak naše velmi silné postavení na trhu a upevnila se naše pozice lídra a profesionála v oboru značící technologie.

Zároveň jsme vypsali nové termíny odborných seminářů pro celý rok 2019, které budou probíhat v našem školícím středisku v Říčanech u Prahy. Na tyto semináře se můžete již nyní přihlásit.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout