Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Říjen

Již se stalo standardem, že v Leonardu udáváme aktuální trendy v oboru průmyslového značení a nejinak tomu bylo i letos na MSV 2018 v Brně. Tisíce lidí se zajímalo o naši ukázku výrobní linky FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v Průmyslu 4.0, díky kterému je k dispozici podrobný přehled o výrobě, což zajišťuje finanční úspory a lepší konkurenceschopnost. Fotografie z veletrhu si můžete prohlédnout v naší galerii zde.

Jelikož se zabývýme implementací značících technologií do průmyslových aplikací a automatizovaných linek, stejně jako i výrobou vlastních pracovišť a jednoúčelových strojů, účastnili jsme se jako partneři odborného semináře pořádaného v rámci oficiálního doprovodného programu veleterhu MSV 2018 v Brně, který se zaměřoval na "Praktické požadavky směrnic a norem pro bezpečnost strojních zařízení 2018". 130 účastníkům jsme tak předali důležité informace, které je třeba legislativně splnit pro bezpečnost a zabezpečení strojních zařízení pro provoz v EU.

Září

V září proběhla kolaudace naší nové haly v Hlohovci, která navýšila skladové a výrobní možnosti Leonardo technology o 60 %. Díky této kapacitě se výrazně rozšířily logistické možnosti, urychlil se výdej a naskladnění, to vše je
pozitivum pro konečného zákazníka.
V hale také vznikl nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů. To povede k vytváření ucelených technologií na klíč konečnému zákazníku z jednoho místa od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny.

Po prázdnichám a zasloužených dovolených opět začaly odborné vzdělávací semináře v naší Leonardo akademii v Říčanech u Prahy na kterých se dozváte vše o průmyslovém značení od teoreie po praxy. Zájem o tyto semináře doslova předčil naše očekávání, čímž se potvrzuje, že to děláme dobře.

Květen

Předvedli jsme značení budoucnosti na veletrhu MSV 2018 v Nitře. Přivezli jsem naši výrobní linku FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v průmyslu 4.0, díky kterému budete mít podrobný přehled o výrobě, což Vám zajistí finanční úspory a lepší konkurenceschopnost.
K dispozici byla i naše divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, která Vám představila nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z naší vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Duben

Posílili jsme náš tým techniků na celkový počet 30 lidí. Jsme tak schopni ještě pružněji a rychleji reagovat na Vaše požadavky.

Březen

Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu AMPER 2018 opět s naším demo výrobní linkou FUTURELINE 4.0, která značila v konceptu elektrotechnického průmyslu. Součástí výrobní linky FUTURELINE 4.0 byla i moderní vizualizace (digitální továrna) mySCADA umožňující získat okamžitý přehled o výrobě, získat relevantní data a možnost jednoduché analýzy těchto dat pro okamžité zvýšení efektivity při zachování či snížení nákladů.

Únor

Zúčastnili jsme se veletrhu Salima technology na brněnském výstavišti se svým konceptem "Značení v potravinářském průmyslu 4.0"
Předvedli jsme demo výrobní linku FUTURELINE 4.0, kde byla k vidění komplementární spolupráce digitálního HiRes tisku, laseru s optikou 350x350 mm, dvou inkjetů z nichž jeden značil speciálním UV inkoustem určeným pro bezpečnostní aplikace, aplikátorem etiket a verifikací tisku s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel.
Zároveň byla odtajněna naprostá novinka v podobě nejlevnějšího inkjetu Leibinger JETone s prémiovou technologií, automatickým uzavřením trysky.

V návaznosti na dostavbu našeho školícího střediska v Říčanech u Prahy začínáme pořádat odborné semináře zaměřené na průmyslové značení. Víme totiž o průmyslovém značení vše a rádi se o tyto informace podělíme, a to od teorie až po praxi. Nezmeškejte tak svou příležitost a registrujte se na odborné vzdělávací semináře ještě dnes.

Leden

Ukončujeme rok 2017 se stagnující obratovou tendencí, kdy jsme nezaznamenali žádný propad. Mezi 82 distributory Solaris Laser, jsme v prodeji laserové technologie na druhém místě, hned za Amerikou, což vypovídá o kvalitě laserové technologie Solaris a implementačním a servisním týmu Leonardo, který je na vysoké úrovni.
Inkjet technologie Paul Leibinger dosahuje nejvyšších prodejů za celé období Leonardo technology, a to díky uvedení nových inkjet systémů jako je JET3 Rapid a nový JETone. Zároveň se zvyšuje meziroční produkce tiskáren JetSet, které jsou brandované pro firmu Amaco.
Vlastní výroba etiket, TTR pásek a prodej TTR tiskových hlav se zvedla meziročně o dalších 25 %, což svědčí o zárukách vysoké kvality, nízkých cenách a velkých skladových zásob, které zabezpečí rychlost dodávky do druhého dne.

Prosinec

Stavba nové haly v Hlohovci rozšířila kapacitu Leonardo technology a navýšila skladové a výrobní možnosti o 60 %. Díky této kapacitě se výrazně rozšířily logistické možnosti, urychluje se výdej a naskladnění, a to vše je pozitivum pro zákazníka. V hale je také nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníků.

Listopad

Provedli jsme první instalaci nejrychlejší inkjet tiskárny na světě Leibinger Jet3 Rapid. Ta předčila veškerá očekávání a zvýšila rychlost produkce o 30 %, což je v konečném výsledku více kusů za kratší čas, tedy pomohla snížit cenu výrobku a zvýšit zisk.

Říjen

Účastnili jsme se, již tradičně, Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Divize technologie a servisu představila komplementární spolupráci laseru, inkjetu s verifikací tisku, s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel na jedné automatické lince. Divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny představila novinky v oblasti TTR pásek, etiket, a TTR tiskových hlav.

Začala výstavba nové hlohovecké haly, která rozšíří stávající zázemí a poskytne mnohem více zastřešeného prostoru pro sklad, výrobu a nástrojárnu.

Září

Verifikátory kódů od firmy Microscan přechází po 2 letech pod křídla velké japonské firmy Omron. Očekává se vyšší podpora, rychlejší odezva na dotazy a silné zázemí s velkými zkušenostmi. 

Srpen

Uskutečnili jsem nákup pozemku ve městě Piešťany se záměrem výstavby nové provozovny se zázemím pro servis a školící středisko Leonardo technology Slovensko. Počítáme s velkým rozvojem a rozšířením na Slovensku, kde chceme být více reprezentativní. Jde o důležitý mezník v historii Slovenské pobočky Leonardo technology.

Červenec 2017

Leonardo technology získalo na mezinárodním meetingu ocenění od společnosti ITW Allen Coding za úspěšnou spolupráci, která trvá již více jak 10 let.

Květen 2017

Účastnili jsme se mezinárodního strojírenského veletrhu v Nitře. Představili jsme nejnovější technologie v oblasti průmyslového značení pro optimalizací výrobních procesů pomocí laserů, inkjetů, hires tiskáren a dalších značících technologií a novinky pro optimalizaci termotransferového tisku.

Duben 2017

Solaris Laser ocenil společnost Leonardo technology významnou cenou TOP 3 SOLARIS LASER WORLDWIDE SELLER, která zařadila naši společnost mezi největší prodejce a integrátory laserových značících zařízení Solaris na světě.

Březen 2017

Výstava AMPER 2017 - Na našem stánku jsme prezentovali služby a zařízení z oblasti automatizace průmyslového značení. Doslova hitem veletrhu byl nejrychlejší inket na světě Leibinger Jet3up RAPID, který značil rychlostí 1000 m/min a který pro sebe utrhl jedno z 10 ocenění tohoto veletrhu za nejlepší exponát!

Leden 2017

Ukazuje se stálý trend růstu společnosti a ekonomických ukazatelů a podnik reaguje na nárůst poptávky v oboru.
Snadné hodnocení výkonnosti podniku nastíní následující pozitivní čísla.
Úspěšně ukončen rok 2016 s obratem 140 mil. Kč (5.147.000 Eur).
Meziroční nárůst je o 23 mil Kč, což činí 20% nárůst.
Zvýšil se průměrný počet zaměstnanců meziročně z 23 na 25 lidí.
Vlastní výroba byla navýšena o 3 mil Kč. Finanční zdraví podniku, nízká míra zadluženosti a dlouhodobá stabilita hraje významnou roli pro další investice v roce 2017 do stavby průmyslové haly, vývoje a do nových technologií.
Rize česká společnost Leonardo technology je zcela transparentní svou strukturou vedení a ekonomických ukazatelů, což dává jasnou představu o svých dlouhodobých záměrech na trhu, upřímné a přímé jednání se zákazníky.

Říjen 2016

Letošním rokem se Leonardo posunul na pozici výrobce a dodavatele inkjet tiskáren s vysokým rozlišením. Nejdůležitějším krokem je podepsání mezinárodního kontraktu na dodání tiskáren Leonardo technology JetSet s firmou AMACO. A tím otevření dveří dodávkám tiskáren nejen do Evropy, ale Ameriky a Asie. Česká tiskárna s vysokým rozlišením tisku je určena primárně pro Pharma Medical produkci, kde potiskuje obalový materiál v thermoforming balících linkách. Díky tomuto kontraktu bude balení například operačních setů nést potisk od české tiskárny a to bez hranic a kontinentů. Jsme hrdi, že české hlavy z Leonardo týmu se dokázaly zařadit do velmi malého počtu výrobců podobných tiskáren. Je to důvod k oslavám, zde se píše historie digitálního tisku nejen v českých zemích, ale na celém světě.
Výstava MSV Brno zaměřená na Automatizaci přilákala překvapivě více návštěvníků. Leonardo technology svým zaměřením na automatizaci průmyslového značení cílil do správné skupiny návštěvníků. Poprvé se na našem stánku objevily nádherné hostesky a obchodní tým Leonarda ladil svými oranžovými botami. Výstava přinesla opravdové kontakty vedoucí k dalším firmám, a to na obou stáncích jako je divize průmyslového značení a divize spotřebních materiálů.

Září 2016

Hrdý distributor Leonardo technology se zúčastnil mezinárodního setkání distributorů společnosti Paul Leibinger, tentokráte na Tenerife. S německou precizností organizované setkání, na kterém bylo prezentováno několik klíčových instalací a projektů, podtrhlo důležitost výměny informací jak z evropského trhu, tak i celosvětového. Inkjet systém Leibinger Jet2neo naplňuje očekávání a prosazuje se v potravinářství na aplikace datumování produktů. Svým uzavřením trysky Sealtronic je zcela bezkonkurenční. Otevírají se nové trhy a na stávajících se prosazuje stále více kráska inkjet Leibinger Jet2neo. Jen ji zkuste v nové verzi "D" - Dust protect - odolné na prašné prostředí.

Červenec 2016

Z důvodu časových, než bude postavena nová hala Hlohovec, byla provedena instalace zámečnické dílny v Hlohovci. Jedná se o sestavu nové kontejnerové dílny složené ze tří modulů. Modulární sestava dílny tak rozšířila kapacity pro výrobu jak dopravníkových systémů, tak i konstrukcí z hliníkových profilových systémů pro automatizaci. Rozšíření tímto směrem je nutností pro ucelené dodávky technologií od jednoho dodavatele a z jednoho místa, kdy se eliminuje riziko nekoordinovanosti termínů externích dodavatelů a výsledkem je přesné dodržení termínů dodání.

Květen 2016

Účast na malé výstavě For Industry Praha, kde se prezentovala divize spotřebních materiálů.
Výstava MSV Nitra Slovensko, kde jsou dva stánky Leonardo technology, jak divize Automatizace průmyslového značení, tak divize Spotřební materiály. Výstava nesplnila očekávání, nebylo dostatek návštěvníků, výtěžnost je minimální. Výstavnictví na Slovensku nemá tradici a návštěvnost je oproti minulým létům a České republice mnohem nižší.

Duben 2016

Představen nejrychlejší CIJ inkjet Leibinger s rychlostí značení více jak 1000m/min. Nejočekávanější přírůstek do skupiny tiskáren JET3up na tento rok. Tiskárna je sice testována až na rychlost 1.200 m/min, ale je prezentována s určitou rezervou tisku. Název tiskárny je Leibinger JET3up Rapid. Společnost Paul Leibinger GmBh si po celou dobu existence zachovává status ryze soukromé rodinné společnosti, která není akcionáři tlačena do generování zisku. Tento blaholibý základ umožňuje investovat nemalé prostředky zpět do vývoje a je generátorem stále nových a inovativních myšlenek.
Zahájení procesu k získání stavebního povolení na přístavbu nové výrobní haly Leonardo technology. Nová hala bude na místě současného parkoviště a rozšíří více jak na dvojnásobek skladové a výrobní prostory.

budova hlohovec

Název projektu: Vybudování školicího střediska společnosti Leonardo technology s.r.o.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.07/0.0/0.0/15_003/0001535
Popis projektu: Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Předmětem předkládaného projektu je úprava zastaralé, prostorově a technicky nevyhovující budovy, na nové moderní školicí středisko, které umožní rozvoj podnikatelských aktivit společnosti Leonardo technology s.r.o. Součástí projektu je i nákup specifického vzdělávání pro zaměstnance. V návaznosti na výstavbu školicího střediska budou zintenzivněny školící aktivity s cílem zdokonalení stávajícího systému vzdělávání. Díky zvyšování kvalifikace, znalostí a profesní odbornosti pro zvládání nároků kladených trhem bude posílena konkurenceschopnost společnosti. Realizace projektu je stanovena od 5. 8. 2015 do 31. 10. 2017.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Březen 2016

Výstava Amper 2016, divize spotřební materiály a divize technologie - automatizace průmyslového značení.

Únor 2016

Výstava Embax Print - prezentace divize spotřební materiály. Překvapivě vysoká návštěvnost výstavy, nové umístění v hale G. První prezentační video vlastní produkce termotransferových pásek, vlastní výsek etiket a logistika. Kultura výroby je na vysoké úrovni a využívá vysokého standardu logistiky a skladu Leonardo technology.
Započetí stavby nové provozovny a školicího střediska Leonardo technology Říčany.

budova ricany

Leden 2016

Získání ocenění od významného evropského výrobce laserů Solaris Laser SA. Převzetí ocenění pro Leonardo technology bylo přímo od prezidenta společnosti pana Dr. Lecha Boruce.
Solaris Laser ocenil Leonardo technology diplomem za uplynulý rok 2015, kdy jsme instalovali lasery do aplikací na svařování plastů, dekoraci materiálů a zajistili jsme softwarové úpravy, které posunuly Solaris Laser ještě dále v průmyslových aplikacích a implementacích. Přesněji je ocenění ....for creative and partnership cooperation, inovative exploration of new business areas resulting in excellent sales in year 2015.
Prohloubení spolupráce s firmou EuroPlus Slovinsko a hlubší diskuse nad vývojovou spoluprací, kdy jsme se stali testovacími partnery pro nové verze software NiceLabel. Naše realizace aplikací software na dotykových průmyslových panelech ukázala směr využití potenciálu software NiceLabel Power Form a přispěla k přímé diskuzi s vývojáři softwaru ve společnosti EuroPlus. S techniky Leonardo jsme schopni zabezpečit velmi složité aplikace jako jsou serverové instalace a cloudová propojení, provázání s daty z MS Navision, SAP R3 a jinými ERP systémy.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout