Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Vždy dostupný servis

Spolehlivá 24 hodinová servisní Hot Line linka +420 777 585 463 je pro vás k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Spolehlivá 24 hodinová servisní Hot Line linka je pro vás k dispozici 7 dní v týdnu. Ze zkušenosti víme, že naši servisní technici s vaší pomocí dokáží vyřešit více jak 80 % problému po telefonu nebo on-line skrze softwarovou aplikaci na dálku. Pokud se přesto vyjíždí na servisní zásah, tak máme více jak 99 % úspěšnost opravy problému u zákazníka na první vaše zavolání. Minimalizujeme tak prostoje na lince.

Za tímto výsledkem stojí více jak 8.200 skladových položek náhradních dílů a certifikovaní proškolení servisní technici, kteří se specializují jen na konkrétní opravy strojů a technologií, a tím získávají neocenitelné zkušenosti, které následně oceníte v rychlosti diagnostiky chyby a její opravy.

Díky vašim vysokým nárokům jsme vytvořili opravdu elitní tým 20 servisních techniků, a ještě větší počet plně vybavených servisních aut s nejčastěji používanými díly z našeho vozového parku.

Výhodný poměr výkonu a ceny technologií, doplněný o autorizovaný zákaznický servis, to je profesionální úroveň servisních služeb Leonardo technology s.r.o. Zaměřujeme se na vysokou úroveň profesionality a stálou funkčnost tiskových technologií. Vždyť jediný způsob, jak můžete vydělat peníze, je nechat produkční linku vyrábět bez zbytečných prostojů, a proto musí naše tiskové technologie pracovat na 100 %.

Servisní síť zajišťována středisky Praha, Ostrava, Hlohovec (Morava) a Piešťany (Slovensko), je systematicky budována tak, aby minimalizovala příjezdový čas, snížila vzdálenostní náklady za dopravu pro zákazníky a zefektivnila činnost servisu. Věříme, že naše lokální přítomnost je nejlepší způsob, jak poskytnout maximální obchodní, servisní a aplikační podporu.

Z lásky k vašemu autu měníte pravidelně olej, a s tím i filtry, přitom si můžete nechat zkontrolovat brzdy, řemeny, hadice, prohodit pneumatiky, tak úplně stejně to funguje i u průmyslových tiskáren od Leonardo technology. I vy můžete výrazně prodloužit životnost zařízení a eliminovat náhodné, neočekávané a drahé prostoje, když zjistíte problémy ještě dříve, než k nim dojde. Nechte na nás, abychom udržovali vaší tiskovou technologii vždy v dobré kondici a prvotřídním stavu. Je to jediná logická investice do preventivních servisů, která se vždy vyplatí. Vy budete vydělávat a nebudete mít starosti s provozem produkční linky. Servisní řešení šité na míru a prevence na prvním místě je nejlepší lék.

Lt servis auta

Disponujeme 8 200 skladovými položkami k okamžitému vydání ze skladů v ČR v celkové hodnotě 24 miliónů Kč, tím je zabezpečena maximální péče o vaše potřeby v náhradních dílech a není potřeba na ně čekat několik dní. Devadesát devět procent potřebných dílů je tak dodáváno z místního skladu a není potřeba počítat se zdržením dodávky. Vzhledem k velkému počtu skladových položek je nutné dodržovat vysoké interní standardy stanovené Leonardo technology s.r.o. spočívající v precizním vedení skladu a jeho automatizaci. Spotřební materiál a náhradní díly expedujeme u 99 % případů vždy v den objednání. Cenově dostupné náhradní díly a poplatky za servis jsou takové, jaké bychom rádi viděli i u našich dodavatelů.

Servisní zásah

servis logo

Potřebujete servisní zásah?
Zavolejte na 24 hodinovou servisní linku +420 777 585 463, která je vás k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu nebo využijte níže uvedený formulář a my vás budeme kontaktovat.

Svět průmyslu zachrání nový hrdina

Žijeme ve světe, kde se vždy něco pos... a to i s kvalitními produkty. Takovou situaci může zachránit jediný hrdina!

Žádost o servisní zásah

Veškeré zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout