Více jak 16 let řešíme projekty průmyslového značení.

Vždy dostupný servis

Spolehlivá 24 hodinová servisní Hot Line linka +420 777 585 463 je pro vás k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Spolehlivá 24 hodinová servisní Hot Line linka je pro vás vždy k dispozici 7 dní v týdnu. Ze zkušenosti víme, že naši certifikovaní servisní technici s vaší pomocí dokáží vyřešit více jak 80 % problému po telefonu. Pokud se přesto vyjíždí na servisní zásah, tak máme více jak 99 % úspešnost opravy a dokončení prací u zákazníka na první vaše zavolání, a to taky díky plně vybaveným servisním vozidlům s nejčastěji používanými díly. Za tímto výsledkem stojí certifikovaní proškolení servisní technici, kteří se specializují jen na konkrétní opravy strojů a technologie a tím získávají neocenitelné zkušenosti, které následně oceníte v rychlosti diagnostiky chyby a její opravy. Díky vašim vysokým nárokům jsme vytvořili opravdu elitní tým servisních techniku.

Disponujeme 18 servisními techniky a ještě větším počtem plně vybavených servisních aut z našeho vozového parku. Společně s více jak 8.000 skladovými položkami náhradních dílu, dokážeme opravit vaše zařízení přímo u vás, bez nutnosti demontáže z linky, minimalizujeme tak prostoje na lince. Většina zařízení je nahraditelná zařízením z našeho show roomu, dokážeme tak zabezpečit náhradu neopravitelného zařízení téměř okamžitě.

Výhodný poměr výkonu a ceny technologií, doplněný o autorizovaný zákaznický servis, to je profesionální úroveň servisních služeb Leonardo technology s.r.o. Zaměřujeme se na vysokou úroveň profesionality a stálou funkčnost potiskovacích a značících strojů. Vždyť jediný způsob, jak můžete vydělat peníze, je nechat vaši produkční linku stále vyrábět bez zbytečných prostojů, a proto musí naše průmyslové tiskárny pracovat na 100 %.
Servisní sít zajištována středisky Praha, Ostrava, Hlohovec (Morava) a Pieštany (Slovensko) je systematicky budována tak, aby minimalizovala příjezdový čas, snížila vzdálenostní náklady za dopravu pro zákazníky a zefektivnila činnost servisu. Věříme, že naše lokální přítomnost je nejlepší způsob jak poskytnout maximální obchodní, servisní a aplikační podporu.

Lt servis auta

Disponujeme 8.000 skladovými položkami k okamžitému vydání ze skladu v ČR, v celkové hodnotě 22 miliónu Kč, tím je zabezpečena maximální péče o vaše potřeby v náhradních dílech. Není tak potřeba čekat na náhradní díly několik dní. Vše je okamžitě k vydání. Devadesát devět procent potřebných dílu je tak dodáváno z místních skladů a není potřeba počítat se zdržením dodávky. Vzhledem k velkému počtu skladových položek je nutné dodržovat vysoké interní standardy stanovené Leonardo technology s.r.o. spočívající v precizním vedení skladu a jeho automatizaci. Spotřební materiál a náhradní díly expedujeme u 99 % případu vždy v den objednání.

Servisní zásah

servis logo

Potřebujete servisní zásah?
Zavolejte na 24 hodinovou servisní linku +420 777 585 463, která je vás k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu nebo využijte níže uvedený formulář a my vás budeme kontaktovat.

Žádost o servisní zásah

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku