Více jak 16 let řešíme projekty průmyslového značení.

O Leonardo technolgy

Již více jak 15 let nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

16 plus pro Leonardo technology, tým techniků, který zabezpečuje veškeré požadavky průmyslového značení, identifikace, datamatrix kódů, RFID a vlastní výrobu spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny. To celé pro vás už 16 let.

Jsme přátelská skupinka vysoce talentovaných profesionálů v oboru průmyslového značení, dostatečně malá, aby byla flexibilní a rychlá. Jsme velmi vynalézaví a kreativní pro zabezpečení i nejtěžších požadavků v automatizaci průmyslového značení a popisu. Pracujeme tvrdě, nasloucháme bedlivě a dáváme důraz na excelentní non stop servis pro všechny naše klienty v klíčových fázích výroby v jejich byznysu. Klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, jejich rozmanitost a nápady. Velké zkušenosti se zahraničními partnery a přímá vývojová pomoc při realizaci nových zařízení dávají velký potenciál k rozvoji společnosti. Pracujeme pro vás, zabezpečujeme vaše požadavky na značení, přizpůsobujeme se vašim úkolům a respektujeme vás.

 • Poprvé jste se s námi setkali již v roce 2002 a od té doby se stále rozvíjíme. Disponujeme vlastní špičkovou základnou s kancelářskými, skladovými, servisními a dílenskými prostory o celkové výměře 2 000 m2 zastřešené plochy. Společně s našimi pobočkami je to celkem více jak 3 000 m2 plochy. Odborné zkušenosti podporované s více jak osmi zahraničními školeními každý rok a dlouhodobé působení na trhu automatizace v průmyslovém značení jsou naší velkou předností. Disponujeme spoustou myšlenek, nevyčerpatelné energie a hlavně máme lidi, kteří toto vše zabezpečí. Pracujeme pro rozdílné odvětví průmyslu, na odlišných aplikacích a vždy řešíme vaše konkrétní požadavky na automatizaci průmyslového značení.
 • obrat firmy
 • Profil firmy Leonardo technology s.r.o.

  Již více jak 16 let nabízíme služby a zařízení v průmyslovém značení. Klikni pro více informací a prohlídku všech 28 stránek představující Leonardo a naše technologie.

  Stáhnout firemní profil

  Jsme schopni pojmout extrémně komplexní projekty od konzultace nad čistou stránkou až po dokončení finální vlastní aplikace automatizace značení do linky. Kombinací kreativity s odbornou znalostí, podpořenou špičkovým technickým zázemím a do sebe přesně zapadající schopnosti lidí, to společně dělá velmi silnou stránku možností Leonardo technology uspokojit veškeré potřeby v automatizaci průmyslového značení.
  Mravenčí píle nad projekty zahrnuje detailní cenové nabídky pro všechny práce. Naše sliby jsou dodrženy a splněny vždy ve stanovený čas. Do naší práce vkládáme část ze sebe a staráme se o týmovou kulturu práce nad projekty, bez hvězdných manýru a nějakých primadon. Často nabízíme jednoduchá řešení, s nápaditým a revolučním vyřešením, vždy zaměřené na ekonomiku provozu a dlouhodobou stálost bez údržby. Zaměřujeme se na nejnovější trendy v průmyslovém značení a často na veletrzích prezentujeme světové novinky nebo patentované konstrukce. Jsme spoluautory několika tiskáren a podílíme se na jejich vývoji nebo i výrobě. Díky spolupráci na vývoji, nejedna naše myšlenka je známá po celém světě.

  • Dovoz značící technologie za více jak 658.000.000 Kč
  • Každý rok investujeme do vývoje a rozvoje firmy více jak 6.000.000 Kč
  • Každý rok dáváme příspěvek na charitu do konkrétní organizace
  • Máme 70 % lidí s vyšším nebo vysokoškolským vzděláním
  • Celkem zastupujeme 19 zahraničních firem
  • Naše technologie byly vyvezeny do zemí Evropy, ale i Ruska, Číny a Mexika

  Intenzivní růst společnosti, přesahující hranice v uvedeném oboru, vyžaduje vysokou kulturu v dodržení svých standardů. Z důvodu vlastního dohledu nad automatizací a konstrukcí, zkrácení časů dodávek, Leonardo technology investuje do vlastních dílenských prostorů a průmyslového inženýrství. Právě probíhá investice do vlastního kompetenčního centra pro Českou republiku. Chceme zužitkovat vlastní rozsáhlé technické znalosti a dovednosti v mechanice, elektronice, programování a řízení výrobních strojů, s rychlou reakční dobou a příkladnou orientací na plnění potřeb zákazníků.

  Mechanická o elektrotechnická dílna bude silným srdcem Leonardo technology a poskytne ještě lepší zázemí pro rozvoj nejen na území České republiky, ale i při kompletaci mezinárodních projektů.
  Úspěšný rozvoj servisního oddělení je následován rozvojem implementačního týmu softwarových aplikací a programovacího týmu.
  S rozvojem firmy se musí rozvíjet i kultura adekvátních prostorů pro školící a technické zázemí. Z toho důvodu kanceláře v Praze prochází kompletní rekonstrukcí a přestavbou na reprezentativní prostory s dostatečným prostorem pro školení, prezentaci a servisní oddělení. Moderní vlastní zázemí s účelovým designem a logickým uspořádáním poskytne prostory pro školení zákazníků, servisních techniků a taky vlastních zaměstnanců.

  Máme řešení na míru pro každého!

  Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

  Domluvte si schůzku