Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo Akademie - odborné vzdělávací semináře 2019

Víme o průmyslovém značení vše a rádi se o tyto informace podělíme i s Vámi v našem novém školícím středisku v Říčanech u Prahy.
Jak na laserové značení produktů v průmyslu

9. 1. Ι 15. 5. Ι 4. 9. Ι 14.11.
Odborný seminář Vás seznámí s druhy laserů určenými pro značení produktů v průmyslu. Naučíte se volit správnou vlnovou délku, výkon a frekvenci laseru pro nejlepší výsledek značení v závislosti na použitém materiálu. Naučíte se plně ovládat laserové systémy Solaris, vytvářet tiskové zprávy a plánovat jejich údržbu. Zároveň si vyzkoušíte i praktické značení produktů.

Zobrazit více
Jak nejlépe značit produkty v průmyslu inkjet (CIJ) technologií

16. 1. Ι 29. 5. Ι 11. 9.
Odborný seminář Vás seznámí s typy inkjetů Leibinger, které umožňují nekontaktní označování porézních i neporézních materiálů ve výrobním procesu. Naučíte se vytváření tiskových zpráv s proměnnými daty, plánování údržby a v závislosti na druhu značeného materiálu a výrobním procesu správnou volbu inkoustu z jedinečné škály a typů.

Zobrazit více
Jak na nekontaktní digitální HiRes potisk porézních materiálů

20. 2. Ι 3. 7. Ι 23. 10.
Odborný seminář Vás seznámí s technologií přímého značení kartonů a skupinových balení přímo na lince, což je až 7x levnější než aplikování etiket. Tou technologií jsou HiRes tiskárny ALE, které jsou určené pro přímý nekontaktní potisk porézních materiálů. Naučíte se HiRes tiskárny plně ovládat a zároveň si vyzkoušíte i praktické značení produktů.

Zobrazit více
Jak na automatické aplikování etiket v průmyslové výrobě

13. 2. Ι 26. 6. Ι 16. 10. Ι 14.11.
Odborný seminář Vás seznámí s druhy a všemi možnostmi značení aplikátory NOVEXX, které jsou považovány za jedny z robustních a nejspolehlivějších systémů pro nepřetržitý průmyslový provoz. Naučíte se aplikátory plně ovládat, vytvářet tiskové zprávy a plánovat jejich údržbu. Zároveň si vyzkoušíte i praktické značení produktů.

Zobrazit více
Ovládání, návrh a tisk etiket v programu NiceLabel

30. 1. Ι 12. 6. Ι 25. 9.
Software NiceLabel je uživatelsky velmi přívětivý, ovládání programu je obdobné jako ovládání programu Microsoft Word. To znamená, že po tomto školení budete schopni rychle navrhovat profesionální etikety bez předchozí znalosti čárových kódů a celého softwaru.

Zobrazit více
Tvorba zakázkových a vlastních aplikací v softwaru NiceLabel

3. 4. Ι 7. 8. Ι 27. 11.
Naučte se vytvářet uživatelské sestavy formulářů, které nabízejí obsluze počítače jen předem definované možnosti s náhledy etiket před tiskem. Tím je velmi zjednodušena práce při tisku ve výrobě a současně se eliminuje možnost zásahu do návrhu etikety obsluhou, která má pouze na starost tisk etiket.

Zobrazit více
Napojení na externí databáze v programu NiceLabel

27. 2. Ι 10. 7. Ι 30. 10.
Umíte s programem NiceLabel navrhovat profesionální štítky a chcete se posunout na další úroveň v ovládání? Tak přesně pro Vás je určen tento odborný seminář. Naučíte se využívat pro vytváření etiket importu dat z ASCI souborů, tabulek MS Excel nebo databázových zdrojů (ODBC, OLE, Access, dBase, Excel, FoxPro, Paradox).

Zobrazit více

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout