Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo Akademie - odborné vzdělávací semináře 2019

Víme o průmyslovém značení vše a rádi se o tyto informace podělíme i s Vámi v našem novém školícím středisku v Říčanech u Prahy.
Technologie značení ve farmaceutickém a zdravotním průmyslu

27. 3. Ι 31. 7. Ι 20. 11.
Odborný seminář Vás seznámí se značícími technologiemi určenými do přísných hygienických podmínek v produkci léků a lékařských nástrojů s podporou směrnice FDA 21 CFR Part 11. Naučíte se volit vhodnou technologii, ovládat ji a vyzkoušíte si praktické značení produktů.

Zobrazit více
Technologie značení v automotive

6. 3. Ι 17. 7. Ι 6. 11.
Odborný seminář Vás seznámí s technologiemi určenými pro značení v automobilovém průmyslu, které je třeba provádět především z důvodu dosledovatelnosti (traceability) a to zvláště, pokud se jedná o bezpečnostní prvky. Naučíte se volit vhodnou technologii, ovládat ji a vyzkoušíte si praktické značení produktů.

Zobrazit více
Technologie značení v potravinářském průmyslu

13. 3. Ι 24. 7. Ι 13. 11.
Odborný seminář Vás seznámí se značícími technologiemi určenými do přísných hygienických podmínek v produkci potravin, kde je kladen jeden z nejvyšších požadavků na čistotu provozu? Naučíte se volit vhodnou technologii, ovládat ji a vyzkoušíte si i praktické značení produktů.

Zobrazit více
Technologie značení v kabelářském průmyslu a výrobě armatur

10. 4. Ι 14. 8. Ι 4. 12.
Potisk kabelů nebo armatur je obvykle kritickým a zpomalujícím prvkem na extruderové lince. Odborný seminář Vás proto seznámí s vhodnými značícími technologiemi, díky kterým zvýšíte rychlost vašich extruderů na maximu. Naučíte se volit vhodnou technologii, ovládat ji a vyzkoušíte si i praktické značení kabelů.

Zobrazit více
Jak na laserové značení produktů v průmyslu

9. 1. Ι 15. 5. Ι 20. 6. Ι 10. 7. Ι 4. 9.
Odborný seminář Vás seznámí s druhy laserů určenými pro značení produktů v průmyslu. Naučíte se volit správnou vlnovou délku, výkon a frekvenci laseru pro nejlepší výsledek značení v závislosti na použitém materiálu. Naučíte se plně ovládat laserové systémy Solaris, vytvářet tiskové zprávy a plánovat jejich údržbu. Zároveň si vyzkoušíte i praktické značení produktů.

Zobrazit více
Jak nejlépe značit produkty v průmyslu inkjet (CIJ) technologií

16. 1. Ι 29. 5. Ι 11. 9.
Odborný seminář Vás seznámí s typy inkjetů Leibinger, které umožňují nekontaktní označování porézních i neporézních materiálů ve výrobním procesu. Naučíte se vytváření tiskových zpráv s proměnnými daty, plánování údržby a v závislosti na druhu značeného materiálu a výrobním procesu správnou volbu inkoustu z jedinečné škály a typů.

Zobrazit více
Jak na nekontaktní digitální HiRes potisk porézních materiálů

20. 2. Ι 3. 7. Ι 23. 10.
Odborný seminář Vás seznámí s technologií přímého značení kartonů a skupinových balení přímo na lince, což je až 7x levnější než aplikování etiket. Tou technologií jsou HiRes tiskárny ALE, které jsou určené pro přímý nekontaktní potisk porézních materiálů. Naučíte se HiRes tiskárny plně ovládat a zároveň si vyzkoušíte i praktické značení produktů.

Zobrazit více
Jak na automatické aplikování etiket v průmyslové výrobě

13. 2. Ι 26. 6. Ι 16. 10.
Odborný seminář Vás seznámí s druhy a všemi možnostmi značení aplikátory NOVEXX, které jsou považovány za jedny z robustních a nejspolehlivějších systémů pro nepřetržitý průmyslový provoz. Naučíte se aplikátory plně ovládat, vytvářet tiskové zprávy a plánovat jejich údržbu. Zároveň si vyzkoušíte i praktické značení produktů.

Zobrazit více

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

LT newsletter

Chcete být informování o novinkách v oboru průmyslového značení? Zanechte nám kontakt a my se o zbytek postaráme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání novinek.

Kontaktujte nás

Rychlé kontakty

Obchod: +420 777 584 357
Servis: +420 777 585 463
Ekonomické: +420 773 589 958
Marketing: +420 608 883 480

Sociální sítě

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout