Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Prosinec

Stavba nové haly v Hlohovci rozšířila kapacitu Leonardo technology a navýšila skladové a výrobní možnosti o 60 %. Díky této kapacitě se výrazně rozšířily logistické možnosti, urychluje se výdej a naskladnění, a to vše je pozitivum pro zákazníka. V hale je také nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníků.

Listopad

Provedli jsme první instalaci nejrychlejší inkjet tiskárny na světě Leibinger Jet3 Rapid. Ta předčila veškerá očekávání a zvýšila rychlost produkce o 30 %, což je v konečném výsledku více kusů za kratší čas, tedy pomohla snížit cenu výrobku a zvýšit zisk.

Říjen

Účastnili jsme se, již tradičně, Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Divize technologie a servisu představila komplementární spolupráci laseru, inkjetu s verifikací tisku, s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel na jedné automatické lince. Divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny představila novinky v oblasti TTR pásek, etiket, a TTR tiskových hlav.

Začala výstavba nové hlohovecké haly, která rozšíří stávající zázemí a poskytne mnohem více zastřešeného prostoru pro sklad, výrobu a nástrojárnu.

Září

Verifikátory kódů od firmy Microscan přechází po 2 letech pod křídla velké japonské firmy Omron. Očekává se vyšší podpora, rychlejší odezva na dotazy a silné zázemí s velkými zkušenostmi. 

Srpen

Uskutečnili jsem nákup pozemku ve městě Piešťany se záměrem výstavby nové provozovny se zázemím pro servis a školící středisko Leonardo technology Slovensko. Počítáme s velkým rozvojem a rozšířením na Slovensku, kde chceme být více reprezentativní. Jde o důležitý mezník v historii Slovenské pobočky Leonardo technology.

Červenec 2017

Leonardo technology získalo na mezinárodním meetingu ocenění od společnosti ITW Allen Coding za úspěšnou spolupráci, která trvá již více jak 10 let.

Květen 2017

Účastnili jsme se mezinárodního strojírenského veletrhu v Nitře. Představili jsme nejnovější technologie v oblasti průmyslového značení pro optimalizací výrobních procesů pomocí laserů, inkjetů, hires tiskáren a dalších značících technologií a novinky pro optimalizaci termotransferového tisku.

Duben 2017

Solaris Laser ocenil společnost Leonardo technology významnou cenou TOP 3 SOLARIS LASER WORLDWIDE SELLER, která zařadila naši společnost mezi největší prodejce a integrátory laserových značících zařízení Solaris na světě.

Březen 2017

Výstava AMPER 2017 - Na našem stánku jsme prezentovali služby a zařízení z oblasti automatizace průmyslového značení. Doslova hitem veletrhu byl nejrychlejší inket na světě Leibinger Jet3up RAPID, který značil rychlostí 1000 m/min a který pro sebe utrhl jedno z 10 ocenění tohoto veletrhu za nejlepší exponát!

Leden 2017

Ukazuje se stálý trend růstu společnosti a ekonomických ukazatelů a podnik reaguje na nárůst poptávky v oboru.
Snadné hodnocení výkonnosti podniku nastíní následující pozitivní čísla.
Úspěšně ukončen rok 2016 s obratem 140 mil. Kč (5.147.000 Eur).
Meziroční nárůst je o 23 mil Kč, což činí 20% nárůst.
Zvýšil se průměrný počet zaměstnanců meziročně z 23 na 25 lidí.
Vlastní výroba byla navýšena o 3 mil Kč. Finanční zdraví podniku, nízká míra zadluženosti a dlouhodobá stabilita hraje významnou roli pro další investice v roce 2017 do stavby průmyslové haly, vývoje a do nových technologií.
Rize česká společnost Leonardo technology je zcela transparentní svou strukturou vedení a ekonomických ukazatelů, což dává jasnou představu o svých dlouhodobých záměrech na trhu, upřímné a přímé jednání se zákazníky.

Listopad 2002

Oficiální zastoupení od Solaris Laser S.A. specializující se jen na výrobu bezkonkurenčních průmyslových vektorových značících laserových systémů světového ohlasu.

Červenec 2002

Oficiální zastoupení společnosti Paul Leibinger GmbH, výrobce přátelsky ovládaných průmyslových inkjet tiskáren s dotykovým displejem a s vysokou spolehlivostí provozu.

Květen 2002

Získání zastoupení ITW Betaprint Ltd., společnosti mající v nabídce nejširší sortiment on-line termotransferových tiskáren na světě a vůbec první výrobce on-line termotransferových tiskáren.

Duben 2002

Založení prvního živnostenského listu a od myšlenky k opravdové realizaci společnosti. Návštěva výstavy Interpack v Düsseldorfu (Německo), ještě jednou kontaktování společnosti Solaris Laser S.A., ITW Betaprint Ltd. a společnost Paul Leibinger GmbH.

Březen 2002

Kontaktování prvních zahraničních společností ohledně dosažení obchodního zastoupení a jejich postupné navštívení v Anglii, Německu, Španělsku, Francii.

Leden 2002

První myšlenka založení společnosti čistě se zaměřením na speciální špičkové průmyslové značící systémy z celého světa, které často bývají více pružnější ve vývoji a velmi rychlé v odezvě.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout