Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Značení v lahvárenství s nejsilnějším 100 W laserem

Lahvárenský průmysl vyžaduje velmi často značení etiket přímo v plnící lince a tedy ve velmi exponovaném prostředí, kde je velká vlhkost a může dojít k prasknutí plněné lahve.

Kapalina je všude. Lasery musí být maximálně zabezpečeny proti stříkající vodě, tedy s krytím IP65.

Laser lahvarenstvi 1

Pro tyto účely nabízíme HD Solaris lasery, které jsou komplet v nerezovém zapouzdření s maximální odolností proti stříkající vodě. Lasery jsou vybaveny vodním chlazením a patentovaným systémem proudění tlakového vzduchu, což zabezpečí nesráživost a zamezí kondenzaci vzduchu uvnitř laseru, která by mohla způsobit poškození elektroniky.
Předností u těchto HD laserů je použití ušlechtilých kovů, jako je nerez a to i na pasivní chlazení skenovací hlavy, kdy je hliníkový chladič nahrazen nerezovým. Optika laseru je chráněna speciálním ochranným sklíčkem, které zabrání poškození drahé optiky v případě nehody, například při prasknutí skleněné láhve v lince. Tato malá investice do ochranného skla má velkou důležitost v porovnání s cenou laserové optiky, kterou chrání.
Výkonný napájecí zdroj k laserům je umístěn v řídící jednotce. Jednotky s velmi výkonným 100 W C02 laserem jsou chlazené kapalinou a obsahují veškeré kontrolní funkce pro sledování chladícího oběhu laseru. Nespočet našich zkušeností s instalacemi do lahvárenského průmyslu jsou zárukou kvality našeho řešení se Solaris laserem.

Laser lahvarenstvi 2

BENEFITY

  • Zapouzdření s IP65 (vodě odolné)
  • Statické a dynamické značení za pohybu
  • Vysoká rychlost značení
  • Splňují normu 21 CFR Part 11
  • Velká plocha značení, maximálně 400 x 400 mm
  • Vodní chlazení

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout