Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Značení dřevěných palet – nevypalujte, ale skutečně značte

Označování dřevěných palet (Europalet) podléhá právním a licenčním předpisům, neboť se jedná o výrobek s ochrannou známkou. K výrobě je nutné vlastnit příslušnou licenci. Europalety musí být označeny charakteristickými znaky na špalcích (IPPC, EPAL apod.).

Tyto znaky uvádějí původu palety, způsob ošetření dřeva, kód výrobce. Lze také značit zákaznická loga apod. Standardně se tyto značky vypalují, což vnáší do výroby komplikace a značení není kvalitní. Jde to ale i jinak a to digitálně!

Drsné výrobní prostředí, vysoké frekvence a různé požadavky na označování vyvolávají mnoho otázek: Jak mohu vytvářet značení dřevěných palet s minimálními náklady, maximální efektivitou a nejlepším výsledkem tisku?

znaceni drevenych palet 2019 3

S našimi inovativními a účinnými výrobky to můžete udělat téměř sami! Pomocí našich tiskových hlav VIAjet řady T a V můžete provádět značení inkoustem i v drsném prostředí, jako je dřevařský průmysl.

Výhodou digitálního značení je nízká spotřeba energie a velmi flexibilní přizpůsobení tištěného obrazu. Od července 2019 je navíc řada VIAjet T licencována společností EPAL. Nabízí tak reálnou alternativu značení místo standardního vypalování!

znaceni drevenych palet 2019 1

Tiskové hlavy značí ostře a kvalitně při nízké spotřebě energie. Dokáží tisknout přímo i na vlhké nebo lisované dřevo. Navíc jsou určeny i do nepřetržitých provozů.

Metoda tisku je flexibilní a jednoduše rozšiřitelná. Lze tak kromě povinných značek jednoduše tisknout personalizovaná data, loga, čárové kódy atd. To vám jako výrobci otevírá zcela nové možnosti.

znaceni drevenych palet 2019 2

Spolu s naším softwarem vás připravíme na novou generaci značení. Díky nekomplikované integraci do stávajících výrobních linek a jednoduché obsluze je digitální značení inkoustem v dřevařském průmyslu tím nejoptimálnějším řešením pro zvýšení vaší konkurenceschopnosti a snížením nákladů na výrobu.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout