Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Jde to i bez etiket – přímý potisk kartonů na výrobní lince

Každý ví, že kartony skupinového balení lze značit přímo na lince pomocí aplikátoru etiket, ale jde toto i jinak? Jde při tom uspořit? V Leonardu známe odpovědi. Ano, Ano.

Snížit náklady na výrobu lze pomocí HiRes tiskáren ALE určených pro přímý nekontaktní potisk porézních materiálů. Lze vypočítat návratnost a takovéto přímé značení je až 7x levnější než aplikování etikety.

Foodish, český výrobce a distributor potravin Arax využíval při označování skupinového balení aplikaci etiket. V rámci zjednodušení a zlevnění výroby při zachování vysokých standardů výroby hledal řešení, které by tuto technologii dokázalo nahradit. Řešení našel u Leonarda. Nákladné lepení etiket bylo nahrazeno přímým značením na kartony pomocí HiRes tiskárny ALE s tiskovou hlavou TC54, která dosahuje výšky tisku až 54 mm.

Jde to i bez etiket 1

Human Error elimination - Eliminace chyb obsluhy díky řešení NiceLabel Automation

Human error assessment and reduction technique (HEART) je technika hodnocení spolehlivosti člověka, přesto jediná možnost, jak eliminovat vliv lidské chyby je úplná automatizace. V rámci kompletní náhrady technologie aplikování etiket, minimalizace možných chyb obsluhy a následné automatizaci se HiRes tiskárna ALE doplnila o softwarové řešení NiceLabel. Konkrétně o NiceLabel Designer, ve kterém obsluha může jednoduše navrhovat a vybírat zprávy k tisku. Celá linka je ještě doplněna o NiceLabel Automation easy řešení, které komunikuje s linkou a dle požadavku z které linky skupinové balení pochází, software zasílá do tiskárny zprávu ke značení. Eliminují se tak všechny případné chyby při výběru správné etikety pro tisk.

Jde to i bez etiket 2

Benefity:

  • Úspora nákladů na výrobu
  • Eliminace případných chyb obsluhy díky NiceLabel Automation easy řešení
  • Tisk na vrchní stranu nebo na bok kartonu
  • Jednoduchá tvorba nových etiket
  • Eliminace skladových zásob etiket

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout