Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

InkJet s manipulátorem tiskové hlavy a 800 funkcemi

Implementace legendárních tiskáren Leibinger JET3 do výrobních linek je spojená s jejich malou automatizací.

Pro tisk je nutné zabezpečit pohyb produktu nebo pohyb tiskové hlavy. K těmto účelům slouží malý manipulátor tiskové hlavy.

Leibinger 800 funkci 1

Tiskárny Leibinger vynikají svou spolehlivostí a jsou nepřekonatelné se svým vzduchotěsným uzavřením trysky. Nové pokrokové technologie umožňují snížit spotřebu elektřiny u JET3up tiskárny na přibližně 20 W. Se speciální funkcí uzavření trysky v době nečinnosti dosáhnete nulové spotřeby náplně v době, kdy tiskárnu nepoužíváte. Je to snadné a jednoduché, stačí v menu tiskárny nastavit sledování signálu ke startu tisku například na 15 minut. Pokud po dobu 15 minut nepřijde signál, který spouští tisk, tiskárna tak automaticky uzavře vzduchotěsně trysku, což se projeví na nulové spotřebě.

Leibinger 800 funkci 2
Třetí generace tiskáren získala nový facelift a byla přidána spousta nových funkcí. Nyní tiskárna JET3up obsahuje na 800 funkcí.

Leibinger 800 funkci 3

BENEFITY

  • Možnost značení větších stacionárních dílů
  • Možnost značení více produktů vedle sebe
  • Možnost vertikálního značení při horizontálním posunu dílů

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout