Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Budoucnost je v automatizaci od Leonarda s rychlou návratností

Stali jsem se kvalifikovaným integrátorem kolaborativních robotů HCR, které umožňují rychlé nastavení a flexibilní změnu výrobu, a které jsou plně kompatibilní s našimi značícími technologiemi určenými i do náročných průmyslových 24hodinových provozů.

Kolaborativní roboti HCR jsou navíc tak jednoduché, že Vám postačí jednodenní školení, abyste je plně ovládli a dokázali kdykoli přeprogramovat.

NiceLabel Integrátor

Navíc, jako jediný integrátor softwaru NiceLabel v České republice dokážeme značení produktů digitalizovat, standardizovat a integrovat do vašich výrobních a logistických procesů. Pomocí Leonardova řešení Vám připravíme software, který zakomponuje automatizaci průmyslového značení s napojením na stávající databáze a podnikové systémy ERP, CRM, SAP, MRP apod. Naše specializované týmy dokáží realizovat i ty nejsložitější úkoly v rámci řešení Label Management System.

Samozřejmostí je podpora všech standardů čárových kódů, 2D kódů, RFID, GS1, GHS, CLP, UDI, FDA 21 CFR část 11, AIAG, ODETTE, GM, VDA a FDA a vytvoření dokument managementu (kompletní správa značících zpráv vč. procesu jejich verzování, schvalování a kontroly kvality pro minimalizaci rizik nesprávného značení).

HCR integrator

Budoucnost konkurenceschopnosti je v automatizaci

Investice do automatizace výrobních procesů Vám uspoří nemalé finanční náklady na zaměstnance, zajistí stálou kvalitu na nejvyšší úrovní a podá reálný přehled o výrobě. Investice se Vám velmi rychle vrátí.

Budoucnost je v automatizaci od Leonarda. Řekněte nám o své představě a my Vám připravíme koncept robotizace procesů, výpočet ekonomiky (ROI), návrh, zajistíme dodání robotů a příslušenství, provedeme instalaci, uvedení do provozu, integraci do výroby a zaškolení.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout