Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

3v1 Etikety & TTR barvící pásky & Originální tiskové hlavy

Leonardova divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny nabízí originální termotransferové hlavy všech velikostí a typů pro všechny tiskárny. Navíc disponuje vlastní výrobou spotřebních materiálů, jako jsou termotransferové pásky a etikety.

To vám dává výhodu 1 dodavatele pro 3 výrobky a je zárukou vysoké kvality a velkých skladových zásob, které zabezpečí rychlost dodávky do druhého dne. Standardní rozměry máme vždy skladem a jsou připraveny k okamžité expedici. Zakázkové rozměry jsme schopni rychle vyrobit. Nechte Leonardo technology 3 v 1 pracovat pro vás!

3v1 pasky

Termotransferové barvící pásky nejvyšší kvality

Celá naše výroba TTR barvících pásek je pod neustálým dohledem techniků. Hlídáme každý aspekt produkce a veškerá kritická místa máme pod kontrolou. Proto jsou naše TTR pásky v nejvyšší možné kvalitě.
Používání TTR barvicích pásek z naší výroby navíc jednoznačně prokázalo zvýšení životnosti termotransferových tiskových hlav. Naše TTR pásky se nenabíjí elektrostatikou a tedy nepřitahují prachové částice, které následně poškozují tiskovou hlavu. Jsou tak šetrné k tiskovým hlavám a zvyšují jejich životnost.
Jsme schopni vyrobit i jiné barevné provedení než klasické černé, a to pro různé typy a průměry dutinek a různé velikosti návinu délky.

3v1 etykety

Etikety do tiskáren, aplikátorů a také pro automotive

Leonardo technology vlastní výsekové stroje na etikety, což je zárukou flexibility a rychlosti dodávky.
Vyráběné etikety dokážeme číslovat i na nosné části silikonového papíru pro speciální požadavky a zdravotnictví. Potiskneme etikety neviditelným UV inkoustem. Zabezpečíme dodávku bezpečnostních etiket nebo etiket pro malosériové provozy.
Dokážeme zabezpečit i speciální etikety pro automotive a na základě vybraného materiálu etiket Vám doporučit a následně dodat TTR barvící pásku, která je k němu přesně určena, aby byly dodrženy požadované normy.

3v1 hlavy

Originální termotransferové tiskové hlavy

Dodáváme originální termotransferové hlavy všech velikostí a typů pro všechny termotransferové tiskárny. Tisková hlava je považována za spotřební materiál. Její životnost je dána kvalitou používaných termotransferových barvicích pásek, čistotou provozu, a tedy starostlivostí o tiskovou hlavu.
Nejčastěji definovanou životností tiskových hlav je jejich produkční délka v km potištěné TTR barvicí pásky. Obvykle se životnost pohybuje od 30 km do 60 km, ale jsou známé případy, kdy tisková hlava dosáhla životnosti 150 km.
Díky našemu velkému objemu nákupu tiskových hlav a skladovým zásobám nabízíme zajímavé ceny.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout