Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Listopad 2009

Představen paletový aplikátor s průmyslovým PLC Simatic a otevřeným protokolem pro připojení a zástavbu do balících linek s tiskárnou Avery Dennison a se software NiceLabel. Paletový aplikátor obsahuje verifikátor čárového kódu, umožňuje aplikovat RFID etikety, propojení do SAP R3 a jiných informačních systémů, zahrnuje také pokrokové bezpečnostní prvky pro obsluhu.
Do řady tiskáren s vysokým rozlišením od společnosti ALE Francie se zařadila další speciální tiskárna ALE Tz54, využívající piezo technologii od společnosti XAAR a unikátní inkoustový systém s výškou tisku 54mm jednou hlavou, s možností rozšíření až na 4 tiskové hlavy.
Jednotný vizuální design servisních automobilů, pro snadnou identifikaci, podporující firemní oranžové barvy.

Červenec 2009

Nové zařízení od společnosti RMU, mikroúder Fionda, určený do velmi tvrdých podmínek průmyslu, pracující 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Mikroúder vyniká robustností se čtyřmi lineárními kuličkovými vedeními a kvalitou provedení. Doplněna řada ovládacích jednotek pro mikroúdery o dotykovou obrazovku, USB flash disk připojení a nový operační panel řídící jednotky zapouzdřitelný do automatu.

Květen 2009

Výstava MSV Nitra a představení nového maskota firmy suLTan Leonardo, který nás provází jak na webových stránkách, tak i na výstavě MSV Nitra na Slovensku. Velký úspěch v prezentaci Quintest zařízení.
Získání zastoupení pro nový značící systém na bázi kontaktního značení, často použivaný u výrobců pro automotive a elektroniku, systém pod označením Quintest.
Výsledek vývoje ručního značícího zařízení pro značení bodem, vhodného například pro kontrolu svárů. Systém je pod označením JET PEN GUN.

Únor 2009

V produkci tiskáren je představen nový terminál PR5 pro tiskárny Jaguar 53LTi s možností USB připojení a jednoduchým menu pro volbu zprávy a nastavení. Dále je prezentováno ovládání laseru Solaris eMark přes iPhone mobilní telefon, kdy vyniká jednoduchost WiFi připojení k datovým mobilním zařízením. Rozšířena je nabídka produkce od společnosti I.P.Printing na systém DOD 08 pro tisk velmi velkých znaků.

Leden 2009

Slovenská republika poprvé platí eurovými bankovkami a hlavně mincemi, které jsou raženy na Slovensku v Kremnici. Každý balíček s přesně napočítanými mincemi dovezený do banky, je označen tiskárnami Jaguar od společnosti ITW Betaprint. Ano, lze říci, že i zde se Leonardo technology podílel na rozvoji hospodářství Slovenska a díky jeho aplikaci tiskáren Jaguar se dostala naše práce do rukou snad každého slovenského občana.
I letos, tak jako vloni, se lepí slovenské dálniční známky na přední sklo automobilů a obsahují potisk čárovým kódem tiskárnami Leibinger. Leonardo technology je i v tomto roce velmi blízko každému řidiči na Slovensku používající dálniční síť silnic.

Prosinec 2008

Celosvětová situace na trhu ovlivnila i situaci hospodářství v České republice, přesto Leonardo technology s.r.o. vykazuje meziroční růst 16%. Zvyšuje se zájem o ekonomické, nízkonákladové značení, které je také součástí kompletní nabídky značící technologie. Významnou roli zde získává laserová technologie SOLARIS, která je bez spotřebního materiálu, jakým je inkoust. Dále je zájem o přímé, ekonomicky výhodné značení na kartonové krabice od společnosti ALE.

Září 2008

Pokračující vývoj inkjet Leibinger JET3 je završen představením inkjetu pro český a slovenský trh s úplnou lokalizací jazyka. Nový inkjet představuje špičku vývoje a jako světově první inkjet s kontinuálním paprskem pracující na Windows Embeded platformě, která otevírá neskutečné možnosti v širokém průmyslovém spektru jak v připojení přes Ethernet, WiFi, tak i jednoduchost ovládání dotykovou obrazovkou, s největší úhlopříčkou na trhu kontinuálních inkjet tiskáren. Vyprofilování požadavků trhu a zákazníků stále nutí vývoj nových technologií a patentů a tak i zde se objevuje revoluční patentované dvouosé uzavření trysky. Nejde jen o předchozí zdokonalení uzavření trysky, ale jde o kompletně nový, nadčasový princip uzavření trysky.
Leonardo technology je velmi potěšen, že se mohl účastnit vývoje na tiskárně Leibinger JET3 a nestal se montážní společností, která pouze vyrábí zařízení, ale použil myšlenky a hlavy našich techniků, ke zdokonalení a patentování několika částí inkjet systému Leibinger JET3. Dosažené výsledky vývoje na zařízení potvrzuje zájem o tak výjimečnou tiskárnu, která je přihlášena do soutěže o Zlatou medaili na výstavě MSV 2008 a následně získání prestižního ocenění ZLATÁ MEDAILE MSV 2008 za inkjet Leibinger JET3. Bije v něm německé srdce, ale i myšlenky českých hlav.

Duben 2008

Nízkocenový vektorový laser e-Mark společnosti Solaris Laser S.A., konkurující inkjet technologii, který získala společnost Leonardo technology ještě dříve než byl oficiálně představen na výstavě Interpack Německo.
Představení jednobodového systému I.P.Printing pro identifikace barevným bodem na výrobky. Jednoduché, ale stále vyhledávané zařízení pro značení špatných nebo dobrých kusů, značení průchodu linkou, pracovištěm.

Květen 2008

Představení nového inkjet Leibinger JET3 s velkou barevnou dotykovou obrazovkou, patentovaným dvouosým uzavřením trysky. První představení proběhlo na výstavě Interpack Düsseldorf Německo a společnost Leonardo technology jako spoluautor tiskárny JET3 byl u toho.

Leden 2008

Oficiální založení dceřiné společnosti Leonardo technology s.r.o. pro Slovensko v krásném lázeňském prostředí města Piešťany. Leonardo technology je blíže ke svým zákazníkům na Slovensku a díky vstupu na slovenský trh se stává nadnárodní společností.

Říjen 2007

Představení na MSV 2007 mikrobodového systému od společnosti RMU.
Představení vláknového laserového systému 30W a kontinuálního vláknového systému 20W na výstavě MSV 2007.

Květen 2007

Pod křídla společnosti ITW vstupuje Allen Coding Německo a společnost ITW se stává co do rozsahu online termotransferových tiskáren největší společností na světě. Leonardo technology nabízí celou řadu ITW termotransferových tiskáren.
Představení inkjet Leibinger JET2 Ecojet s možností tisku pouze 2 řádků, ale velmi přijatelnou cenou při zachování všech výhod Leibinger inkjet systému.

Leden 2007

Začátek dlouhodobé přestavby nového sídla společnosti Leonardo technology v obci Hlohovec, na jihu Moravy. V tento měsíc zedníci začali bourat první část stěn.
Na Slovensku se lepí na přední sklo dálniční známky, které obsahují čárový kód, vytištěný právě našimi tiskárnami Leibinger JET2. Tak se aplikace Leibinger tiskáren dostala k největšímu počtu uživatelů na Slovensku.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout