TTR tiskárny (ETIKETY)

Banner nice laben 468 60 2016

Termotransferové tiskárny a aplikátory německé společnosti AVERY DENNISON jsou považovány za jedny z nejspolehlivějších systémů. V nabídce jsou zastoupeny od nejjednodušších tiskáren pro použití v kanceláři až po složitější určeny převážně do těžkých průmyslových provozů. Tiskárny vynikají kromě vysoké spolehlivosti také širokou nabídkou příslušenství jako jsou stříhače, odlepovače, zpětné navíječe či možnost pracovat s RFID etiketami.

 

VÝHODY TERMOTRANSFEROVÝCH TISKÁREN AVERY DENNISON

 
  • Možnost tisku RFID etiket
  • Vysoká spolehlivost provozu
  • Integrované spořiče barvících pásek
  • Špičkové tiskové hlavy

xtp 804 perexTiskárna XTP 804 je určena pro vysoce kvalitní tisk jednotlivých etiket, vstupenek a blistrů založeném na tiskovém modulu NOVEXX Solutions 64-series. Umožňuje termálně přímý / termálním transfer tisk až do šíře 4". XTP 804 je tak ideálním řešením pro splnění vysokých standardů identifikace výrobků, které jsou v dnešní době kladeny.

ap54_GEN_II.jpg

Termotransferová tiskárna AP 5.4 GEN II, za bezkonkurenční cenu s bezkonkurenční výbavou již ve standardním provedení (ethernet, slot na CF kartu, grafický displej atd.). Své uplatnění tiskárna nachází ve výrobních podnicích, dopravě, pharmacii a všude tam, kde vyžadujete maximální nasazení a spolehlivost.

ap56.jpg

Termotransferová tiskárna AP 5.6 za bezkonkurenční cenu s bezkonkurenční výbavou již ve standardním provedení. Šíře tisku až 168 mm. Předurčena pro tisk etiket A5 vhodných pro onačování logistických jednotek dle standardu GS1. Díky široké nabídce doplňků lze vytištěné etikety zpět navíjet do kotouče, stříhat popřípadě odlepovat. Své uplatnění tiskárna nachází ve výrobních podnicích, dopravě, pharmacii a všude tam, kde vyžadujete maximální nasazení a spolehlivost.

Mobilní ttr tiskárna Monarch Pathfinder 6032  TISKÁRNA - SKENER - TERMINÁL vše v jednom, to je MOBILNÍ tiskárna Monarch Pathfinder. Nachází své uplatnění všude tam kde požadavek na značení znamená použití několika samostatných zařízení tiskárnu etiket, čtečku čárových kódů a datový terminál což může být časově i finančně náročné. To je důvod proč, Leonardo technology přichází s úsporným řešením v podobě mobilní tiskárny Monarch Pathfinder.
Mobilní ttr tiskárna Monarch Pathfinder 6039  TISKÁRNA - SKENER - TERMINÁL vše v jednom, to je MOBILNÍ tiskárna Monarch Pathfinder. Nachází své uplatnění všude tam kde požadavek na značení znamená použití několika samostatných zařízení tiskárnu etiket, čtečku čárových kódů a datový terminál což může být časově i finančně náročné. To je důvod proč, Leonardo technology přichází s úsporným řešením v podobě mobilní tiskárny Monarch Pathfinder.
sierrasport2.jpg
 

Termotransferová tiskárna Monarch Sierra Sport 2™ 9460™  za bezkonkurenční cenu. Nízká váha, řemínek a lithium ion baterie dělá z této tiskárny dokonalé přenositelné zařízení. Standartní konektivita pomocí protokolů RS 232C je doplněna o moderní technologie Bloutooth a Wifi.

http://www.monarch.averydennison.com/products/portable-printers.asp

sierrasport3.jpg
 

Termotransferová tiskárna Monarch Sierra Sport 3™ 9433™ za bezkonkurenční cenu. Nízká váha, řemínek a lithium ion baterie dělá z této tiskárny dokonalé přenositelné zařízení. Standartní konektivita pomocí protokolů RS 232C je doplněna o moderní technologie Bluetooth a Wifi.

http://www.monarch.averydennison.com/products/portable-printers.asp

sierrasport4.jpg
 

Termotransferová tiskárna Monarch Sierra Sport 4™ 9493™, za bezkonkurenční cenu. Nízká váha, řemínek a lithium ion baterie dělá z této tiskárny dokonalé přenositelné zařízení. Podporuje tisk metodami Direct thermal / thermal transfer. Standartní konektivita pomocí protokolů RS 232C je doplněna o moderní technologie Bluetooth, Wifi či Ethernet s vysokým zabezpečením.

http://www.monarch.averydennison.com/products/portable-printers.asp

6404_m.jpg Termotransferová tiskárna 64-04 z rodiny 64-bit je nejvýkonější a nejvybavenější tiskárnou z naší nabídky. Pokud hledáte tiskárnu, která dokáže tisknout NON-STOP 24 hodin denně, dále nehledejte. Použití je v těžkém průmyslovém prostředí, v zakázkovém tisku etiket a mnoha dalších aplikacích. 
6405_m.jpg  Termotransferová tiskárna 64-05 z rodiny 64-bit je nejvýkonější a nejvybavenější tiskárnou z naší nabídky. Pokud hledáte tiskárnu, která dokáže tisknout NON-STOP 24 hodin denně, dále nehledejte. Použití je v těžkém průmyslovém prostředí, v zakázkovém tisku etiket a mnoha dalších aplikacích. 
6406_m.jpg  Termotransferová tiskárna 64-06 z rodiny 64-bit je nejvýkonější a nejvybavenější tiskárnou z naší nabídky. Pokud hledáte tiskárnu, která dokáže tisknout NON-STOP 24 hodin denně, dále nehledejte. Použití je v těžkém průmyslovém prostředí, v zakázkovém tisku etiket a mnoha dalších aplikacích.
6408_m.jpg  Termotransferová tiskárna 64-08 z rodiny 64-bit je nejvýkonější a nejvybavenější tiskárnou z naší nabídky. Pokud hledáte tiskárnu, která dokáže tisknout NON-STOP 24 hodin denně, dále nehledejte. Použití je v těžkém průmyslovém prostředí, v zakázkovém tisku etiket a mnoha dalších aplikacích.