Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technology

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Obchodník s duší Leonardo da Vinci pro technologie

Jaký byl Leonardo da Vinci? Renesanční, všestranná osobnost. Jelikož jsme se inspirovali jeho jménem, snažíme se dostát i těmto kvalitám a naše motto zní: Děláme automatizaci průmyslového značení a děláme to nejlépe. Máme řešení na míru pro každého.

Rozjeli jsme to už v roce 2002 a máme široké portfolio značicích technologií, vlastní výrobu spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny a aplikátory (např. etikety a termotransferové barvicí pásky) a do výroby jsme pustili i automatizaci. Vyvinuli jsme a vyrábíme vlastní tiskárny, který již vyvážíme do celého světa, nejsme tedy pouze dovozci. Specializujeme se, snažíme se konkurenci utéct, a to se nám zatím daří.“ říká Luboš Glier, spoluzakladatel Leonardo technology s.r.o.

obchodak prace

Máte zájem a máte otázky? Máme pro vás odpovědi.

Co u nás budete dělat?

 • Starat se o své zákazníky v lukrativním regionu (Severní Morava - místen výkonu je Hlohovec), řešit jejich potřeby a hledat u nich nový prodejní potenciál. Soustavně rozšiřovat spolupráci a tím zcela vytěsnit konkurenci (pokud u zákazníka ještě je :-)).

Co vám bude hrát do karet?

 • Naše silné prodejní zázemí – všechny technologie, které prodáváme, máme fyzicky na showroomu a je možné je okamžitě prezentovat, popřípadě na nich vytvořit tiskové vzorky pro zákazníky.
 • Neustále naši společnost rozšiřujeme a investujeme do ní. Kromě výroby vlastního spotřebního materiálu a tiskáren jsme rozjeli i vlastní konstrukční kancelář pro snazší implementaci technologií u zákazníků.

Co by vám nemělo chybět? Koho hledáme?

 • Úsměv na rtu, schopnost šířit kolem sebe pozitivní náladu.
 • Komunikativní povaha, umění najít a udržet balanc na hranici mezi slušností a vkusnou drzostí.
 • Být jiný a nesmí chybět odvaha zeptat se i na choulostivé věci, na které se běžní obchodníci neptají.
 • Jednání na rovinu, umění postavit se k problému čelem a řešit věcí tak, jak přicházejí.
 • Řidičský průkaz skupiny B pro časté cestování za projekty průmyslového značení

Co u nás najdete?

 • Práci na plný úvazek, služební automobil i k soukromým účelům a PC
 • Hodnocení v přímé vazbě na výsledky a transparentní systém odměn z prodeje vyplácený měsíčně. Na jedno kliknutí vidíte, jakou výplatu a za co ji dostanete
 • Přátelskou partu lidí s vyrovnaným work/ life balancem a se spoustou mimo firemních aktivit
 • Stabilitu – na trhu jsme již od roku 2002
 • Pravidelné výjezdy za výrobci/dodavateli na zahraniční výstavy nebo třeba návštěvy výrobních podniků., tedy zahraniční školení
 • Přímou komunikaci s výrobci a dodavateli značících technologií – o cenách i nákupních podmínkách., proto je potřeba angličtina
 • Produktová školení a technický support
 • Vzdělávání – můžete se třeba zdokonalovat v angličtině pro lepší komunikaci s dodavateli
 • Základní mzda 30.000 - 50.000 Kč

Kdo jsme? Jak se vidíme.
Jsme přátelská skupinka vysoce talentovaných profesionálů v oboru průmyslového značení, dostatečně silná, aby byla flexibilní a rychlá. Jsme velmi vynalézaví a kreativní pro zabezpečení i nejtěžších požadavků v automatizaci průmyslového značení, popisu a identifikace. Pracujeme tvrdě, nasloucháme bedlivě a dáváme důraz na špičkový non stop servis pro všechny naše klienty v klíčových fázích výroby v jejich byznysu. Klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, jejich rozmanitost a nápady. Velké zkušenosti se zahraničními partnery a přímá vývojová pomoc při realizaci nových zařízení dávají velký potenciál k rozvoji společnosti. Pracujeme pro automotive, pharma, food a jiný průmysl, zabezpečujeme požadavky na značení, přizpůsobujeme se úkolům a respektujeme požadavky zákazníků.

Zajímá vás ještě něco dalšího? Zeptejte se, rádi o vás uslyšíme!

Své životopisy nebo dotazy zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktujte na tel. čísle: +420 777 584 636

Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů je nutné k životopisu připojit následující formulaci. Jinak Vás nebudeme moc zařadit do výběrového řízení.
Souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších případných přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.

Tento souhlas uděluji společnosti Leonardo technology s.r.o., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku