Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Obchodník s duší Leonardo da Vinci pro Čechy a Severní Moravu

Jaký byl Leonardo da Vinci? Renesanční, všestranná osobnost. Jelikož jsme se inspirovali jeho jménem, snažíme se dostát i těmto kvalitám a naše motto zní: Děláme automatizaci průmyslového značení a děláme to nejlépe. Máme řešení na míru pro každého.

Rozjeli jsme to už v roce 2002 a máme široké portfolio značicích technologií, vlastní výrobu spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny a aplikátory (např. etikety a termotransferové barvicí pásky) a do výroby jsme pustili i automatizaci. Vyvinuli jsme a vyrábíme vlastní tiskárny, který již vyvážíme do celého světa, nejsme tedy pouze dovozci. Specializujeme se, snažíme se konkurenci utéct, a to se nám zatím daří.“ říká Luboš Glier, spoluzakladatel Leonardo technology s.r.o.

obchodak prace

Máte zájem a máte otázky? Máme pro vás odpovědi.

Co u nás budete dělat?

 • Starat se o své zákazníky v lukrativním regionu (Praha, Střední Čechy, Západní Čechy - 1. pozice, místen výkonu jsou Říčany u Prahy) a dále v regionu (Střední, Severní a Východní Morava - 2. pozice, místen výkonu je Ostrava), řešit jejich potřeby a hledat u nich nový prodejní potenciál. Soustavně rozšiřovat spolupráci a tím zcela vytěsnit konkurenci (pokud u zákazníka ještě je :-)).

Co vám bude hrát do karet?

 • Naše silné prodejní zázemí – všechny technologie, které prodáváme, máme fyzicky na showroomu a je možné je okamžitě prezentovat, popřípadě na nich vytvořit tiskové vzorky pro zákazníky.
 • Neustále naši společnost rozšiřujeme a investujeme do ní. Kromě výroby vlastního spotřebního materiálu a tiskáren jsme rozjeli i vlastní konstrukční kancelář pro snazší implementaci technologií u zákazníků.

Co by vám nemělo chybět? Koho hledáme?

 • Úsměv na rtu, schopnost šířit kolem sebe pozitivní náladu.
 • Komunikativní povaha, umění najít a udržet balanc na hranici mezi slušností a vkusnou drzostí.
 • Být jiný a nesmí chybět odvaha zeptat se i na choulostivé věci, na které se běžní obchodníci neptají.
 • Jednání na rovinu, umění postavit se k problému čelem a řešit věcí tak, jak přicházejí.
 • Řidičský průkaz skupiny B pro časté cestování za projekty průmyslového značení

Co u nás najdete?

 • Práci na plný úvazek, služební automobil i k soukromým účelům a PC
 • Hodnocení v přímé vazbě na výsledky a transparentní systém odměn z prodeje vyplácený měsíčně. Na jedno kliknutí vidíte, jakou výplatu a za co ji dostanete
 • Přátelskou partu lidí s vyrovnaným work/ life balancem a se spoustou mimo firemních aktivit
 • Stabilitu – na trhu jsme již od roku 2002
 • Pravidelné výjezdy za výrobci/dodavateli na zahraniční výstavy nebo třeba návštěvy výrobních podniků., tedy zahraniční školení
 • Přímou komunikaci s výrobci a dodavateli značících technologií – o cenách i nákupních podmínkách., proto je potřeba angličtina
 • Produktová školení a technický support
 • Vzdělávání – můžete se třeba zdokonalovat v angličtině pro lepší komunikaci s dodavateli
 • Základní mzda 30.000 - 50.000 Kč

Kdo jsme? Jak se vidíme.
Jsme přátelská skupinka vysoce talentovaných profesionálů v oboru průmyslového značení, dostatečně silná, aby byla flexibilní a rychlá. Jsme velmi vynalézaví a kreativní pro zabezpečení i nejtěžších požadavků v automatizaci průmyslového značení, popisu a identifikace. Pracujeme tvrdě, nasloucháme bedlivě a dáváme důraz na špičkový non stop servis pro všechny naše klienty v klíčových fázích výroby v jejich byznysu. Klíčem k našemu úspěchu jsou lidé, jejich rozmanitost a nápady. Velké zkušenosti se zahraničními partnery a přímá vývojová pomoc při realizaci nových zařízení dávají velký potenciál k rozvoji společnosti. Pracujeme pro automotive, pharma, food a jiný průmysl, zabezpečujeme požadavky na značení, přizpůsobujeme se úkolům a respektujeme požadavky zákazníků.

Zajímá vás ještě něco dalšího? Zeptejte se, rádi o vás uslyšíme!

Své životopisy nebo dotazy zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktujte na tel. čísle: +420 777 584 636

Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů je nutné k životopisu připojit následující formulaci. Jinak Vás nebudeme moc zařadit do výběrového řízení.
Souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších případných přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.

Tento souhlas uděluji společnosti Leonardo technology s.r.o., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout