Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Říjen

Již se stalo standardem, že v Leonardu udáváme aktuální trendy v oboru průmyslového značení a nejinak tomu bylo i letos na MSV 2018 v Brně. Tisíce lidí se zajímalo o naši ukázku výrobní linky FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v Průmyslu 4.0, díky kterému je k dispozici podrobný přehled o výrobě, což zajišťuje finanční úspory a lepší konkurenceschopnost. Fotografie z veletrhu si můžete prohlédnout v naší galerii zde.

Jelikož se zabývýme implementací značících technologií do průmyslových aplikací a automatizovaných linek, stejně jako i výrobou vlastních pracovišť a jednoúčelových strojů, účastnili jsme se jako partneři odborného semináře pořádaného v rámci oficiálního doprovodného programu veleterhu MSV 2018 v Brně, který se zaměřoval na "Praktické požadavky směrnic a norem pro bezpečnost strojních zařízení 2018". 130 účastníkům jsme tak předali důležité informace, které je třeba legislativně splnit pro bezpečnost a zabezpečení strojních zařízení pro provoz v EU.

Září

V září proběhla kolaudace naší nové haly v Hlohovci, která navýšila skladové a výrobní možnosti Leonardo technology o 60 %. Díky této kapacitě se výrazně rozšířily logistické možnosti, urychlil se výdej a naskladnění, to vše je
pozitivum pro konečného zákazníka.
V hale také vznikl nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů. To povede k vytváření ucelených technologií na klíč konečnému zákazníku z jednoho místa od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny.

Po prázdnichám a zasloužených dovolených opět začaly odborné vzdělávací semináře v naší Leonardo akademii v Říčanech u Prahy na kterých se dozváte vše o průmyslovém značení od teoreie po praxy. Zájem o tyto semináře doslova předčil naše očekávání, čímž se potvrzuje, že to děláme dobře.

Květen

Předvedli jsme značení budoucnosti na veletrhu MSV 2018 v Nitře. Přivezli jsem naši výrobní linku FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v průmyslu 4.0, díky kterému budete mít podrobný přehled o výrobě, což Vám zajistí finanční úspory a lepší konkurenceschopnost.
K dispozici byla i naše divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, která Vám představila nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z naší vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Duben

Posílili jsme náš tým techniků na celkový počet 30 lidí. Jsme tak schopni ještě pružněji a rychleji reagovat na Vaše požadavky.

Březen

Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu AMPER 2018 opět s naším demo výrobní linkou FUTURELINE 4.0, která značila v konceptu elektrotechnického průmyslu. Součástí výrobní linky FUTURELINE 4.0 byla i moderní vizualizace (digitální továrna) mySCADA umožňující získat okamžitý přehled o výrobě, získat relevantní data a možnost jednoduché analýzy těchto dat pro okamžité zvýšení efektivity při zachování či snížení nákladů.

Únor

Zúčastnili jsme se veletrhu Salima technology na brněnském výstavišti se svým konceptem "Značení v potravinářském průmyslu 4.0"
Předvedli jsme demo výrobní linku FUTURELINE 4.0, kde byla k vidění komplementární spolupráce digitálního HiRes tisku, laseru s optikou 350x350 mm, dvou inkjetů z nichž jeden značil speciálním UV inkoustem určeným pro bezpečnostní aplikace, aplikátorem etiket a verifikací tisku s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel.
Zároveň byla odtajněna naprostá novinka v podobě nejlevnějšího inkjetu Leibinger JETone s prémiovou technologií, automatickým uzavřením trysky.

V návaznosti na dostavbu našeho školícího střediska v Říčanech u Prahy začínáme pořádat odborné semináře zaměřené na průmyslové značení. Víme totiž o průmyslovém značení vše a rádi se o tyto informace podělíme, a to od teorie až po praxi. Nezmeškejte tak svou příležitost a registrujte se na odborné vzdělávací semináře ještě dnes.

Leden

Ukončujeme rok 2017 se stagnující obratovou tendencí, kdy jsme nezaznamenali žádný propad. Mezi 82 distributory Solaris Laser, jsme v prodeji laserové technologie na druhém místě, hned za Amerikou, což vypovídá o kvalitě laserové technologie Solaris a implementačním a servisním týmu Leonardo, který je na vysoké úrovni.
Inkjet technologie Paul Leibinger dosahuje nejvyšších prodejů za celé období Leonardo technology, a to díky uvedení nových inkjet systémů jako je JET3 Rapid a nový JETone. Zároveň se zvyšuje meziroční produkce tiskáren JetSet, které jsou brandované pro firmu Amaco.
Vlastní výroba etiket, TTR pásek a prodej TTR tiskových hlav se zvedla meziročně o dalších 25 %, což svědčí o zárukách vysoké kvality, nízkých cenách a velkých skladových zásob, které zabezpečí rychlost dodávky do druhého dne.

Prosinec

Stavba nové haly v Hlohovci rozšířila kapacitu Leonardo technology a navýšila skladové a výrobní možnosti o 60 %. Díky této kapacitě se výrazně rozšířily logistické možnosti, urychluje se výdej a naskladnění, a to vše je pozitivum pro zákazníka. V hale je také nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníků.

Listopad

Provedli jsme první instalaci nejrychlejší inkjet tiskárny na světě Leibinger Jet3 Rapid. Ta předčila veškerá očekávání a zvýšila rychlost produkce o 30 %, což je v konečném výsledku více kusů za kratší čas, tedy pomohla snížit cenu výrobku a zvýšit zisk.

Říjen

Účastnili jsme se, již tradičně, Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Divize technologie a servisu představila komplementární spolupráci laseru, inkjetu s verifikací tisku, s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel na jedné automatické lince. Divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny představila novinky v oblasti TTR pásek, etiket, a TTR tiskových hlav.

Začala výstavba nové hlohovecké haly, která rozšíří stávající zázemí a poskytne mnohem více zastřešeného prostoru pro sklad, výrobu a nástrojárnu.

Září

Verifikátory kódů od firmy Microscan přechází po 2 letech pod křídla velké japonské firmy Omron. Očekává se vyšší podpora, rychlejší odezva na dotazy a silné zázemí s velkými zkušenostmi. 

Srpen

Uskutečnili jsem nákup pozemku ve městě Piešťany se záměrem výstavby nové provozovny se zázemím pro servis a školící středisko Leonardo technology Slovensko. Počítáme s velkým rozvojem a rozšířením na Slovensku, kde chceme být více reprezentativní. Jde o důležitý mezník v historii Slovenské pobočky Leonardo technology.

Červenec 2017

Leonardo technology získalo na mezinárodním meetingu ocenění od společnosti ITW Allen Coding za úspěšnou spolupráci, která trvá již více jak 10 let.

Květen 2017

Účastnili jsme se mezinárodního strojírenského veletrhu v Nitře. Představili jsme nejnovější technologie v oblasti průmyslového značení pro optimalizací výrobních procesů pomocí laserů, inkjetů, hires tiskáren a dalších značících technologií a novinky pro optimalizaci termotransferového tisku.

Duben 2017

Solaris Laser ocenil společnost Leonardo technology významnou cenou TOP 3 SOLARIS LASER WORLDWIDE SELLER, která zařadila naši společnost mezi největší prodejce a integrátory laserových značících zařízení Solaris na světě.

Březen 2017

Výstava AMPER 2017 - Na našem stánku jsme prezentovali služby a zařízení z oblasti automatizace průmyslového značení. Doslova hitem veletrhu byl nejrychlejší inket na světě Leibinger Jet3up RAPID, který značil rychlostí 1000 m/min a který pro sebe utrhl jedno z 10 ocenění tohoto veletrhu za nejlepší exponát!

Leden 2017

Ukazuje se stálý trend růstu společnosti a ekonomických ukazatelů a podnik reaguje na nárůst poptávky v oboru.
Snadné hodnocení výkonnosti podniku nastíní následující pozitivní čísla.
Úspěšně ukončen rok 2016 s obratem 140 mil. Kč (5.147.000 Eur).
Meziroční nárůst je o 23 mil Kč, což činí 20% nárůst.
Zvýšil se průměrný počet zaměstnanců meziročně z 23 na 25 lidí.
Vlastní výroba byla navýšena o 3 mil Kč. Finanční zdraví podniku, nízká míra zadluženosti a dlouhodobá stabilita hraje významnou roli pro další investice v roce 2017 do stavby průmyslové haly, vývoje a do nových technologií.
Rize česká společnost Leonardo technology je zcela transparentní svou strukturou vedení a ekonomických ukazatelů, což dává jasnou představu o svých dlouhodobých záměrech na trhu, upřímné a přímé jednání se zákazníky.

Říjen 2016

Letošním rokem se Leonardo posunul na pozici výrobce a dodavatele inkjet tiskáren s vysokým rozlišením. Nejdůležitějším krokem je podepsání mezinárodního kontraktu na dodání tiskáren Leonardo technology JetSet s firmou AMACO. A tím otevření dveří dodávkám tiskáren nejen do Evropy, ale Ameriky a Asie. Česká tiskárna s vysokým rozlišením tisku je určena primárně pro Pharma Medical produkci, kde potiskuje obalový materiál v thermoforming balících linkách. Díky tomuto kontraktu bude balení například operačních setů nést potisk od české tiskárny a to bez hranic a kontinentů. Jsme hrdi, že české hlavy z Leonardo týmu se dokázaly zařadit do velmi malého počtu výrobců podobných tiskáren. Je to důvod k oslavám, zde se píše historie digitálního tisku nejen v českých zemích, ale na celém světě.
Výstava MSV Brno zaměřená na Automatizaci přilákala překvapivě více návštěvníků. Leonardo technology svým zaměřením na automatizaci průmyslového značení cílil do správné skupiny návštěvníků. Poprvé se na našem stánku objevily nádherné hostesky a obchodní tým Leonarda ladil svými oranžovými botami. Výstava přinesla opravdové kontakty vedoucí k dalším firmám, a to na obou stáncích jako je divize průmyslového značení a divize spotřebních materiálů.

Září 2016

Hrdý distributor Leonardo technology se zúčastnil mezinárodního setkání distributorů společnosti Paul Leibinger, tentokráte na Tenerife. S německou precizností organizované setkání, na kterém bylo prezentováno několik klíčových instalací a projektů, podtrhlo důležitost výměny informací jak z evropského trhu, tak i celosvětového. Inkjet systém Leibinger Jet2neo naplňuje očekávání a prosazuje se v potravinářství na aplikace datumování produktů. Svým uzavřením trysky Sealtronic je zcela bezkonkurenční. Otevírají se nové trhy a na stávajících se prosazuje stále více kráska inkjet Leibinger Jet2neo. Jen ji zkuste v nové verzi "D" - Dust protect - odolné na prašné prostředí.

Červenec 2016

Z důvodu časových, než bude postavena nová hala Hlohovec, byla provedena instalace zámečnické dílny v Hlohovci. Jedná se o sestavu nové kontejnerové dílny složené ze tří modulů. Modulární sestava dílny tak rozšířila kapacity pro výrobu jak dopravníkových systémů, tak i konstrukcí z hliníkových profilových systémů pro automatizaci. Rozšíření tímto směrem je nutností pro ucelené dodávky technologií od jednoho dodavatele a z jednoho místa, kdy se eliminuje riziko nekoordinovanosti termínů externích dodavatelů a výsledkem je přesné dodržení termínů dodání.

Květen 2016

Účast na malé výstavě For Industry Praha, kde se prezentovala divize spotřebních materiálů.
Výstava MSV Nitra Slovensko, kde jsou dva stánky Leonardo technology, jak divize Automatizace průmyslového značení, tak divize Spotřební materiály. Výstava nesplnila očekávání, nebylo dostatek návštěvníků, výtěžnost je minimální. Výstavnictví na Slovensku nemá tradici a návštěvnost je oproti minulým létům a České republice mnohem nižší.

Duben 2016

Představen nejrychlejší CIJ inkjet Leibinger s rychlostí značení více jak 1000m/min. Nejočekávanější přírůstek do skupiny tiskáren JET3up na tento rok. Tiskárna je sice testována až na rychlost 1.200 m/min, ale je prezentována s určitou rezervou tisku. Název tiskárny je Leibinger JET3up Rapid. Společnost Paul Leibinger GmBh si po celou dobu existence zachovává status ryze soukromé rodinné společnosti, která není akcionáři tlačena do generování zisku. Tento blaholibý základ umožňuje investovat nemalé prostředky zpět do vývoje a je generátorem stále nových a inovativních myšlenek.
Zahájení procesu k získání stavebního povolení na přístavbu nové výrobní haly Leonardo technology. Nová hala bude na místě současného parkoviště a rozšíří více jak na dvojnásobek skladové a výrobní prostory.

budova hlohovec

Název projektu: Vybudování školicího střediska společnosti Leonardo technology s.r.o.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.07/0.0/0.0/15_003/0001535
Popis projektu: Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Předmětem předkládaného projektu je úprava zastaralé, prostorově a technicky nevyhovující budovy, na nové moderní školicí středisko, které umožní rozvoj podnikatelských aktivit společnosti Leonardo technology s.r.o. Součástí projektu je i nákup specifického vzdělávání pro zaměstnance. V návaznosti na výstavbu školicího střediska budou zintenzivněny školící aktivity s cílem zdokonalení stávajícího systému vzdělávání. Díky zvyšování kvalifikace, znalostí a profesní odbornosti pro zvládání nároků kladených trhem bude posílena konkurenceschopnost společnosti. Realizace projektu je stanovena od 5. 8. 2015 do 31. 10. 2017.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Březen 2016

Výstava Amper 2016, divize spotřební materiály a divize technologie - automatizace průmyslového značení.

Únor 2016

Výstava Embax Print - prezentace divize spotřební materiály. Překvapivě vysoká návštěvnost výstavy, nové umístění v hale G. První prezentační video vlastní produkce termotransferových pásek, vlastní výsek etiket a logistika. Kultura výroby je na vysoké úrovni a využívá vysokého standardu logistiky a skladu Leonardo technology.
Započetí stavby nové provozovny a školicího střediska Leonardo technology Říčany.

budova ricany

Leden 2016

Získání ocenění od významného evropského výrobce laserů Solaris Laser SA. Převzetí ocenění pro Leonardo technology bylo přímo od prezidenta společnosti pana Dr. Lecha Boruce.
Solaris Laser ocenil Leonardo technology diplomem za uplynulý rok 2015, kdy jsme instalovali lasery do aplikací na svařování plastů, dekoraci materiálů a zajistili jsme softwarové úpravy, které posunuly Solaris Laser ještě dále v průmyslových aplikacích a implementacích. Přesněji je ocenění ....for creative and partnership cooperation, inovative exploration of new business areas resulting in excellent sales in year 2015.
Prohloubení spolupráce s firmou EuroPlus Slovinsko a hlubší diskuse nad vývojovou spoluprací, kdy jsme se stali testovacími partnery pro nové verze software NiceLabel. Naše realizace aplikací software na dotykových průmyslových panelech ukázala směr využití potenciálu software NiceLabel Power Form a přispěla k přímé diskuzi s vývojáři softwaru ve společnosti EuroPlus. S techniky Leonardo jsme schopni zabezpečit velmi složité aplikace jako jsou serverové instalace a cloudová propojení, provázání s daty z MS Navision, SAP R3 a jinými ERP systémy.

Prosinec 2015

Ukončujeme rok s největším počtem projektů a tomu odpovídá i finanční stav firmy. Obrat české společnosti Leonardo technology je 117.500.000 Kč (4.340.000 Eur), což je meziroční nárůst o 34 mil. Kč ( 1,3 mil Eur year-on-year). Obrat Slovenské pobočky Leonardo technology stoupl na 695.000 Eur. Kultura organizace firmy se stále vyvíjí a zdokonaluje a správné nastavení je vidět na několika ukazatelích. Zlepšila se ziskovost firmy díky optimalizaci servisního oddělení a projektového vedení zakázek. Výrobní sektor Leonardo technology s divizí Spotřební materiály (termotransferové pásky, etikety) vykázal razantní meziroční nárůst. Z hlediska kultury evidence skladu bylo potřeba rozšířit i skladové klimatizované prostory pro divizi Spotřební materiály. Celková velikost organizace vykazuje nárůst počtu zaměstnanců a tento trend bude pokračovat i v roce 2016. Nastavení společnosti je otevřené k realizaci velkých projektů a propojení s nadnárodními společnostmi.

Výhledem do budoucna je podepsání smlouvy a zahájení stavby nové provozovny v Praze (lokace Říčany) v roce 2016 a předpokládaným dokončením ve stejném roce. Započaly přípravné práce pro rozšíření provozovny v Hlohovci, kde se počítá s podporou divize Automatizace. Předpokládá se vybudování nové haly, navazující na stávající provozovnu Hlohovec. Jednopatrová přízemní moderní přístavba bude o předpokládané ploše až 300m2, bude řešit logistické uspořádání a taky logickou návaznost na jednotlivé provozy a potřeby ve firmě. Na rok 2016 bylo naplánováno několik zahraničních školení u našich dodavatelů a získání hlubších znalostí z technologií průmyslového značení, stejně tak bylo i naplánováno školení ze strany dodavatelů u nás. Trend prezentace firmy bude pokračovat účastí na významných průmyslových veletrzích v České a Slovenské republice, Amper, MSV, Embax, For industry. Stále pokračuje vývoj vlastní tiskárny s vysokým rozlišením JetSet, která je ve světě prodávána pod obchodním názvem AMACO D-JET. Strategické uzavření smlouvy se společností AMACO Ing. Vonach GmbH Austria přineslo několik objednávek na uvedený systém a partnerství s výrobci balících linek jako je například Multivac.

Získání prestižního ocenění od společnosti Paul Leibinger, Most Innovative Distributor Worldwide 2014/2015. Společnost Leonardo technology získala jako jediná ocenění mezi 80 celosvětovými distributory. Jsme hrdi na získání tak prestižního ocenění, které je závazkem do budoucí a ještě více prohlubující spolupráce se společností Paul Leibinger.

obrat 2016

Listopad 2015

Vystavujeme jako partner společnosti Amaco na výstavě Compamed Düsseldorf. Naše tiskárna JetSet je instalována na balící lince a prezentuje své možnosti tisku a značení plně v provozu, jako na skutečné výrobní lince. Velký zájem o tiskárnu a její snadné ovládání podporuje nadšení ve vývoji a potvrzuje správný směr ve výrobě tohoto typu tiskárny, která našla své místo na málo obsazeném trhu. Výstavou se otevírají dveře pro tiskárnu JetSet nejen na evropský trh, ale i dále do celého světa. První instalace jsou na Slovensku a pokračují do Rakouska a Německa.

Září 2015

Pharma konference, kde jsme jako stříbrný partner a představujeme také Leonardo JetSet tiskárnu.
Úspěšná výstava MSV Brno, kde je celý stánek zasíťovaný a na dotykových průmyslových počítačích s IP64 je spuštěna aplikace NiceLabel pro dálkové ovládání tiskáren na stánku. Představujeme Jet3up a hned jej máme propojený s VNC viewer. Nový laser Solaris EFLS (Enhanced fiber laser Solaris). Společnost Leonardo technology přispívá ke kultivaci automatizace průmyslového značení a zavádí světové novinky na český a slovenský trh.

Srpen 2015

Společnost LVS, dodavatel verifikátorů 2D a 1D kódů, byl prodán firmě Spectric plc. a zařazen do divize Microscan Systems Inc., která má velmi velké zkušenosti s kamerovým snímáním kódů.

Červen 2015

Dodavatel termotransferových tiskáren a print and apply aplikátorů, Avery Dennison, prodal svou divizi společnosti Possehl Group a znovu se vyzvedává do výšin společnost Novexx jako nezávislý pokračovatel vývoje a výroby termotransferových tiskáren a aplikátorů pod staronovým názvem. Velikán s velkým jménem Avery Dennison odchází z trhu tiskáren a aplikátorů a zůstává na trhu spotřebních materiálů (etikety).

Květen 2015

Výstava MSV Nitra Slovensko. Prezentace slovenské pobočky Leonardo technology na nejprestižnější výstavě Slovenska, společně s divizí spotřebních materiálů. Leonardo technology se prezentoval na dvou stáncích. Jako novinka byl poprvé ukázán nový Solaris eSolarMark + inkjet tiskárna Leibinger JET3up.

Duben 2015

Výstava For Automation Praha. Divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny se prezentovala na průmyslové výstavě jako výrobce etiket a divize konvertující termotransferové karbonové pásky z Jumbo rolí. Jako výrobce spotřebních materiálů má Leonardo technology kompletní kontrolu nad spotřebním materiálem.

Březen 2015

Získání prestižního ocenění pro JetSet Inkjet tiskárnu s vysokým rozlišením tisku v kategorii Průmyslové značení v anketě Produkt roku 2014, časopisu Trade Media. Oficiální předání ocenění proběhlo na výstavě Amper Brno. Neutuchající nápady a dlouhodobé zkušenosti vyústily k návrhu a vlastní výrobě tiskárny JetSet s vysokým rozlišením v systému single pass, speciálně zaměřenou na Pharma a Medical. Leonardo technology se posouvá do vyšších pater a stává se výrobcem úspěšných tiskáren.

Leden 2015

První testy s inkjet tiskovými hlavami Konica Minolta pro digitální tisk.

Prosinec 2014

Ukončujeme rok 2014 poprvé s obratem společnosti Leonardo technology 83,7 milionů korun (3 mil. Eur) a tak se stává tento rok nejúspěšnějším za celých 12 let existence, což je meziroční nárůst o 17%. Z dlouhodobého pohledu na růst firmy je to za posledních 6 let nárůst obratu o 250%, tedy 2,5x vyšší, což znamená stále velmi strmou rostoucí tendenci společnosti bez dosažení saturace a ustálení obratu. Zlepšila se taky nákladová efektivita. Vypovídá to o zdravém vedení společnosti a získávání stále nových trhů a posílení stávajících pozic u svých zákazníků. Vzhledem ke své historii, strategii, velikosti a nezaměnitelnému jménu společnosti na trhu, by měla společnost udržet postavení dosažené na relevantních trzích ve středním období a odhaduje se dlouhodobě udržitelný tržní potenciál a růst na úrovni potenciálu trhu v závislosti na HDP ČR. Jsme zásadní a klíčový hráč na českém a slovenském trhu v oblasti Automatizace průmyslového značení.
Po více jak 10 letech produkce tiskáren Leibinger JET2 je jejich produkce ukončena a nahrazuje je Leibinger JET2neo a nejvyšší řada současných inkjet tiskáren Leibinger JET3. Pokrokovou tiskárnu JET2, která jako první na světě představila dotykový systém ovládání pro CIJ inkjet tiskárny a ukázala správný vývojový směr, jsme umístili na čestné místo do našeho Leonardo muzea. Zaslouží si uznání za 10 letou produkci, která stále dokázala konkurovat i jiným mladším zařízením. Získání několika prestižních ocenění z výstav jsou jen důkazem dokonalosti a schopnosti německého vývojového týmu Leibinger.

obrat 2014 LT m

Listopad 2014

Výstava For Energo Praha podpořená divizí spotřebních materiálů s vlastním stánkem. Ukazuje se správný směr divize a je zvýšena podpora divize spotřebních materiálů nákupem nové výrobní technologie za podpory Evropské Unie. Nákup se týká řezačky termotransferových pásek a vysekávačky etiket. Navýšení kapacity výroby termotransferových pásek a etiket přichází v zápětí.

Říjen 2014

Instalace vlastní tiskárny Leonardo JetSet s tiskovými hlavami XAAR Proton do provozu Thermoforming na potisk obalové fólie v jednom průběhu - single pass printing. Náhrada termotransferové tiskárny tiskárnou s vysokým rozlišením vlastní Leonardo konstrukce s ovládacím dotykovým displejem. Vývojový tým Leonardo technology dokázal navrhnout, vyvinout a realizovat tiskárnu vlastní produkce a zařadil se tak k výrobcům tiskáren. Nyní se zaměřuje na získání niche markets a plánuje expandovat do zahraničí s prvními instalacemi. K úspěchu s vlastním vývojem.

Září 2014

Výstava MSV Brno. Leonardo technology se představuje na dvou výstavních plochách jak divizí spotřebních materiálů, tak i divizí tiskové technologie. Nejvíce návštěvníků za celé období působení společnosti Leonardo technology. Představen nový laserový systém eSolarMark s novou dotykovou obrazovkou a novou digitální skenovací hlavou. Nový systém od společnosti TS Elektronik na HP cartridge, nový dotykový displej, nový software, nově taky bluetooth ovládání.

Červenec 2014

První instalace vláknového laseru Solaris FLS, který má sice nižší energii pulsu, ale disponuje stejným příslušenstvím jako vláknový laser. Jeho velmi atraktivní cena představuje větší potenciál pro prodej a instalaci v automatizaci průmyslového značení.

Červen 2014

Stáváme se partnerem pro společnost XAAR, kdy je započatý vývoj vlastní tiskárny s vysokým rozlišením. Nalézáme vlastní "Niche market" a snažíme se o vlastní produkci s odlišnou strategií, než mají naši dodavatelé. Vidíme potenciál tam, kde jej jiní nehledají a vidíme profit s přidanou hodnotou tam, kde jiní neinvestují.

Květen 2014

Výstava MSV Nitra Slovensko. Dva stánky Leonardo technology jako již tradičně ukázaly technologie značení a spotřebního materiálu, jako jsou termotransferové pásky, etikety a termotransferové tiskové hlavy(www.tiskovehlavy.cz). Návštěvnost výstavy byla mnohem menší než v předchozích letech. Byl vyzkoušen nový elektronický formulář pro návštěvníky našeho stánku výstavy MSV Nitra za použití NiceLabel software a nástroje Niceform s identifikací čárovými kódy.

Duben 2014

Výstava v Praze For Industry s divizí spotřební materiály (www.tiskovahlavy.cz), kde se ukázala důležitost propagace firmy i na menších výstavách a speciálně nové divize, která má velmi slibný nárůst zákazníků. Společně s tiskovými a značícími technologiemi tvoříme ucelený celek a jednotný tým, Leonardo tým, který dokáže zabezpečit veškeré požadavky zákazníků (nebo se o to alespoň pokusí).

Březen 2014

Účastníme se výstavy Amper 2014 v Brně, kde se Leonardo technology prezentuje na dvou stáncích, jak se spotřebním materiálem, tak i s tiskovými technologiemi. Již je samozřejmostí prezentace na velkých průmyslových plazmových televizích na stánku. Z technologií představujeme nové Leibinger JET2neo S, což je rychlejší verze tiskárny JET2neo pracující s tryskou 60um a s frekvencí na piezo 96kHz.
Novinkou ze sekce laserů je nadále představen malý ekonomický laser Solaris eMark Eco. Jde o laser pro malé provozy a průmyslové značení zabezpečí hlavně v potravinářství, kosmetice nebo v mlékárenské produkci. Laser Solaris eMark Eco byl oceněn anketou časopisu Řízení a údržba jako Produkt roku.

Únor 2014

Výstava Embax print Brno, kde se účastníme s divizí Spotřební materiály a představujeme ucelenou nabídku termotransferových pásek, etiket a tiskových hlav pro termotransferové tiskárny. Divize spotřební materiály se prezentuje na www.tiskovehlavy.cz

Leden 2014

Velkolepá reklamní kampaň v 15 technických časopisech a internetových časopisech, kde jsme na 3. straně časopisu vedle úvodníku a přinášíme informace o novinkách a nových tiskových technologiích.
Ukončení roku s obratem firmy 71,8 milionů korun, což je meziroční nárůst o 10 milionů korun pro českou firmu Leonardo technology. Slovenská dceřiná společnost Leonardo technology má stagnující bilanci a je na obratu 502.320 Eur.

Prosinec 2013

Zakončení roku s předpokládaným 10% navýšením meziročního obratu firmy. Intervence České národní banky v listopadu na změnu kurzu koruny vůči euru zdražila dovoz zboží o asi 8%, což ovlivní ceny zboží a zisk firmy.
Dokončení přestavby Hlohovce pro výrobu termotransferových pásek, konverze termotransferové fólie z Jumbo rolí na malé náviny. Divize spotřebního materiálu pod hlavičkou www.tiskovehlavy.cz se rozšiřuje a zvyšuje podíl na obratu a zisku firmy.

Listopad 2013

Komerční značení laserem na chleba jako první v České republice, v Pekárně a cukrárně Sázava Lanškroun. Instalace na dopravníku, značení za pohybu, kdy laser pálí nejen logo firmy, ale i například PF přání, jména dle svátků, plánuje se přání k Velikonocím. Vyvolalo to velký rozruch a zájem mezi pekaři v České republice.

Říjen 2013

Výstava MSV Brno, pavilon E stánek 36 a E007. Nová podoba stánku a videoshow na 4 televizích.
Nejúspěšnější výstava za období společnosti co do počtu oslovení klienty. Představení nového profilu společnosti a oslava 11 let trvání společnosti Leonardo technology od jejího vzniku.

Září 2013

Jako první v České republice značíme laserem na elopakový obal v největší mlékárně v České republice, Madeta. Nikdo ještě před námi neznačil u nás v ČR na elopakový obal laserem a tak zase Leonardo technology rozvířilo vody mezi mlékaři ojedinělou instalací, která ročně šetří až stovky tisíc na spotřebním materiálu, protože laser oproti inkjetu nepotřebuje žádný inkoust nebo ředidlo.

Červen 2013

Den otevřených dveří se zaměřením na průmyslové lasery a pigmentace do plastů pro značení lasery. Představena celá ucelená řada laserových systémů CO2, Nd:YVO4, Nd:YAG, vláknový, zelený laser, UV laser, kabinky k laserům, odsávací jednotky, rozdílné optiky laserů, skenovací hlavy s IP65 zapouzdřením a samozřejmě pro návštěvníky bohatý raut s vlastním profesionálním kuchařem a profesionálním grilovacím systémem. Spolupráce na vývoji nového fóliového obalu pro značení laserem s naším dodavatelem.
Změna názvu ulice v obci Hlohovec na novou ulici Ulička 37. Vtipné doplnění je na Leonardova Ulička, protože tato část ulice přísluší pouze nám.

profese

Květen 2013

Dovoz první CMYK tiskárny XLogic z Itálie, na potisk kartonů s výškou tisku 280mm a pořádání prvního Dne Otevřených Dveří (DOD), zaměřeného na potisk kartonů a skupinového balení.
Výstava MSV Nitra, Slovensko a pozice Leonardo technology na dvou stáncích, jak s potiskovací technologií, tak i se spotřebním materiálem www.tiskovehlavy.cz.
Na výstavě Laser Show Mnichov představila společnost Solaris Laser nový eMark Eco. Levná varianta laserového systému, který bude přímou konkurencí pro inkjet technologie.

Duben 2013

Leonardo je hlavní partner konference o bezpečnosti v průmyslových provozech, pořádané časopisem ElektroPrůmysl.cz. Dvoudenní konference se konala na hotelu Zámeček v Hlohovci.
Leonardo technology je partnerem na konferenci Control Engineering, konané v Prostějově.

Březen 2013

Výstava Amper Brno a velkolepá show s velkou video prezentací. Leonardo marketing představil velkoplošnou televizi o velikosti 9x Panasonic plazma TV, kde se promítaly instalace a prezentace strojů.

Prosinec 2012

Verifikátory kódů LVS (Label Vision System) pro kompletní verifikaci kódů čárových i datamatrix podle všech běžných standardů GS1 a dalších běžných standardů na trhu. Verifikátor obsahuje grafický náhled na nesrovnalosti v kódu oproti normě.
Zprovozňování nové kanceláře v Říčanech, kde vzniká jak obchodní, tak servisní zázemí pro Leonardo tým. Jsme stále blíže k zákazníkům.
Instalace prvních inkjet Leibinger JET2neo tiskáren pro jednodušší aplikace získávají svou oblibu u zákazníků. Dotykový displej a uzavření trysky zůstávají standardem Leibinger tiskáren už 15 let.
Vylepšení vlastní konstrukce výroby dopravníkových systémů a jejich instalace s tiskárnami od Leonarda.

Září 2012

Výstava MSV Brno a dva stánky s expozicí Leonardo technology tiskové technologie a druhá expozice spotřební materiály do termotransferových tiskáren.

Květen 2012

Výstava MSV Nitra s originálním Leonardo technology Muzeum. Na ploše téměř 40m2 se představily všechny tiskové technologie a taky historické tiskárny z 80' a 90' let, pečlivě zrestaurovány. Byl zde k vidění rozdíl v technologii a pokrok ve vývoji průmyslového potisku.

Březen 2012

Výstava Amper Brno a první oficiální představení Muzea společnosti Leonardo technology. Na ploše 25m2 bylo k vidění spousta starších značících systémů. Jedním z nich byl i první inkjet s uzavíráním trysky od společnosti CMS, který dal základ k tiskárně Leibinger JET1. Oficiální představení tiskárny JET2neo pro volbu pozitivního poměru nízká cena/užitná hodnota.

Únor 2012

Výstava Embax-Salima prezentovala divizi tiskové hlavy a spotřebního materiálu pro termotransferové tiskárny. Speciálně termotransferové tiskové hlavy jsou dodávány do všech typů termotransferových tiskáren.

Leden 2012

Dovoz unikátní tiskárny Limitronik. Tiskárna s vysokým rozlišením s piezo tiskovou hlavou používá technologii vytvrzování inkoustu s UV světlem. Možný plnobarevný CMYK tisk na savé i nesavé materiály.

Listopad 2011

Dovoz a instalace vlastního řezacího systému pro termotransferové pásky, z důvodu redukce ceny TTR pásek pro naše zákazníky.

Říjen 2011

Výstava MSV Brno a představení divize Tiskové hlavy.cz s jejich vlastním Expotainerem Mercedes. Nově aplikátor Avery Dennison s nesmazatelným a odolným laserovým značením na etikety. Pro velmi agresivní prostředí průmyslu, kdy je kladen důraz na odolnost etikety oproti povětrnostním vlivům a dlouhodobá odolnost na UV záření.

Duben 2011

Výstava MSV Nitra Slovensko. Představení laserového systému Solaris, naváděného s kamerovým systémem Festo. Pozice značení je jednoduše určena souřadnicemi, které zasílá kamerový systém Festo. Jde o dynamické sledování polohy produktu a následné značení. Nebo o precizní umístění popisu na výrobek s pomocí kamery. Představení HP technologie od společnosti TS Elektronics Zlín na ekonomické značení produktů s požadavkem na velmi nízkou cenu zařízení.

Březen 2011

Výstava Amper a potvrzení pozice Leonardo technology na elektrotechnickém trhu a značení jak v kabelovnách, tak i pro dodavatele elektro komponent do automotive.

Leden 2011

První úspěšná testovací instalace systému Leibinger JetVisio, kamerového systému pro inspekci značení tiskárnou Leibinger JET3. Rozšíření technického a servisního týmu o 25%.

Prosinec 2010

Získání klíčových zákazníků z oblasti automotive a ukončení roku s nárůstem obratu o více jak 20% .

Září 2010

Přemístění sídla společnosti Leonardo technology s.r.o. do reprezentativních prostor v Unesco oblasti Lednicko-valtického areálu v obci Hlohovec v nádherné lokalitě rybníků a parkových lesů, v blízkosti Lichtensteinských památek jako je Hraniční zámek, Tři grácie, Minaret, Lednický park, Janův hrad a další pamětihodnosti. Na zastřešené ploše budovy s více jak 1.ooo m2 plochy vám nabídneme dvě školící místnosti, špičkové servisní zázemí a nově vybudované skladové hospodářství s logistikou pro Čechy a Slovensko. V předváděcí místnosti je k vidění celý rozsah nabízených značících zařízení, kde si lze označit vaše vzorky a vyzkoušet nová zařízení.

Květen 2010

Výstava MSV Nitra, kde se prezentovala společnost Leonardo technology s tiskárnou Leibinger JET3 a novými možnostmi s lasery Solaris, jako je zahnutá značící hlava, nová velmi malá skenovací hlava, nebo dotykový terminál pro ekonomický laser e-Mark.
Nová značící tisková hlava ALE pod označením TC72 pro olejový inkoust s možností připojení FireWire a novým hydraulickým systémem.

Březen 2010

Výstava Embax - Salima, kde se představila vlastní Leonardo konstrukce aplikátoru etiket umístěného do lepičky kartonů, který umožní aplikaci etiket na přední nebo zadní stranu kartonu.
Společnost ALE Sarl France představila nový řídící terminál pro své inkjet jednotky s vysokým rozlišením HiResolution, nazývaný Master-Pad. Velkou předností je FireWire připojení tiskových hlav, implementované WiFi a ovládací dotykový displej.
Solaris laser představuje menší skenovací hlavu pro lasery eSolarMark.

Únor 2010

Nabídka nových laserových technologií od společnosti Solaris Laser, která zahrnuje pevnolátkové lasery ve spektru infračerveného světla IR, ultrafialového spektra UV a viditelného zeleného světla Green laser.

Leden 2010

Solaris laser představil nově laserovou skenovací hlavu pro řadu e-SolarMark s přímým paprskem, kdy optika je ve směru zdroje laserového paprsku a pro některé aplikace nezabírá tolik místa.
Solaris laser představil prodlužující modul pro lasery eSolarMark, který se nazývá Bending Module. Lze tak laser umístit do nepřístupných míst a stísněných prostor.

Listopad 2009

Představen paletový aplikátor s průmyslovým PLC Simatic a otevřeným protokolem pro připojení a zástavbu do balících linek s tiskárnou Avery Dennison a se software NiceLabel. Paletový aplikátor obsahuje verifikátor čárového kódu, umožňuje aplikovat RFID etikety, propojení do SAP R3 a jiných informačních systémů, zahrnuje také pokrokové bezpečnostní prvky pro obsluhu.
Do řady tiskáren s vysokým rozlišením od společnosti ALE Francie se zařadila další speciální tiskárna ALE Tz54, využívající piezo technologii od společnosti XAAR a unikátní inkoustový systém s výškou tisku 54mm jednou hlavou, s možností rozšíření až na 4 tiskové hlavy.
Jednotný vizuální design servisních automobilů, pro snadnou identifikaci, podporující firemní oranžové barvy.

Červenec 2009

Nové zařízení od společnosti RMU, mikroúder Fionda, určený do velmi tvrdých podmínek průmyslu, pracující 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Mikroúder vyniká robustností se čtyřmi lineárními kuličkovými vedeními a kvalitou provedení. Doplněna řada ovládacích jednotek pro mikroúdery o dotykovou obrazovku, USB flash disk připojení a nový operační panel řídící jednotky zapouzdřitelný do automatu.

Květen 2009

Výstava MSV Nitra a představení nového maskota firmy suLTan Leonardo, který nás provází jak na webových stránkách, tak i na výstavě MSV Nitra na Slovensku. Velký úspěch v prezentaci Quintest zařízení.
Získání zastoupení pro nový značící systém na bázi kontaktního značení, často použivaný u výrobců pro automotive a elektroniku, systém pod označením Quintest.
Výsledek vývoje ručního značícího zařízení pro značení bodem, vhodného například pro kontrolu svárů. Systém je pod označením JET PEN GUN.

Únor 2009

V produkci tiskáren je představen nový terminál PR5 pro tiskárny Jaguar 53LTi s možností USB připojení a jednoduchým menu pro volbu zprávy a nastavení. Dále je prezentováno ovládání laseru Solaris eMark přes iPhone mobilní telefon, kdy vyniká jednoduchost WiFi připojení k datovým mobilním zařízením. Rozšířena je nabídka produkce od společnosti I.P.Printing na systém DOD 08 pro tisk velmi velkých znaků.

Leden 2009

Slovenská republika poprvé platí eurovými bankovkami a hlavně mincemi, které jsou raženy na Slovensku v Kremnici. Každý balíček s přesně napočítanými mincemi dovezený do banky, je označen tiskárnami Jaguar od společnosti ITW Betaprint. Ano, lze říci, že i zde se Leonardo technology podílel na rozvoji hospodářství Slovenska a díky jeho aplikaci tiskáren Jaguar se dostala naše práce do rukou snad každého slovenského občana.
I letos, tak jako vloni, se lepí slovenské dálniční známky na přední sklo automobilů a obsahují potisk čárovým kódem tiskárnami Leibinger. Leonardo technology je i v tomto roce velmi blízko každému řidiči na Slovensku používající dálniční síť silnic.

Prosinec 2008

Celosvětová situace na trhu ovlivnila i situaci hospodářství v České republice, přesto Leonardo technology s.r.o. vykazuje meziroční růst 16%. Zvyšuje se zájem o ekonomické, nízkonákladové značení, které je také součástí kompletní nabídky značící technologie. Významnou roli zde získává laserová technologie SOLARIS, která je bez spotřebního materiálu, jakým je inkoust. Dále je zájem o přímé, ekonomicky výhodné značení na kartonové krabice od společnosti ALE.

Září 2008

Pokračující vývoj inkjet Leibinger JET3 je završen představením inkjetu pro český a slovenský trh s úplnou lokalizací jazyka. Nový inkjet představuje špičku vývoje a jako světově první inkjet s kontinuálním paprskem pracující na Windows Embeded platformě, která otevírá neskutečné možnosti v širokém průmyslovém spektru jak v připojení přes Ethernet, WiFi, tak i jednoduchost ovládání dotykovou obrazovkou, s největší úhlopříčkou na trhu kontinuálních inkjet tiskáren. Vyprofilování požadavků trhu a zákazníků stále nutí vývoj nových technologií a patentů a tak i zde se objevuje revoluční patentované dvouosé uzavření trysky. Nejde jen o předchozí zdokonalení uzavření trysky, ale jde o kompletně nový, nadčasový princip uzavření trysky.
Leonardo technology je velmi potěšen, že se mohl účastnit vývoje na tiskárně Leibinger JET3 a nestal se montážní společností, která pouze vyrábí zařízení, ale použil myšlenky a hlavy našich techniků, ke zdokonalení a patentování několika částí inkjet systému Leibinger JET3. Dosažené výsledky vývoje na zařízení potvrzuje zájem o tak výjimečnou tiskárnu, která je přihlášena do soutěže o Zlatou medaili na výstavě MSV 2008 a následně získání prestižního ocenění ZLATÁ MEDAILE MSV 2008 za inkjet Leibinger JET3. Bije v něm německé srdce, ale i myšlenky českých hlav.

Duben 2008

Nízkocenový vektorový laser e-Mark společnosti Solaris Laser S.A., konkurující inkjet technologii, který získala společnost Leonardo technology ještě dříve než byl oficiálně představen na výstavě Interpack Německo.
Představení jednobodového systému I.P.Printing pro identifikace barevným bodem na výrobky. Jednoduché, ale stále vyhledávané zařízení pro značení špatných nebo dobrých kusů, značení průchodu linkou, pracovištěm.

Květen 2008

Představení nového inkjet Leibinger JET3 s velkou barevnou dotykovou obrazovkou, patentovaným dvouosým uzavřením trysky. První představení proběhlo na výstavě Interpack Düsseldorf Německo a společnost Leonardo technology jako spoluautor tiskárny JET3 byl u toho.

Leden 2008

Oficiální založení dceřiné společnosti Leonardo technology s.r.o. pro Slovensko v krásném lázeňském prostředí města Piešťany. Leonardo technology je blíže ke svým zákazníkům na Slovensku a díky vstupu na slovenský trh se stává nadnárodní společností.

Říjen 2007

Představení na MSV 2007 mikrobodového systému od společnosti RMU.
Představení vláknového laserového systému 30W a kontinuálního vláknového systému 20W na výstavě MSV 2007.

Květen 2007

Pod křídla společnosti ITW vstupuje Allen Coding Německo a společnost ITW se stává co do rozsahu online termotransferových tiskáren největší společností na světě. Leonardo technology nabízí celou řadu ITW termotransferových tiskáren.
Představení inkjet Leibinger JET2 Ecojet s možností tisku pouze 2 řádků, ale velmi přijatelnou cenou při zachování všech výhod Leibinger inkjet systému.

Leden 2007

Začátek dlouhodobé přestavby nového sídla společnosti Leonardo technology v obci Hlohovec, na jihu Moravy. V tento měsíc zedníci začali bourat první část stěn.
Na Slovensku se lepí na přední sklo dálniční známky, které obsahují čárový kód, vytištěný právě našimi tiskárnami Leibinger JET2. Tak se aplikace Leibinger tiskáren dostala k největšímu počtu uživatelů na Slovensku.

Prosinec 2006

Po 4 letech od prvotní myšlenky založení společnosti je bilance na konci tohoto roku uzavřena v kladných číslech.

Prosinec 2006

Podílení se na vývoji nové inkjet tiskárny Leibinger JET3, kdy jsme konzultovali a specifikovali strukturu jak elektroniky tak i hydrauliky systému společně s R&D Leibinger. Tiskárna bude představena za dva roky na výstavě Interpack v květnu 2008. Později se ukázalo, že většina požadavků a připomínek od společnosti Leonardo technology byla akceptována a postoupena do produkce tiskárny Leibinger JET3.

Říjen 2006

Výstava MSV 2006 a navázání na loňskou výstavu, kde společnost Leonardo technology získala prestižní ocenění Zlatá Medaile MSV. Představení nového revolučního YAG laseru (fiber glass) společnosti Solaris.

Březen 2006

Potravinářská výstava Salima, pokračování v představení novinek pro český trh. Představení celého sortimentu tiskáren ALE s novým software Codex Rix a probuzení zájmu o značení s laserovými systémy Solaris s představením nového designu laserů Solaris samozřejmě s českým menu v ovládání.

Leden 2006

Zaměření se na softwarovou činnost a představení vlastního software pro termotransferové tiskárny od společnosti ITW Betaprint pro tvorbu etiket tiskáren Jaguar, který je použit následně ve zdravotnické výrobě.

Prosinec 2005

Systém Leibinger JET2 spolu s vlastním vyvinutým manipulátorem v XY osách, se servo pohonem a vlastním software, se stal součástí patentovaného projektového řešení výroby křemíkových polotovarů.

Listopad 2005

Koupě 3 podlažní provozní a administrativní budovy, jejíž architektonické řešení usnadnilo realizaci skladového hospodářství a zkvalitní servisní činnost pro klienty společnosti Leonardo technology.

Říjen 2005

Získání prestižního ocenění Zlatá medaile MSV 2005 na výstavě Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně za exponát mikroúder Couth, kdy při slavnostním předávání byla představena společnost Leonardo technology panu ministrovi průmyslu a obchodu České republiky Milanu Urbanovi. Bc.Luboš Glier převzal ocenění na slavnostním předání na strojírenském veletrhu a při gratulaci opětoval přání panu ministru v pokračování úspěšného rozvoje.

Květen 2005

Dovezen do České republiky první mikroúder od společnosti Couth Španělsko, který je nejrychlejším mikroúderovým zařízením na světě.
Výstava Embax Print, pokračování v představení novinek pro Český trh a navázání na tradici úspěšného získání ocenění Zlatý Embax Print 2003. Představení celého sortimentu tiskáren ALE s novou plnobarevnou tiskárnou s tiskem na kartony.

Červen 2005

Výstava MSV Nitra na Slovensku se získáním cenných kontaktů a orientací společnosti Leonardo technology na slovenský trh. Na výstavě byl velmi velký zájem o tisk s vysokým rozlišením na kartony tiskárnami ALE ET7.

Prosinec 2004

Založení pobočky, chcete-li provozovny společnosti Leonardo technology s.r.o., v Mladé Boleslavi, kdy jsme zase blíže k našim klientům. Provozovna v Mladé Boleslavi má velmi rychlý servisní dosah ke klientům z okolí Prahy a Liberecka.

Září 2004

Výstava MSV 2004 a představení několika překvapení v průmyslovém značení, hlavně komunikace přes WiFi propojení na naše tiskárny, které je zase o krok dále než ostatní konkurence.

Srpen 2004

Oficiálně legislativní založení společnosti LEONARDO TECHNOLOGY s.r.o.

Červen 2004

Změna živnosti na kapitálovou společnost s ručením omezeným, podepsáním zakladatelské listiny pro společnost Leonardo technology s.r.o.

Květen 2004

Výstava v Nitře, Slovensko a představení několika překvapení pro slovenské klienty, jako byl oceněný Leibinger JET2, termotransferové tiskárny Jaguar.

Březen 2004

Výstava Salima a první představení tiskáren s vysokým rozlišením od společnosti ALE Sarl Francie české veřejnosti. Tiskárny ALE, které získávají mnoho cen na výstavách.

Leden 2004

Uveden na český trh nový „low cost“ inkjet systém Smart JET od společnosti Paul LEIBINGER GmbH, inkjet systém s dotykovým displejem, v nerezovém provedení a s mnoha přednostmi v jeho chodu.

Prosinec 2003

Získání zastoupení od francouzské společnosti ALE Sarl specializující se na průmyslové tiskárny s vysokým rozlišením.

Listopad 2003

Získávání si úcty v instalaci již 15 značících strojů s názvem LEIBINGER v České Republice za velmi krátkou dobu, kdy uživatelé přicházejí zpět a oceňují technické provedení LEIBINGER JET2.

Listopad 2003

Instalace prvního ink jet systému Leibinger JET2 na Slovenské Republice s označováním datumu výroby.

Září 2003

Oficiální zapsání Ochranné známky Leonardo Technology (186873) do rejstříku pod číslem 257 494.
Prestižní výstava MSV 2003 a získání mnoho cenných obchodních kontaktů. Srpen 2003 Tiskárny Jaguar se účastní výstavy Agrokomplex Nitra na Slovensku, na baličkách, které běžně zásobují baleným zbožím supermarkety, jako je Tesco, Makro, Hypernova a další.
Překonáno 10.000 přístupů na firemní internetové stránky www.LT.cz za jeden měsíc a to konkrétně červenec.

Červen 2003

Za relativně krátkou dobu dosažení prodeje a instalace již 10ks tiskáren JAGUAR II od společnosti ITW Betaprint, které tisknou ceny a názvy například na zboží pro supermarkety.

Květen 2003

První a velmi úspěšná výstava v České Republice Embax Print 2003, na které jsme získali neočekávaný zájem médií a klientů. Poprvé představili Multihead, Leibinger JET2 a e-SolarMark.
Získání prestižního výstavního ocenění ZLATÝ EMBAX PRINT 2003 za bezkonkurenční ink jet zařízení LEIBINGER JET 2 ve světové konkurenci.

Listopad 2002

Oficiální zastoupení od Solaris Laser S.A. specializující se jen na výrobu bezkonkurenčních průmyslových vektorových značících laserových systémů světového ohlasu.

Červenec 2002

Oficiální zastoupení společnosti Paul Leibinger GmbH, výrobce přátelsky ovládaných průmyslových inkjet tiskáren s dotykovým displejem a s vysokou spolehlivostí provozu.

Květen 2002

Získání zastoupení ITW Betaprint Ltd., společnosti mající v nabídce nejširší sortiment on-line termotransferových tiskáren na světě a vůbec první výrobce on-line termotransferových tiskáren.

Duben 2002

Založení prvního živnostenského listu a od myšlenky k opravdové realizaci společnosti. Návštěva výstavy Interpack v Düsseldorfu (Německo), ještě jednou kontaktování společnosti Solaris Laser S.A., ITW Betaprint Ltd. a společnost Paul Leibinger GmbH.

Březen 2002

Kontaktování prvních zahraničních společností ohledně dosažení obchodního zastoupení a jejich postupné navštívení v Anglii, Německu, Španělsku, Francii.

Leden 2002

První myšlenka založení společnosti čistě se zaměřením na speciální špičkové průmyslové značící systémy z celého světa, které často bývají více pružnější ve vývoji a velmi rychlé v odezvě.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout