Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Rok 2018

Prosinec

Úspěšně pokračujeme v plánech na stavbu nové haly slovenské pobočky v Piešťanech na Slovenku. V hale budou nové skladové, servisní a obchodní prostory. Samozřejmě nebude chybět ani školící místnost pro možnost pořádání odborných seminářů na Slovensku.

Listopad

Tak, jak se rozšiřuje portfolio našich zákazníků, tak stejným tempem rozšiřujeme náš obchodní a servisní tým o nové posily, abychom mohli všem zákazníkům garantovat rychlý a profesionální servis a pravidelně mohli řešit jejich potřeby v oboru průmyslového značení.

V naší centrále v Hlohovci jsem vybudovali novou laboratoř pro laserové oddělení, kde probíhá precizní laboratorní testování značení výrobků pomocí laserové technologie. Díky této laboratoři Vám velmi rychle doporučíme, jaká laserová značící technologie Solaris je pro Vás tou nejvhodnější a s jakým nastavením. Zároveň se navýšila kapacita pro zakázkové značení.

Říjen

Již se stalo standardem, že v Leonardu udáváme aktuální trendy v oboru průmyslového značení a nejinak tomu bylo i letos na MSV 2018 v Brně. Tisíce lidí se zajímalo o naši ukázku výrobní linky FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v Průmyslu 4.0, díky kterému je k dispozici podrobný přehled o výrobě, což zajišťuje finanční úspory a lepší konkurenceschopnost. Fotografie z veletrhu si můžete prohlédnout v naší galerii zde.

Jelikož se zabývýme implementací značících technologií do průmyslových aplikací a automatizovaných linek, stejně jako i výrobou vlastních pracovišť a jednoúčelových strojů, účastnili jsme se jako partneři odborného semináře pořádaného v rámci oficiálního doprovodného programu veleterhu MSV 2018 v Brně, který se zaměřoval na "Praktické požadavky směrnic a norem pro bezpečnost strojních zařízení 2018". 130 účastníkům jsme tak předali důležité informace, které je třeba legislativně splnit pro bezpečnost a zabezpečení strojních zařízení pro provoz v EU.

Září

V září proběhla kolaudace naší nové haly v Hlohovci, která navýšila skladové a výrobní možnosti Leonardo technology o 60 %. Díky této kapacitě se výrazně rozšířily logistické možnosti, urychlil se výdej a naskladnění, to vše je pozitivum pro konečného zákazníka.
V hale také vznikl nový prostor pro nástrojárnu a kompletaci konstrukcí z hliníkových profilů pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení a dopravníkových systémů. To povede k vytváření ucelených technologií na klíč konečnému zákazníku z jednoho místa od jednoho dodavatele s krátkými dodacími termíny.

Po prázdnichám a zasloužených dovolených opět začaly odborné vzdělávací semináře v naší Leonardo akademii v Říčanech u Prahy na kterých se dozváte vše o průmyslovém značení od teoreie po praxy. Zájem o tyto semináře doslova předčil naše očekávání, čímž se potvrzuje, že to děláme dobře.

Květen

Předvedli jsme značení budoucnosti na veletrhu MSV 2018 v Nitře. Přivezli jsem naši výrobní linku FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v průmyslu 4.0, díky kterému budete mít podrobný přehled o výrobě, což Vám zajistí finanční úspory a lepší konkurenceschopnost.
K dispozici byla i naše divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, která Vám představila nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z naší vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Duben

Posílili jsme náš tým techniků na celkový počet 30 lidí. Jsme tak schopni ještě pružněji a rychleji reagovat na Vaše požadavky.

Březen

Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu AMPER 2018 opět s naším demo výrobní linkou FUTURELINE 4.0, která značila v konceptu elektrotechnického průmyslu. Součástí výrobní linky FUTURELINE 4.0 byla i moderní vizualizace (digitální továrna) mySCADA umožňující získat okamžitý přehled o výrobě, získat relevantní data a možnost jednoduché analýzy těchto dat pro okamžité zvýšení efektivity při zachování či snížení nákladů.

Únor

Zúčastnili jsme se veletrhu Salima technology na brněnském výstavišti se svým konceptem "Značení v potravinářském průmyslu 4.0"
Předvedli jsme demo výrobní linku FUTURELINE 4.0, kde byla k vidění komplementární spolupráce digitálního HiRes tisku, laseru s optikou 350x350 mm, dvou inkjetů z nichž jeden značil speciálním UV inkoustem určeným pro bezpečnostní aplikace, aplikátorem etiket a verifikací tisku s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel.
Zároveň byla odtajněna naprostá novinka v podobě nejlevnějšího inkjetu Leibinger JETone s prémiovou technologií, automatickým uzavřením trysky.

V návaznosti na dostavbu našeho školícího střediska v Říčanech u Prahy začínáme pořádat odborné semináře zaměřené na průmyslové značení. Víme totiž o průmyslovém značení vše a rádi se o tyto informace podělíme, a to od teorie až po praxi. Nezmeškejte tak svou příležitost a registrujte se na odborné vzdělávací semináře ještě dnes.

Leden

Ukončujeme rok 2017 se stagnující obratovou tendencí, kdy jsme nezaznamenali žádný propad. Mezi 82 distributory Solaris Laser, jsme v prodeji laserové technologie na druhém místě, hned za Amerikou, což vypovídá o kvalitě laserové technologie Solaris a implementačním a servisním týmu Leonardo, který je na vysoké úrovni.
Inkjet technologie Paul Leibinger dosahuje nejvyšších prodejů za celé období Leonardo technology, a to díky uvedení nových inkjet systémů jako je JET3 Rapid a nový JETone. Zároveň se zvyšuje meziroční produkce tiskáren JetSet, které jsou brandované pro firmu Amaco.
Vlastní výroba etiket, TTR pásek a prodej TTR tiskových hlav se zvedla meziročně o dalších 25 %, což svědčí o zárukách vysoké kvality, nízkých cenách a velkých skladových zásob, které zabezpečí rychlost dodávky do druhého dne.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout