Více jak 16 let řešíme projekty průmyslového značení.

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Rok 2018

Květen

Předvedli jsme značení budoucnosti na veletrhu MSV 2018 v Nitře. Přivezli jsem naši výrobní linku FUTURELINE 4.0, na které bylo k vidění reálné, chytré značení v průmyslu 4.0, díky kterému budete mít podrobný přehled o výrobě, což Vám zajistí finanční úspory a lepší konkurenceschopnost.
K dispozici byla i naše divize spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, která Vám představila nejnovější technologie a novinky z oblasti průmyslového značení termotransferového tisku, jako jsou termotransferové tiskové hlavy, termotransferové barvící pásky a etikety z naší vlastní produkce pro optimalizaci celého tiskového procesu.

Duben

Posílili jsme náš tým techniků na celkový počet 30 lidí. Jsme tak schopni ještě pružněji a rychleji reagovat na Vaše požadavky.

Březen

Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu AMPER 2018 opět s naším demo výrobní linkou FUTURELINE 4.0, která značila v konceptu elektrotechnického průmyslu. Součástí výrobní linky FUTURELINE 4.0 byla i moderní vizualizace (digitální továrna) mySCADA umožňující získat okamžitý přehled o výrobě, získat relevantní data a možnost jednoduché analýzy těchto dat pro okamžité zvýšení efektivity při zachování či snížení nákladů.

Únor

Zúčastnili jsme se veletrhu Salima technology na brněnském výstavišti se svým konceptem "Značení v potravinářském průmyslu 4.0"
Předvedli jsme demo výrobní linku FUTURELINE 4.0, kde byla k vidění komplementární spolupráce digitálního HiRes tisku, laseru s optikou 350x350 mm, dvou inkjetů z nichž jeden značil speciálním UV inkoustem určeným pro bezpečnostní aplikace, aplikátorem etiket a verifikací tisku s propojením do ERP a MES systému řízení výroby softwarem NiceLabel.
Zároveň byla odtajněna naprostá novinka v podobě nejlevnějšího inkjetu Leibinger JETone s prémiovou technologií, automatickým uzavřením trysky.

V návaznosti na dostavbu našeho školícího střediska v Říčanech u Prahy začínáme pořádat odborné semináře zaměřené na průmyslové značení. Víme totiž o průmyslovém značení vše a rádi se o tyto informace podělíme, a to od teorie až po praxi. Nezmeškejte tak svou příležitost a registrujte se na odborné vzdělávací semináře ještě dnes.

Leden

Ukončujeme rok 2017 se stagnující obratovou tendencí, kdy jsme nezaznamenali žádný propad. Mezi 82 distributory Solaris Laser, jsme v prodeji laserové technologie na druhém místě, hned za Amerikou, což vypovídá o kvalitě laserové technologie Solaris a implementačním a servisním týmu Leonardo, který je na vysoké úrovni.
Inkjet technologie Paul Leibinger dosahuje nejvyšších prodejů za celé období Leonardo technology, a to díky uvedení nových inkjet systémů jako je JET3 Rapid a nový JETone. Zároveň se zvyšuje meziroční produkce tiskáren JetSet, které jsou brandované pro firmu Amaco.
Vlastní výroba etiket, TTR pásek a prodej TTR tiskových hlav se zvedla meziročně o dalších 25 %, což svědčí o zárukách vysoké kvality, nízkých cenách a velkých skladových zásob, které zabezpečí rychlost dodávky do druhého dne.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout