Již od roku 2002 řešíme Vaše projekty průmyslového značení.

O Leonardo technolgy

Již od roku 2002 nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Rok 2016

Říjen 2016

Letošním rokem se Leonardo posunul na pozici výrobce a dodavatele inkjet tiskáren s vysokým rozlišením. Nejdůležitějším krokem je podepsání mezinárodního kontraktu na dodání tiskáren Leonardo technology JetSet s firmou AMACO. A tím otevření dveří dodávkám tiskáren nejen do Evropy, ale Ameriky a Asie. Česká tiskárna s vysokým rozlišením tisku je určena primárně pro Pharma Medical produkci, kde potiskuje obalový materiál v thermoforming balících linkách. Díky tomuto kontraktu bude balení například operačních setů nést potisk od české tiskárny a to bez hranic a kontinentů. Jsme hrdi, že české hlavy z Leonardo týmu se dokázaly zařadit do velmi malého počtu výrobců podobných tiskáren. Je to důvod k oslavám, zde se píše historie digitálního tisku nejen v českých zemích, ale na celém světě.
Výstava MSV Brno zaměřená na Automatizaci přilákala překvapivě více návštěvníků. Leonardo technology svým zaměřením na automatizaci průmyslového značení cílil do správné skupiny návštěvníků. Poprvé se na našem stánku objevily nádherné hostesky a obchodní tým Leonarda ladil svými oranžovými botami. Výstava přinesla opravdové kontakty vedoucí k dalším firmám, a to na obou stáncích jako je divize průmyslového značení a divize spotřebních materiálů.

Září 2016

Hrdý distributor Leonardo technology se zúčastnil mezinárodního setkání distributorů společnosti Paul Leibinger, tentokráte na Tenerife. S německou precizností organizované setkání, na kterém bylo prezentováno několik klíčových instalací a projektů, podtrhlo důležitost výměny informací jak z evropského trhu, tak i celosvětového. Inkjet systém Leibinger Jet2neo naplňuje očekávání a prosazuje se v potravinářství na aplikace datumování produktů. Svým uzavřením trysky Sealtronic je zcela bezkonkurenční. Otevírají se nové trhy a na stávajících se prosazuje stále více kráska inkjet Leibinger Jet2neo. Jen ji zkuste v nové verzi "D" - Dust protect - odolné na prašné prostředí.

Červenec 2016

Z důvodu časových, než bude postavena nová hala Hlohovec, byla provedena instalace zámečnické dílny v Hlohovci. Jedná se o sestavu nové kontejnerové dílny složené ze tří modulů. Modulární sestava dílny tak rozšířila kapacity pro výrobu jak dopravníkových systémů, tak i konstrukcí z hliníkových profilových systémů pro automatizaci. Rozšíření tímto směrem je nutností pro ucelené dodávky technologií od jednoho dodavatele a z jednoho místa, kdy se eliminuje riziko nekoordinovanosti termínů externích dodavatelů a výsledkem je přesné dodržení termínů dodání.

Květen 2016

Účast na malé výstavě For Industry Praha, kde se prezentovala divize spotřebních materiálů.
Výstava MSV Nitra Slovensko, kde jsou dva stánky Leonardo technology, jak divize Automatizace průmyslového značení, tak divize Spotřební materiály. Výstava nesplnila očekávání, nebylo dostatek návštěvníků, výtěžnost je minimální. Výstavnictví na Slovensku nemá tradici a návštěvnost je oproti minulým létům a České republice mnohem nižší.

Duben 2016

Představen nejrychlejší CIJ inkjet Leibinger s rychlostí značení více jak 1000m/min. Nejočekávanější přírůstek do skupiny tiskáren JET3up na tento rok. Tiskárna je sice testována až na rychlost 1.200 m/min, ale je prezentována s určitou rezervou tisku. Název tiskárny je Leibinger JET3up Rapid. Společnost Paul Leibinger GmBh si po celou dobu existence zachovává status ryze soukromé rodinné společnosti, která není akcionáři tlačena do generování zisku. Tento blaholibý základ umožňuje investovat nemalé prostředky zpět do vývoje a je generátorem stále nových a inovativních myšlenek.
Zahájení procesu k získání stavebního povolení na přístavbu nové výrobní haly Leonardo technology. Nová hala bude na místě současného parkoviště a rozšíří více jak na dvojnásobek skladové a výrobní prostory.

budova hlohovec

Název projektu: Vybudování školicího střediska společnosti Leonardo technology s.r.o.
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.07/0.0/0.0/15_003/0001535
Popis projektu: Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Předmětem předkládaného projektu je úprava zastaralé, prostorově a technicky nevyhovující budovy, na nové moderní školicí středisko, které umožní rozvoj podnikatelských aktivit společnosti Leonardo technology s.r.o. Součástí projektu je i nákup specifického vzdělávání pro zaměstnance. V návaznosti na výstavbu školicího střediska budou zintenzivněny školící aktivity s cílem zdokonalení stávajícího systému vzdělávání. Díky zvyšování kvalifikace, znalostí a profesní odbornosti pro zvládání nároků kladených trhem bude posílena konkurenceschopnost společnosti. Realizace projektu je stanovena od 5. 8. 2015 do 31. 10. 2017.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Březen 2016

Výstava Amper 2016, divize spotřební materiály a divize technologie - automatizace průmyslového značení.

Únor 2016

Výstava Embax Print - prezentace divize spotřební materiály. Překvapivě vysoká návštěvnost výstavy, nové umístění v hale G. První prezentační video vlastní produkce termotransferových pásek, vlastní výsek etiket a logistika. Kultura výroby je na vysoké úrovni a využívá vysokého standardu logistiky a skladu Leonardo technology.
Započetí stavby nové provozovny a školicího střediska Leonardo technology Říčany.

budova ricany

Leden 2016

Získání ocenění od významného evropského výrobce laserů Solaris Laser SA. Převzetí ocenění pro Leonardo technology bylo přímo od prezidenta společnosti pana Dr. Lecha Boruce.
Solaris Laser ocenil Leonardo technology diplomem za uplynulý rok 2015, kdy jsme instalovali lasery do aplikací na svařování plastů, dekoraci materiálů a zajistili jsme softwarové úpravy, které posunuly Solaris Laser ještě dále v průmyslových aplikacích a implementacích. Přesněji je ocenění ....for creative and partnership cooperation, inovative exploration of new business areas resulting in excellent sales in year 2015.
Prohloubení spolupráce s firmou EuroPlus Slovinsko a hlubší diskuse nad vývojovou spoluprací, kdy jsme se stali testovacími partnery pro nové verze software NiceLabel. Naše realizace aplikací software na dotykových průmyslových panelech ukázala směr využití potenciálu software NiceLabel Power Form a přispěla k přímé diskuzi s vývojáři softwaru ve společnosti EuroPlus. S techniky Leonardo jsme schopni zabezpečit velmi složité aplikace jako jsou serverové instalace a cloudová propojení, provázání s daty z MS Navision, SAP R3 a jinými ERP systémy.

Máme řešení na míru pro každého!

Elektrotechnika, potravinářství, lahvárenství, automotive, chemie, kosmetika, mlékárenství, zdravotnictví.

Domluvte si schůzku

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Používáním webu s jejich užíváním souhlasíte. Přijmout