Verifikátor kódů 9510

Integra_9510
 • INTEGRA 9510 série přední verifikační systém
 • Verifikátor čárových a matrix kódů
 • Label Vision System již 30 let vyvíjí a produkuje inspekční systémy
 • patentované metody v zobrazení čárových a matrix kódů
 • vytvoření verifikačního protokolu
 • Automatické rozpoznání kódu s velmi pokrokovým algoritmem
 • INTEGRA verifikuje všechny parametry dle ISO (ANSI) normy
 • 5mega-pixelová kamera
 • Pro zabezpečení správné produkce bez chyb v čárových a matrix kódech jsou zde speciální verifikátory. Label Vision System již 30 let vyvíjí a produkuje inspekční systémy s podporou vlastní patentované metody v zobrazení čárových a matrix kódů podle ISO standardu s vytvořením verifikačního protokolu.

  INTEGRA je verifikační systém pro dvojdimenzionální matrix kódy (např. Datamatrix, PDF417, Micro PDF, QR...) a čárové kódy (například EAN 13, GS1 128 a mnoho dalších) dle ISO / IEC standardu. Automatické rozpoznání kódu s velmi pokrokovým algoritmem a software, které po verifikaci zvýrazní problémové místa kódu, jsou jen jednou z mála předností verifikačního systému. INTEGRA kontroluje a verifikuje všechny parametry dle ISO (ANSI) normy a další nad standardní funkce, jako je sledování skvrn, sekvencí čísel nebo porovnávání dat s databází. Celá analýza kódu je zobrazena barevně a taky graficky s přesnou lokalizací problémových míst, což umožní velmi snadné zamyšlení nad nápravou kódu. 5mega-pixelová kamera provádí analýzu ve velmi velkém rozlišení a dle normy ISO provádí 10 skenů a výsledek průměruje. Verifikátor má veškeré certifikáty dle GS1 US a 21 CFR Part 11.

  Dalším verifikačním systémem od společnosti LVS je LVS7500, který umožňuje instalaci na termotransferové tiskárny a okamžitou verifikaci ihned po tisku. Jde o poslední vývojový typ inspekčního a verifikačního systému od společnosti Label Vision Systems. Kompaktní, s vysokým rozlišením, umístěným přímo na výstupu jakékoliv termotransferové tiskárny, dovoluje použít verifikační ISO standardy pro 1D čárové a 2D matrix kódy. Jako bonus dovoluje verifikaci proměnného textu a podkladu na nečistoty a defekty. Lze verifikovat proměnný text, jako jsou počítadla, LOT / datum spotřeby, náhodné série, okem čitelné údaje čárového kódu. ISO verifikace zahrnuje jakoukoliv kombinaci lineárních, matrix a složených kódů, které jsou tisknuté podle ISO / IEC standardů.

  Čárový kód může být tisknut v jakékoli orientaci s jakýmkoliv číslem, textem a s další kombinací kódů na etiketě.
  Systém má několik nadstavbových modulů, jako je například OCV modul (Optical Character Verification) umožňuje verifikovat okem čitelné znaky a to o velikosti už 0,72mm. Druhý nadstavbový modul je verifikace písmeno-číselných znaků. Čtení a verifikace je oproti známému poli nebo databázi. Řekněme, že systém ví, jaký znak má být na jaké pozici a s jakou kvalitou má být tisknut. Pokud není dosažena kvalita, tak je vyhodnocena chyba.

  Další nadstavbou je detekce skvrn, která je schopna detekovat velké množství chyb plynoucí ze zkreslení, zašpinění, skvrn, nedotisknutí, chyby od střihače, nevytisknuté nebo chybějící informace. Algoritmus verifikace je vytvořen pro vysokou rychlost a přesnost. Tento algoritmus taky zahrnuje funkci pro proměnná data, která jsou vyjmuta ze sledování skvrn. LVS 7500 umožňuje číselnou verifikaci jakékoliv číselné řady, jako jsou vzestupné nebo sestupné počítadla nebo číselné série porovnávající se s předpokládaným číslem nebo i duplicitní čísla a varovat uživatele. Každý modul dovoluje nastavit citlivostní úroveň.

  Veškeré kódy EAN (GS1) čárové, matrix a složené kódy dle ISO norem je potřeba mít vždy v kvalitě odpovídající normám, což vám zkontroluje a vytvoří report právě verifikátor INTEGRA. Verifikace tisku a okamžité rozpoznání nesprávných dat po výtisku zabezpečí jen 100% správnou produkci.

  Label Vision System - LVS je zastoupen ve více jak 40 zemí s maximální technickou podporou. Světovou jedničku ve verifikaci kódů, zařízení INTEGRA od společnosti LVS pro Českou republiku zastupuje Leonardo technology.

   LVS podporovane kody 2014

  Podporované čárové a matrix kódy:

  Aztec Code
  Composite Code CC-A
  Composite Code CC-B
  Composite Code CC-C
  Codabar
  Code 128
  Code 39
  Code 93
  DataBar expanded
  DataBar limited
  DataBar stacked
  DataBar-14
  EAN/JAN-13
  EAN/JAN-8
  ECC-200 (Data Matrix)
  French CIP
  GS1-128
  Hanxin Code
  HIBC
  Interleaved 2 of 5 (ITF)
  ITF-14
  Japan Post
  MaxiCode
  Micro QR Code
  MicroPDF417
  MSI Plessey
  PDF417
  Pharmacode – Italian
  Pharmacode - Laetus
  PZN 7 and PZN 8
  QR Code
  UPC-A
  UPC-E
  UPS-128
  USPS Intelligent Mail
  Barcode (also referred to as 4-State Barcode)

   

  Podporované standardy. aplikační standardy

  Below are just a few Application
  Standards supported by the
  INTEGRA 9510:
  AIAG/DAMA/JAPIA/Odette
  ALDI
  AS9132-A /AIM DPM Cat 0 (DPM cat. 0 (pro DPM není ISO standard)
  DHL
  FPMAI
  GS1 General Specifications
  HDMA Guidelines
  IFAH
  ISO/IEC 15415/15416
  Italian Pharmacode
  Japan Codabar
  Laetus Miniature Pharmacode
  Laetus Pharmacode
  Laetus Standard
  MIL-STD-130M
  PZN (big, normal, small)
  true TR 29158 implemented.  Not only cIass 0 but also class 1-3

  ISO Standardy

  ISO Confomrance Standards
  ISO/IEC 15415:2011(E)
  ISO/IEC 15416:2000(E)
  ISO/IEC 15426-1:2000(E)
  ISO/IEC 15426-2:2005(E)
  ISO/IEC 15426-2:2008 Technical Corrigendum
  GS1 US CERTIFICATION
  Data Matrix for Healthcare
  Data Matrix (ECC 200)
  EAN/UPC
  EAN/UPC and extended codes
  EAN/UPC with CC
  GS1 DataBar Omnidirectional
  ITF-14
  GS1 Databar-14 with CC (formerly RSS-14 with CC)
  UCC/EAN with Supplementals
  UCC/EAN-128
  UCC/EAN-128 with CC

   Integra 9580 plně splňuje klasifikaci 21 CFR Part 11 Compliant -Ready a 21 CFR Part 820 Compliant