NiceLabel – komplexní tiskový manažer návrhu a tisku štítků s čárovými kódy

nice label 2016

NiceLabel je předním poskytovatelem značících řešení pro obchod i podnikání. Profesionálního etiketovacího softwar umožňuje návrh etiket s podporou čárových kódů, 2D kódů, RFID technologie a ucelené tiskové řešení pro desktop, podnikové a mobilní aplikace. Kromě návrhů etiket NiceLabel poskytuje nástroje, které umožňují snadno vytvářet účelová tisková řešení. Pouze účelová řešení eliminují lidské chyby a zvyšují produktivitu práce. Software je dodáván v několika variantách dle použití.

nice label logo 2016

BENEFITY HOVOŘÍCÍ PRO POUŽITÍ SOFTWARE NICELABEL

  • otevřený systém bez orientace pouze na konkrétního výrobce tiskáren
  • plná podpora českého jazyka, prostředí i návrh etiket
  • certifikovaný systém s podporou SAP, Navision, Oracle a dalších systému ERP, WMS
  • intuitivní vývojové prostředí pro tvorbu vlastní tiskové aplikace s podporou mobilních zařízení a bez znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka
  • NiceDrivers Windows ovladače tiskáren zdarma pro použití z vlastních Windows aplikací

Rychlé odkazy


Každý den, NiceLabel pomá zjednodušit zákazníkům pracovní proces s čárovými kódy a RFID technologiemi.
Kromě návrhářů štítků poskytuje NiceLabel nástroje, které umožňují snadno vytvářet účelová tisková řešení, které eliminují lidské chyby a zvyšují produktivitu. Snižuje složitost a náklady na označování ve stovkách tisíc firem ve všech odvětvích.
 

Navrhování a tisk štítků bez IT pomoci

Začněte s návrhem štítku ještě dnes
Software NiceLabel je uživatelsky velmi přívětivý, ovládání programu je obdobné jako ovládání programu Microsoft Word. To znamená, že kdokoliv může rychle navrhovat profesionální štítky bez předchozí znalosti čárových kódů a celého softwaru.
Přečtěte si více o návrhu štítků
Vytisknout přesně a konzistentně bez tiskových chyb
Tisk etiket s dynamickými daty je odlišný od tisku jiných typů dokumentů. Systém štítkování musí umožnit výrobu a obsluze rychlí tisk bez chyb. NiceLabel je dodáván jako řešení all-in-one, které pomáhá uživatelům tisknout přesné etikety bez rizika chyb.
Přečtěte si více o bezchybném tisku etiket
NiceLabel-Designer-2017-1

Zjednodušte štítkování a zvyšte produktivitu tisku

Eliminujte tiskové chyby a zvyšte produktivitu tisku
Skutečné náklady na štítkování jsou náklady spojeny s tiskovými chybami, chybného označení a dokonce případné vyřazení produktů z výroby nebo pokuty. Ostatní náklady, které by měly být rovněž brány v potaz ohled, jsou práce a školení obsluhy. Osvědčeným postupem je minimalizace těchto nákladů pomocí integrace a automatizace tisku štítků.
Naučte se, jak maximalizovat produktivitu tisku
NiceLabel-Designer-2017-2

Spravujte celý proces štítkování a uživatele pro maximální produktivitu tisku

Nová generace all-inclusive systému pro správu štítků
NiceLabel LMS je nová generace all-inclusive systému pro správů štítků pro firmy, které provozují systém řízení jakosti a pro oblast regulovaných podniků. NiceLabel LMS obsahuje vše potřebné pro standardizaci, centralizaci a ovládání štítkování.
NiceLabel LMS obsahuje tvorbu štítků, builder aplikaci, systém pro správu dokumentů, Web Printing systém, integrovaný tiskový systém, bezvýrobní prostředí a transportní systém.
Uživatelskou licenci lze nastavit od 5-ti uživatelů až po mnoha tisíce uživatelů, navíc může být rozšířena i na odloučená pracoviště, dodavatele a smluvní výrobce.
Přečtěte si více o all-inclusive systému správy štítků
NiceLabel-Designer-2017-3

Najděte řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám

Nevíte, co si vybrat?
Udělejte si chvilku na odpovězení sedmi otázek ohledně vašich požadavků  a doporučíme vám produkt, který vám nejvíce vyhovuje.


Stáhněte si zdarma ovladače do vaší tiskárny

Zebra, Datamax, Printronix, Citizen, TEC, TSC, Intermec a mnoho dalších.

Archiv starých softwarů k tiskárnám